Helyszín: Putnok
Putnokon 16 Celsius fok, élénk szél, és fátyol felhős ég fogadta az ünneplő nézőket. A Putnoki Kiscsillagok mazsorett csoport műsora után a Várady Béla sportközpontot, Tamás Barnabás Putnok Város polgármestere, Török Dezső a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei közgyűlés elnöke, és Riz Gábor, a térség országgyűlési képviselője adta át, ez utóbbi a kezdőrúgást is elvégezte.
Kovács István (Koko), Várady Béla egykori csapattársa is megtisztelte az eseményt.
Csapatunkban ezúttal több jelenlegi illetve volt Vasas Kubala Labdarúgó Akadémia játékos is szerepelni fog. Kovács Milán, Rabatin Richárd és Rákos Bence az U19-es csapat tagja. Korábban a VKLA-ban pallérozódott Kovács Dávid és Szilágyi Zoltán, akik Siófokról tértek vissza, továbbá Tóth Olivér, aki a Balassagyarmat csapatától jött vissza.
Csapatunk piros mez, kék nadrágban, míg ellenfelünk fehér felső, és fekete nadrágban játszanak. A vendégszektorban a mintegy félszáz Vasas szurkoló szájából felhangzott a jól ismert, "Várady Béluska, úgy lő mint a géppuska" rigmus.
A helyszínen mintegy 1.300 néző foglal helyet.

1'
A meccset a Putnok kezdte.
2'
Murka jobboldali beadását, Ádám fejelte rá 8 méterről, de a kapus hárított.
5'
Csirszki lőtt 16 méterről, de Póser biztosan megfogta a labdát.
8'
Barczit vágták ferl a baloldalon. Majd a szabadrúgás után Laczkó futott el a baloldalon, beívelését Murka a jobb sarokba fejelte. 0-1!
12'
Ádám szerezte második gólunkat. Kovács Milán pompás labdával szöktette Ádámot a jobb szélen, aki kiugratta Gaált. Ő visszasarkalta Ádámnak, aki jobbal, a bal alsó sarokba belsőzött, 7 méterről.
15'
Murkát rúgták fel a jobb oldalon, a kaputól 40 méterre, de a szabadrúgás elhalt a védőkben.
19'
Csaknem lemásoltuk az első gólt megelőzőket. Laczkó futott el a bal szélen, ragyogó magas labdát ívelt középre, ahol ezúttal Ádám fejelhetett, de a jobb kapufa mellé helyezett.
22'
Madarász vezette rá a labdát Vaskóra, aki rutinosan elfekve szerelt, a kaputól 11 méterre.
23'
Egy kisebb tüzijáték után, Kovács MIlán 15 méterről jobb belsővel a kapus kezébe helyezett.
25'
Murkát buktatták a 16-oson belül. 11-es.
27'
Gaál Bálint jobbal a kapu közepébe bombázott. 0-3!
29'
Nyisalovits fejelt 6 méterről a kapu fölé, egy baloldali szabadrúgást követően.
31'
Jobb oldali szöglet után Vaskó csúsztatott a jobb kapufa mellé, az ötös sarkáról.
33'
Kovács Milán egy kipattanó labdát, 16 méterről, középről, laposan a jobb sarok felé lőtt, de Málik vetődve védett.
40'
Gaál tette le a labdát Ádámnak, aki 9 méterről megcélozta a jobb felső sarkot, ám Málik bravurral kitolta a labdát szögletre.
44'
Barczi a felezővonaltól robogott el a a kapuig, rálőtte, a kapusról kipattant, majd újrázott, ami a kapu közepébe hullott. 0-4!
45'
A félidőben cseréltünk! Beáll, Benes, Király, Vida, Rákos, Tóth Olivér, Lubos, Kovács Dávid, Rabatin. Maradt a második félidőre is: Murka, Gaál, és a csapatkapitányunk Vaskó.
45'
Vége az első félidőnek!
48'
Gólszerzőnk, Gaál Bálint! 0-5! Kovács Dávid cselezte be magát a jobboldalon a 16-oson belűlre, középre gurított, ahol Gaál jobbal a kapu közepébe gurított.
52'
Gaál a gólszerzőnk. Király kaparta ki a helyzetet, aki a kapussal szemben jobbra tolta a labdát, Gaál pedig a kapuba lőtt közelről.
55'
Benes kapott sárga lapot, a 16-os előterében ütközött Madarássaza, akit le is kellett cserélni.
57'
A szabadrúgást Póser bravúrral tolta ki a jobb alsó sarok elől.
61'
Tóth Olivér baloldali beadását Gaál fejelte fölé, öt méterről.
65'
Büntetőhöz jutott a Putnok. Zimányit buktatták.
67'
Zimányi a jobb felsőbe bombázott. 1-6!
70'
Murka ugratta ki Kovács Dávidot, aki lerázta védőjét és 11 méterről a kapus mellett laposan a jobb alsó sarokba helyezett. 1-7!
73'
Tóth Szabolcs ugrott ki középen, majd Kamenár mellett biztosan helyezett a jkapu közepébe. 2-7!
83'
Vaskó mentését és Kamenár labdafogását hazaadásnak minősítette a játékvezető. Így szabadrúgás következett a baloldali ötösünkről. A lövés a felső lécől pattant fölé.
89'
Murka közelről talált a hálóba. 2-8!
90'
Vége a mérkőzésnek! Méltó módon emlékeztünk meg ezzel a győzelemmel Várady Bélára!