2017. október 28. 17:45

Játékvezetők: Farkas Ádám; asszisztensek: Georgiou Theodoros, Horváth Róbert
Helyszín: Pancho Aréna
Vida combhúzódás, Remili pedig térdzúzódás miatt ma nincsenek a keretben, további sérültjeink: Simunek, Ristevski, Murka.
Az idei szezon 3. fordulójában hazai környezetben 2-0 arányban legyőztük a Puskás Akadémiát,

1'
A hazai PAFC kezdte a találkozót
2'
Csapatunk a hagyományos piros-kék, a Puskás Akadémia világoskék szerelésben a pályán
4'
Szakály baloldali beadása nem volt veszélytelen, de végül keresztbe szállt a kapunk előtt
7'
Az első sarokrúgást a hazaiak végezték el a mérkőzésen, de nem okozott veszélyt, sikerült felszabadítanunk
10'
Knezevic távoli lövése szállt magasan fölé/mellé
13'
Prosser lövését nagy bravúrral tolta ki Kamenár, majd Szakály fejelt, de szerencsénkre az oldalhálóban kötött ki a labda
17'
Ádám szabadrúgását követően előbb Benes próbált fejelni, majd James elől Hegedüs öklözte ki a labdát
21'
Egy hazai támadás végén az épp lőni készülő Prosser elől Ádám mentett fontos szituációban
22'
A szögletből nagy kavarodás alakult ki a kapunk előterében, Vanczák fejesét Kamenár védte szépen, majd Burmeister mentett a gólvonal közeléből
25'
Kamenár vetődött ki magabiztosan egy balról bejövő labdára
31'
Az utóbbi percek helyzet nélkül folynak, kissé kapkodó és pontatlan a játék mindkét fél részéről
34'
Prosser távoli szabadrúgását a sorfalunk blokkolta
36'
Gaál adta be jól balról, de Kulcsár rosszul vette át középen, így nem tudott lőni
38'
Hangya erős beadását követően Ádám próbálkozott középen a védők szorításában, lövése nem volt tökéletes, Hegedüs fogta
43'
Szivacski jobboldali beadása támadóinknak magas volt
44'
Ádám kapott sárga lapot
45'
Az egyperces ráadásban két beadásunk is volt, de nem alakult ki helyzet, vége az első félidőnek, 0-0
46'
Folytatódik a találkozó, mi indítottuk útjára a labdát, csere egyik oldalon sem történt
50'
Poór jobboldali beadását Benes blokkolta, jól helyezkedett védőnk
52'
Bacelic-Grgic kapott sárgát
52'
Knezevic 18 méteres szabadrúgása elakadt a sorfalunkban
55'
Knezevic jobboldali beadása veszélyesre sikerült, de elkerülte a kapunkat
56'
Mintegy 200 szurkolók kísérte el csapatunkat Felcsútra
57'
Burmeister tüzelt távolról, Hegedüs védte, szép lövés volt
60'
Vanczák kapott sárga lapos figyelmeztetést
61'
Gaál szabadrúgását kifejelték a hazai védők
65'
Cserélnek a hazaiak: Szakály helyén Perosevic folytatja
66'
Prosser beadását Kamenár húzta le
73'
Büntetőhöz jutott a PAFC
74'
KAMENÁR KIVÉDTE Knezevic jobbra tartó lövését!! Marad a 0-0
75'
Cserél a csapatunk: Pavlov állt be Ádám helyett
76'
Burmeister kapott sárga lapot
77'
Kamenár öklözte ki Knezevic beérkező szabadrúgását
78'
Mindkét együttes cserél: Nálunk Burmeister helyett Kleisz érkezett, a hazaiaknál Prosser helyett Molnár a pályán