Pápai Perutz FC - Vasas

2019. október 30. 20:00

Játékvezetők: Molnár Attila, segítői: Vígh-Tarsonyi Gergő, és Rózsa Dávid.
Helyszín: Pápa
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Pápán 4 Celsius fokos levegőhőmérséklet, közepesen felhős, hűvös, párás idő fogadta a játékosokat és a nézőket. Mint ismert Birtalan, és Király sérülés miatt nem játszhat. Viszont a hétvégi gyirmóti bajnokit sérülés miatt kihagyó Szatmári ismét a kezdőcsapatban foglalhat helyet.

1'
Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk sárga mezben, fehér nadrágban. A meccset ellenfelünk kezdte.
3'
Szedlár a balösszekötő helyéről, az ötös sarkáról a bal kapufára lőtt.
4'
Jobb oldali szögletünk egy közeli védőről pattant ki az oldalvonalon túlra.
11'
A Pápa 30 méterre a kaputól szabadrúgáshoz jutott. Zsirai a gólszerző! 1-0! A beívelt szabadrúgást Dóczi fejelte Zsirai elé, aki 3 méterről, becsúszva a jobb alsó sarokba lőtt.
18'
Szabó ugrott ki középen, de lesen állították meg őt.
22'
Jobb oldali szöglethez jutottunk. Daróczi beívelése után felszabadítottak a hazai védők.
23'
Daróczi 15 méterről, a jobbösszekötő helyéről az oldalhálóba lőtt.
26'
Szatmári ívelte fel a labdát, Torghelle visszaadta Daróczi elé, aki egy védővel a nyakában lőtt, de labdát Bánki könnyen fogta meg.
28'
Szedlár bal oldali beadásáról Torghelle maradt le középen.
30'
Szedlár bal oldali beadásába Daróczi ért bele, továbbcsúsztatta, majd Torghelle lemaradt a labdáról az ötös vonalánál, középen.
32'
Az utóbbi percekben mezőnyfölényben játszunk, de egyelőre nem sikerült a kapuba találnunk.
33'
Szatmári a gólszerző! Szatmári 25 méterről lőtt. A félmagas labda a jobb kapufáról a kapus hátára pattant, onnan a hálóba. 1-1!
35'
Daróczi a gólszerző! 15 méterről lőtt Daróczi. Egy védő lábáról a jobb kapufa mellett a hálóba perdült a labda! 1-2!
36'
Lengyel Ferencet reklamálásért kiállította a játékvezető.
39'
Daróczi jobb oldali beadásakor egy védő kezéről került szögletre a labda, de elmaradt a büntető!
40'
Daróczi szöglete után Lakatos fejéről fölé szállt a labda.
42'
Szivacski jobb oldali beadását Torghelle kapásból rálőtte 14 méterről, de egy védőről szögletre pattant a labda.
46'
Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek. Mezőnyfölényben játszottunk, és megérdemelt vezetésünk.
47'
Az első félidei gólszerzési alkalmak statisztikája 8-1 a javunkra. A Pápába Kalász, és Benecz állt be. Dóczi és Szabó. jött le.
49'
Lakatos 16 méteres lapos lövését védte a kapus.
54'
Az ötössel egy magasságban, a 16-os jobb oldali vonalától rúgott szabadrúgást a Pápa. Kalász a gólszerző! 2-2! Az érkező lapos szabadrúgásra a 11-es pontnál Kalász érkezett, és jobbal a bal sarokba lőtt.
55'
Ellenfelünk kétszer találta el kapunkat, mindkettőből gól született.
56'
Tóth helyére Balajti érkezett.
57'
20 méterről Daróczi lőtt, de Bánki öklözte ki.
58'
Újabb szabadrúgást lőhetünk. Jobbról Daróczi a 11-es ponttal egy magasságból, de a labdát kifejelték a védők.
63'
Darőczit rúgták fel, Farkas kap sárgát.
64'
Daróczi 23 méteres szabadrúgása Farkasról szögletre perdült. Farkas meg is szédült, ápolni kell.
65'
Balajti kapott sárgát kezezésért.
66'
Farkas helyére Nagy T. állt be.
67'
Nagy T. rögtön sárga lapot kapott visszarántásért.
68'
A pálya közepére sűrű köd szállt le.
71'
Szatmári 26 méteres lövésébe egy védő ért bele, szöglet.
75'
Viczián 25 méterről középről 3 méterre a kapu mellé-fölé lőtt.
77'
Balajti balról adott be, Torghelle pedig az ötösről ballal a jobb kapufa mellé perdített.
80'
Rétyi és Köböl állt be, Daróczi és Szedlár helyére.
84'
Gál 26 méterről 3 méterrel fölé bombázott.
88'
Iványi kapott sárgát.
90'
3 perc hosszabbítás.
92'
Jobb oldali szöglethez jutottunk, de ártalmatlan lett a beadás.
93'
Vége a rendes játékidőnek. Kétszer 15 perces hosszabbítás következik.
94'
A pápaiak kezdik a hosszabbítás első félidejét.
95'
Irmes helyére Szilágyi A. állt be.
97'
Hinora állt be, Gál helyére. Hosszabbításnál plusz egy játékost lehet cserélni.
100'
Két ártalmatlan pápai szöglet érkezett a jobb oldalról, egymást követően, de a második már kintről csavarodott be a játéktérre.
101'
Jobb oldali szögletet rúghatunk. Köböl beadását kivágták a védők.
103'
Viczián beadását Rétyi közelről kapura lőtte, de Bánki bravúrral kiütötte a léc alól a labdát.
105'
Rétyi a gólszerző! 2-3! Lakatos bal oldali beadása Rétyi lábáról Torghelle fejére pattant, aki ráfejelte, ami kipattant Bánkiról, és közelről Rétyi lőtte a hálóba.
107'
Vége a hosszabbítás első felének.
109'
Balajti a gólszerző! 12 méterről a bal alsó sarokba csavarta 12 méterről. 2-4!
112'
Hanzl kapott sárgát lökésért.
114'
27 méterről végezhetünk el szabadrúgást, Szatmári buktatásáért. Köböl 1,5 méterrel fölé emelte a labdát.
119'
Hanzl a gólszerző! Egy rövid hazaadásra Hanzl csapott le, elvitte Rados mellett, és az üres kapuba lőtt. 3-4!