Siófok - Vasas FC 1-2

2018. augusztus 12. 19:00

Játékvezetők: Molnár Attila (Horváth Zoltán. Bede Tamás)
Helyszín: Siófok Városi Stadion
29 fok, szikrázó napsütés, könnyű nyári szellő. Az eddig ismert sérülteken (Borbély, Kleisz) kívül mindenki rendelkezésünkre áll. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk szürke-fehérben játszik.

0'
Elkezdődött a mérkőzés, amit mi kezdtünk.
3'
GÓÓÓÓÓL!!! Szatmári szögletét egyik támadónk csúsztatta tovább, amit Birtalan fejelt a kapu bal felső sarkába. 1-0 nekünk!
5'
Egy kisebb védelmi hibát követően Medgyes indulhatott meg a baloldalon, de Bese időben elhalászta előle a labdát.
8'
Medgyes indult meg ismét, de a beadását Rokszin rúgta ki a tizenhatosunkból
9'
Sajátos jelenet egy szabadrúgásunknál, visszafújta a játékvezető, mert nem adta ki a labdát, majd elkezdte kötni a cipőjét
12'
Sajnálatos jelenetek az utóbbi percekben, Birtalan ütközött szerencsétlenül a vendégkapussal, sokáig ápolták Botit a tizenhatoson beül, de hordágyon kellett csatárunkat levinni. Innen is mihamarabbi jobbulást kívánunk!
14'
Szatmári lőhetett szabadrúgást a tizenhatos előtt hét méterrel, lövése nem sokkal a felső léc felé szállt
15'
A sérült Birtalan Botond helyett Bévárdi Zsombor a pályán
16'
Szabadrúgás a Siófoknak, Petneházy lőhette rá jobbról a tizenhatos előtt öt méterrel, a kanyargó lövést Bese ütötte ki
18'
Vaskó ívelte előre a labdát, amit levettünk, majd Balajti indult meg vele, balra passz Hrepkának, de megzavarta a siófoki védő. A vége szabadrúgás kifelé lett
19'
Bévárdi futott el a bal szélen, sikerült is neki a kapu felé mennie, de lövését védte a siófoki kapus
21'
Siófoki támadás indult a balszélen, Rokszin bukott, de a játékvezető nem fújt a sípjába, a labdát a védelem visszapasszolta középre, a lövés pedig Vaskóról pattant ki
24'
Labdavesztés után a jobb szélen indulhatott meg Elek Bence, aki Vaskó mellett elvitte a labdát, de Szokol időben odaért
30'
Petneházy technikailag szép megoldással cselezte ki védőnket, aki Eleknek passzolta a labdát. A betörést követően a kapunkra lőtt, de mindenki előtt elment a labda
36'
Siófoki támadás a jobb szélen, de a beadásra szerencsére senki sem ért oda
43'
Egyenlít a Siófok. Egy szabadrúgást követően, a hosszún érkező Bolla a bal alsóba lőtte a labdát. 1-1.
44'
Szokol és a siófoki kapus ütközött a tizenhatoson belül. Büntető!
45'
Utolsó eseményként Lorentz fejelt a kapunk felé, de Bese magabiztosan védett. Félidő.
45'
GÓÓÓÓÓL!!!! Balajti magabiztosan a kap jobb alsó sarkába lőtte a labdát. 2-1 nekünk!
45'
Négy perc hosszabbítás következik, valamint Molnár Péter kapott sárga lapot
46'
Kezdődik a második félidő, egy csere volt nálunk, Szokol Zsolt helyett Szilágyi Zoltán a pályán
52'
Mezőnyjáték határozza meg az előző perceket, mindeközben a stadionból látható parti óriáskerék kivilágítása bekapcsolt
54'
A félidő első komolyabb támadása hozzánk köthető, Balajti szerzett labdát, majd kipasszolta Rokszinnak, aki aztán visszapasszolta Balajtinak, de a Murkával való összjáték nem sikerült
58'
A kezdőkörben ütközött össze csúnyán Horváth Attila és Hinora Kristóf, előbbi ezért sárga lapot kapott
60'
Hinora Kristóf kapott sárga lapot buktatásért
62'
Petneházy lőtt szabadrúgást úgy harminc méterről, de a labda mindenki mellett elszállva az alapvonalon túl kötött ki.
63'
Egy jó támadásfelépítésünk Szatmári, Hinora, Balajti, Rokszin útvonalon jutott el a tizenhatoshoz, de a beadást blokkolta a siófoki védelem
64'
Murka lőhetett rá a tizenhatos jobb sarkánál a kapura, Molnár védett
65'
Helyzet mindkét oldalon, de a védelmek résen voltak
67'
Horváth Attila újabb szabálytalanságot követett el, amit a játékvezető a második sárga lappal díjazott, így emberelőnyben folytatjuk a mérkőzést
68'
Utolsó csere nálunk, Ádám Martin jön Bévárdi Zsombor helyére
70'
Újabb támadás, Murka passzolta a jobb szélen a labdát Ádámnak, aki Balajtinak, onnan Hrepkához került, aki rálőtte a labdát, de Molnár magabiztosan védett
73'
Siófoki támadásépítés, aminek a végállomása Medgyes volt, aki befutott a tizenhatoson belülre, de a lövése a bal kapufa mellett szállt el
73'
Petneházy lőhetett újra szabadrúgást a tizenhatos bal sarkától hét-nyolc méterre, de a lövése mindenki mellett elszállt.
74'
Csere a siófoki oldalon, Elek Bence helyett Szilágyi Péter a pályán
76'
Két siófoki szöglet, amit előbb Szilágyi, majd Hrepka fejeltek ki
76'
Esemény
79'
Hrepka lőhetett, de nem találta el jól a labdát, így fölé ment a lövés
82'
Hrepka kapott sárga lapot egy taktikai szabálytalanságot követően
84'
Bese két siófoki lövést is kivédett egy percen belül.
85'
Szilágyi Péter kapott sárgát, miután buktatta egyik játékosunkat az ötösön belül
86'
Csere Siófokon, Nagy Dániel helyett Opavszky Balázs a pályán
89'
Sikeres támadásfelépítés után Ádám Martinhoz került egy szép passz után a labda, de lövését Molnár védeni tudta