Puskás Akadémia - Vasas FC 1-0 (0-0)

2015. augusztus 22. 18:00

Játékvezetők: Bognár Tamás; asszisztensek: Lémon Oszkár, Georgiou Theodoros
Helyszín: Pancho Aréna
Mieink a hagyományos piros-kék felsőben, kék nadrágban, piros sportszárban, a hazaiak tiszta fehérben lépnek pályára

0'
Esemény
1'
Nagy érkezett ki egy indításra, vetődve esett rá a labdára, de kicsúszott a 16-oson kívülre. Szabadrúgás.
1'
A hazaiak kezdik a mérkőzést
2'
A szabadrúgást Márkvárt végezte el laposan, amire Fiola érkezett, de 10 méterről kicsivel fölé lőtt.
4'
Hangya kapott egy jó labdát bal szélen, beadását Márkvárt vágta ki a rövidnél. Szöglet.
6'
A szögletet Lázok végezte el, a labda először felpattant az ötös környékén, majd Remili fölé kanalazott. Egyből fordultak a hazaiak, majd Lencse lőtt 17 méterről, amit Nagy öklözött ki magabiztosan.
7'
A nagyjából 250 Vasas-szurkoló hazai pályát teremt, hangos szurkolással buzdítják játékosainkat.
8'
Remili baloldali beadásáról Ubiparip éppen csak lemaradt.
9'
Fiola gyenge beadása szállt el mindenki előtt
12'
A Vasas-szurkolóktól zeng a \"Hajrá, Viku!\", transzparenssel is készültek \"Kitartás Viku\" felirattal. Vikukel Krisztiánért fog össze a szurkolótábor!
13'
Pekár 25 méteres szabadrúgása a kapu jobb felső sarka tartott, de Nagy magabiztosan védte
16'
Lázok buktatta Pauljevicet 25 méterre a kaputól, a jobbösszekötő helyéről jár a szabadrúgás.
17'
A szabadrúgásra ketten is veszélyesen érkezetek, de mindegy is, mert a partjelző lest intett.
19'
Grgic kapott egy visszapasszt a bal sarokból, lövését Debreceni blokkolta
23'
Sallai labdája Pauljevic irányába szerencsére kicsit hosszúra sikeredett, nagyobb helyzet is kialakulhatott volna.
24'
Remili a bal szélen megindult, beadására jól érkezett Ubiparip, de sajnos rosszul találta a labdát.
26'
Ubiparip most jól vette át a labdát, tovább tolta Vidának jobbra, majd lapos lövését Pogacsics védte.
27'
Pekár jobboldali pattogós lövése kb fél méterrel kerülte a jobb kapufát
29'
Grúz jobboldali, magasnak tűnő beadását Remili fejelte kapura a hosszún, Pogacsics könnyedén húzta le a labdát.
31'
Közben beért minden szurkolónk a lelátóra, közel 500-an látogattak ki buzdítani csapatunkat.
32'
Fodor vágta fel Vidát a félpálya környékén, sárga lap
36'
Egy hazai baloldali beadást követően Sallai sarkazott az ötösnél, Debreceniről kipattant a labda.
37'
A szöglet különösebben nagy veszélyt nem jelentett a kapunkra.
39'
Remili cselezett a bal oldalról befelé, erősen lőtte középre, majd Ubiparip lövését blokkolták a védők.
40'
Remili bal oldali beadására Vida érkezett, majd ellőtte a kapu előtt keresztbe, sajnos Ubipraip centikkel csúszott le a labdáról.
45'
Lázok az utolsó pillanatban még lőtt egyet, ami megpattant - vagy egy védőn, vagy Remilin - szöglet nincs, vége az első félidőnek.
45'
Az utóbbi percekben passzolgattak a csapatok, egyik oldalt sem alakult ki nagyobb helyzet
46'
A mieink kezdték a második félidőt, csere egyik oldalon sem történt.
51'
Lázok buktatta hátulról Lencsét, sárga lap
54'
Berecztől kapott egy passzt Ubiparip, aki 1-2 csel után estében lőtt, ami egy védőről kipattant. A szögletünk veszélytelen volt.
56'
Adamovic kapott sárgát lökésért
57'
A szabadrúgást követően Kelic fejelt, Nagy vetődött rá a labdára.
59'
Lázok, Remili, Lázok játékot követően Remilihez került a labda, aki a jobb alsó sarkot célozta meg, de lövése kicsivel a kapu mellé ment,
60'
Hangya szöktette Remilit, centerezését egy védő tisztázta.
63'
Pauljevics gurította vissza Lencsének, aki nagy erővel lőtt a hosszú irányába, szerencsénkre a labda elkerülte a kaput.
64'
Berecz 18 méteres jobblábas bombáját csak öklözni tudta Pogacsics.
66'
Első csere nálunk: Adamovics helyett Vukasovics
68'
Csere a hazaiaknál is: Polonkai érkezett Márkvárt helyére
72'
Az utóbbi percekben nem alakult ki nagy helyzet egyik oldalon sem, de nagy a küzdelem
73'
Berecz helyett Czvitkovics a pályán.
74'
Remili a bal oldali 16-os sarkáról egy erős lapos lövést eresztett el, de Pogacsics megfogta
77'
Lencse helyén Tischler a pályán.
78'
Utolsó csere nálunk: Novák állt be Ubiparip helyére
81'
Tischler iramodott meg, 25 méterről jobb külsővel vagy 7 méterrel a kapu mellé/fölé lőtt
84'
Pauljevics rúgta fel Hangyát. Sárga.
86'
Vezet a Puskás Akadémia Pekár góljával. 1-0. Szinte a semmiből.
89'
Pintér B. Sallai helyén.
90'
5 perc a ráadás!
93'
A hazaiak húzzák az időt, sajnos nem tudunk helyzeteket kialakítani.
95'
Hazai orvosi stáb a pályán, utolsó perc.
96'
Czvitkovics végezhetett el még egy szabadrúgást az utolsó utáni percben, sajnos Pogacsics nagy bravúrral védett. Vége! 1-0.