Csapatunk piros felsőben, kék nadrágban. Ellenfelünk tiszta fehérben.
6'
Kovács Milán tört be a 16-oson belülre, de a védő szerelte.
8'
Rétyi a gólszerző! 0-1! Rétyi lefordult védőjéről, és 11 méterről a kapus érintésével a kapu közepébe bombázott.
11'
Jobb oldali szögletünket Hajdú csúsztatta a rövid saroknál, fejjel kapura, de egy védő kivágta a labdát.
14'
Daróczi lőtte rá 6 méterről, Kovács Milán labdáját, ám a kapus kiöklözte.
18'
Rétyi lőtt 22 méterről középről, de labdája 1 méterrel a felső léc fölé szállt.
23'
Horváth Patrikot vágtuk fel a 16-oson belül. 11-es.
25'
Aranyos Mózes a bal felső sarokba vágta a labdát. 1-1!
28'
Kiss Dávid húzott el a jobb szélen, majd éles szögből leadott llövését Szmola védte, vetődve.
30'
Rétyit rúgták fel a bal oldali 16-os vonalánál. Daróczi szabadrúgását rátekerte kapura, a kapus csak öklözni tudta.
32'
Medgyessi a gólszerző! 1-2! Szivacski szöktette Medgyesit, aki a kifutó kapus fölött a kapu közepébe emelt.
34'
Rétyi lőtt 18 méterről középről, ám Órdasi biztosan fogta a labdát.
38'
Kovács Milán a gólszerző! 1-3! Rétyi ugrott ki a balösszekötő helyén, a leshatáron, majd középre gurított, ahol Kovács érkezett, és az üres kapuba lőtt.
40'
Viczián a gólszerző! 1-4! Daróczi beívelését Viczián fejelte a felső lécre, ahonnan a gólvonal mögé pattant a labda.
42'
Szedlár a gólszerző, 1-5! Szedlárt kiugratták, aki a kapus mellett a kapuba lőtt.
44'
Horváth Bence 25 méterről szabadrúgáshoz jutott, ám lapos lövése 3 méterrel a jobb sarok mellé ment.
45'
Vége az első játékrésznek.
46'
A második félidőben beállt kapunkba a nálunk edző Bogdán Ádám, Abdullah, Szilágyi, Kleisz, Lakatos, Torghelle, Köböl, Vékony, Birtalan, Szatmári,. Egyedül Kovács Milán maradt az első félidei csapatból.
48'
Abdullah a gólszerző! 1-6! Torghelle futott el a bal széen, beívelését 8 méterről, Abdullah fejelte a kapu jobb sarkába.
51'
Ismét Torghelle ugrott ki a balösszekötő helyén, észrevette, hogy a kapus kimozdult a kapuból, ráemelte, de kevéssel célt tévesztett.
57'
Totghelle ballal, 13 méterről a jobb alsó sarokba lőtt! 1-7!
59'
Kleisz Márk egyébként a belső védő posztján játszik Vékony Viktor mellett.
62'
Torghellét ugratták ki aki 8 méterről lőtt, de a kapus kispárgázta a labdát.
64'
Köböl futott el a balösszekötő helyén, majd higgadtan, 10 méterről a kapuba lőtt, az elvetődő kapus felett. 1-8!
68'
Szatmári 24 méterről kevéssel lőtt a felső léc fölé.
71'
Lovász Bence játszotta magát tisztára, majd 14 méterről a kifutó Bogdán mellett, a jobb kapufa mellé perdített.
74'
Birtalan futott el a bal szélen, majd 15 méterről lőtt, de a kapus kitolta a bal alsó sarok elől.
75'
Torghellét rúgták fel a 16.oson belül.
76'
Birtalan a balra vetődő kapus felett a kapu közepébe lőtt. 1-9!
77'
Büntetőhöz jutott az RKSK, de Tóth Milán a felső lécre bombázott!
78'
Torghellét vágták fel, büntető!
80'
A sértett, Torghelle a balra vetődő kapus mellett, a jobb sarokba helyezte a labdát. 1-10!
84'
Birtalan futott el a bal szélen, majd 15 méterről a kapu fölé emelt!
85'
Birtalan a gólszerző! Torghellével kényszerítőzött, majd 14 méterről a bal sarokba lőtt. 1-11!
86'
Torghelle szerelte le a kapust, majd átemelte felette, levette a labdát, és az üres kapuba gurított! 1-12!
87'
Köböl 12 méterről a jobb sarokba csavart! 1-13!
91'
Véget ért a mérkőzés! Ezen a kora estén nem volt egy súlycsoportban a két együttes! Szép volt fiúk!