Könyves futott el a jobb szélen, beadásába beleléptek. Czvitkovics beadását Burmeister fejelte kapu felé, de mellé ment.
5'
Czvitkovics 40 méteres szabadrúgását, Vaskó 11 méterről a kapus kezébe fejelte.
8'
Csapatunk kék-piros mezben, ellenfelünk tiszta fehérben. 19 Celsius fok, bárányfelhős, napsütéses idő.
9'
Czvitkovics baloldali szögletét, Tajti kiütötte, a kipattanót Könyves rálőtte, de egy védőről kipattant.
10'
28 méterről Czvitkovics lőtt laposan, de Tajti, vetődve kitolta a jobb alsó felé pattogó labdát.
12'
A jobboldali oldalvonaltól, 26 méterre végzünk el szabadrúgást, Czvitkovics beadását Vaskó fejelte fölé.
14'
Siófoki szöglet jobbról. De a fejes fölé szállt.
18'
A pályán hosszában, élénk szél fúj, ami olykor megtréfálja a játékosokat a beíveléseknél.
22'
A jobboldali alapvonalnál, 17 méterre végez el szabadrúgást a Siófok, Nagy Dánielt buktatta Czingráber. Gréczi beadását, Nagy Richárd 5 méterről ráfejelete, ám Nagy Gergely bravúrosan hárította a jobb alső felé szálló labdát.
23'
Novák Csanád ugrott ki a védővonalból, majd a baloldali 5-ös sarkától elrúgta a kapus mellett a labdát, ám elkerülte e a kaput.
25'
Nagy Dani jobboldali beadását hárította kivetődve Nagy Gergely.
30'
Középről, 30 méterre szabadrúgáshoz jutottunk. Novákot kaszálták el. Czvitkovics Novák fejére varázsolta a landát, aki középre fejelte, majd Murka a baloldali 5-ös sarkáról kapu mellé fejelt.
33'
Novák kapott a 16-os vonalán egy labdát Osváthtól, majd többször beforgatta védőit, tisztára játszotta magát, ám jobblábas, 7 méteres lövése elment a kapu előtt és a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.
35'
Könyves futott el a jobbszélen, egy megkerülős csel után, középre adását a védők kétségbesesetten vágtak szögletre.
36'
Vaskó fejese túlment a kapuson, egy védő kezéről kifele pattant, de a játékvezető nem ítélt büntetőt.
38'
Farkas lőtt 18 méterről középről, 3 méterrel kapunk fölé.
44'
Könyves, Murka, Novák volt a labda útja. Csanád 10 méterről, senkitől sem zavartatva laposan, a fekvő kapus lábába lőtt.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Cseréltünk: bejött, Preklet, Ferenczi, Póser. Lement Nagy Gergely, Burmeister, Novák. A siófokiak kezdték a második félidőt.
49'
Királyt döntötték fel 18 méterre középről. Bár Szilágyi volt szabálytalan, ő sérült meg. Czvitkovics ívelte be, de a védők kivágták a labdát.
52'
Jobboldalról végzünk el szögletet. Czvitkovics, felszabadítottak, majd a kontrából, csaknem megszerezte a vezetést a Siófok, de Elek 3 méteres lövésébe Czingráber tette bele a lábát.
55'
Murka baloldali beadását Király stukkolta Ferenczi fejére, aki rábólintotta, de a kapus védett.
56'
Cserélünk. Király helyére Ignatidisz állt be.
60'
Ignatidisz tette ki a labdát, balra Murkához, aki beívelte, Ignatidisz mellre vette, befordult, ám ballábas 6 méteres lövése erőtlenre sikerült.
62'
Gál 17 méteres, középről leadott, lapos lövését védte Póser.
65'
Baloldali szöglet. Czvitkovics beadása kipattant a védőkről. Könyves 16 méterről lőtt, de a labda elhalt a lábak között.
67'
Kovács Dávidot buktatta Könyves a baloldalon, 25 méterre. A szabadrúgást Elek megcsúsztatta, de már lesen volt a játékos.
69'
Könyves iramodott volna meg a jobboldali 16-os sarkánál, de védője lekönyökölte. Czvitkovics beadását a kapu torkából kifejelte egy védő.
72'
Kleisz a pályán, Czvitkovics helyén.
74'
Elek ollózott egy labdát a 16-osról középről, de ártalmatlan volt, mellé ment.
77'
James le megy, Gergye be.
79'
Futó dölt rá egy kipattanó labdára, 18 méterről, középről, de labdája 1 méterrel fölé szállt.
80'
Elek tört be a 16-oson belülre, ám rálépett a labdára így Czingráber szögletre hárított.
81'
Ferenczi vezette rá egyedül a labdát a kapusra, 10 méterről jobbal elnyeste a labdát a kapus fölött, de a labda elkerülte a jobb kapufát.
83'
Elek lépett ki két védőnk között, majd 14 méterről lőtt, de Póser védte a bal sarok felé tartó lapos lövést.
84'
A baloldali siófoki szögletet Póser biztosan húzta le.
86'
Jobboldali siófoki kis szöglet. Amiből szabadrúgás lett. Az élesen belőtt labdát Póser kaparintotta meg.
88'
Baloldalról a siófokiak végeztek el szabadrúgást, de Póser ismét megfogta a beívelődő labdát.