Paks - Vasas 2-0 (1-0)

2016. március 12. 15:30

Játékvezetők: Farkas Ádám, segítői: Horváth Róbert és ifj. Varga Gábor.
Helyszín: Paks
Tisztelettel üdvözöljük a szurkolókat! Pakson 11 Celsius fokos levegő hőmérséklet, erősen felhős ég és szemerkélő eső fogadja a játékosokat. Csapatunk piros-kék felsőben, kék nadrágban és piros lábszárban. Ellenfelünk zöld-fekete felsőben, zöld alsóban.

1'
A találkozó csapatunk kezdte.
2'
Tapogatózó, óvatos játék mindkét oldalon.
5'
Ádám adott be baloldalról, ám a lapos labdáról Novák lemaradt.
7'
Bertus végezhetett el szabadrúgást, kapunktól 35 méterre a baloldalon, ám Preklet fejjel feszabadított.
10'
Koltai vezette a balösszekötő helyén vagy 25 méteren keresztül a labdát, majd 16 méterről jobb külsővel a bal kapufa mellé lőtt.
17'
A játék a pálya közepén zajlik. Bartha kapott sárgát Preklet felvágásáért.
20'
Szabó ment el a baloldalon veszélyes beadását lefülelték védőink, Remili felszabadított.
21'
Hangya ment el a baloldalon, beadásához kézzel ért hozzá egy védő, ám nem lett büntető, csak szöglet.
23'
Remilit ütötték le a kaputól 25 méterre. A szabadrúgást Hangya csavarta középre, Preklet fejesét bravurral lábbal hárította Molnár.
25'
Ristevski kapott sárgát talpalásért a Paks 16-osánal előterében.
28'
Novák szerzett labdát középen 25 méterre, kapura tört, ám amikor 14 méterre lőtt, odaléptek neki, megsérült. Áll a játék.
29'
Novák visszatért.
31'
Papp rúgta fel Vidát a kaputól 35 méterre.
33'
A szabadrúgást Remili végezte el, kapura lőtte jobbal, ám a labda a jobb kapufa mellé szállt 1 méterrel.
35'
Egy 18 méteres megpattant egy védőnk lábán, ami Nagy mellett a bal alsó sarokba perdült. A lővést Bertus végezte el.
36'
Szakály rúgta meg Müllert.
37'
Szabó futott el a baloldalon, lapos beadását Bartha 10 méterről rálőtte, ám Nagy vetődve védte a bal sarok felé tartó labdát.
40'
Hangya baloldali lapos beadását Vida 13 méterről jobb belsővel rálőtte, ám jobb alsó sarok felé tartó lövést Molnár védte.
44'
Müller ment el a jobboldalon, középre adását Ádám fejelte a a bal kapufa mellé.
45'
1 perc hosszabbítás.
46'
Vége az első félidőnek. Eddig hasonló a koreográfiája a meccsnek, mint 2 hete. Akkor a félidő utolsó pillanatában kaptuk a gólt, Most ugyan a 35. percben, ám a Paks első kapura lövése gól lett. Voltak próbálkozásaink, ám a befejezésnél erőtlenek voltunk.
47'
Elkezdődött a második játékrész. Csere nincs egyik oldalon sem. Paksi támadással folytatódott a találkozó, egy baloldali beívelése veszélyesen ívelődött be, ám a hosszú saroknál felszabadítottunk.
54'
Novák kapott sárgát Lenzsért könyökölte le.
56'
Pavlov áll be Novák helyére.
57'
Bajner rántotta le Korcsmárt.
60'
Baloldali paksi szöglet. Pavlov kifejelte, majd Ádám lódult meg, de Kulcsár keresztezte.
61'
Müller jutott lövéshez 15 méterre középről, de a védőkben elakadt a labda.
63'
Parázs, kemény küzdelem folyik a pályán, amit a sok sárga is mutat.
64'
Adamovics áll be Müller helyére.
67'
Kettős csere a Paksnál. Balázs és Hahn áll be, Koltai és Bajner helyére.
70'
Hangya baloldali beadását Vida bombázta középről 15 méterről a jobb kapufa mellé kevéssel. Óriási gólszerzési lehetőség maradt ki!
73'
Az utóbbi 15 percben nyomunk, próbálkozunk.
76'
Szakály hagyott ki óriási gólhelyzetet, a baloldalon elrúgta a kapu előtt.
78'
Ferenczi áll be Preklet helyére. 3-5-2-re állunk át.
79'
Remilit buktatták a baloldali 16-os sarkánál. Remili veszéles lövésszerű beadását, kifejelték.
81'
Paksi ellentámadás, a jobboldalon, Hahn az ötös sarkáról a bal felső sarokba bombázott.
83'
Hangya kapott sárgát egy korábbi szabálytalanságért.
85'
Kecskés áll be Bartha helyére.
86'
Ferenczi kapott sárgát könyöklésért.
88'
Lenzsért ápolják. Áll a játék. Hiába támadtuk végig a második félidőt, egy kontrából a Paks növelte előnyét.
90'
4 perc hosszabbítás.
90'
Ferenczit rántották le a 16-os vonala előtt 4 méterrel középről. Remili ballábas lövése kevéssel a felső léc fölött a játékteret.