2016. december 10. 15:30

Játékvezetők: Karakó Ferenc; asszisztensek: Georgiou Theodoros, Huszár Balázs
Helyszín: Paks
Időjárás: derült égbolt, 10 Celsius.
Mai találkozónk hasonlít a két évvel ezelőtti Mezőkövesd elleni összecsapásunkra, amelyen szintén úgy léptünk pályára, hogy ha nyerünk, a tabella élén végzünk az őszi fordulókat követően...a találkozót végül 2-1-re megnyertük.

1'
Mi kezdtük a találkozót!
3'
Egy lágyan a kapu elé ívelt szabadrúgást követően kifelé jöhetnek a paksiak, Korcsmár volt szabálytalan miközben fejelni próbált.
6'
Mi dominálunk már az első perctől fogva, nem hagyjuk kibontakozni a hazaiakat.
7'
Jobb szélről végezhet el szabadrúgást a Paks: a beadás veszélytelen volt.
12'
Pavlov elől mentettek a védők az utolsó pillanatban, így nem tudott kapura lőni. A szögletet követően felszabadítottak a hazaiak
15'
Szorosan visszazár a Paks, nehezen jutunk el a hazai kapuig.
17'
Remili ugrott ki a védők között kiválóan, kapura vitte majd lőtt, a lövés azonban elkerülte a kaput, de szöglet. A szögletet Korcsmár fejelte kapura, de az sem találta el a kaput.
21'
Remili távoli lövése pattant meg a védők lábain, így Molnár könnyen kapta fel a labdát.
25'
Fölényben játszunk, többet birtokoljuk a labdát
27'
Kezezés miatt jöhetünk szabadrúgással a kaputól 28 méterre: kicsiben végeztük el, majd Vida ívelte át a 16-oson belülre Ádámnak, aki a baloldalról laposan lőtt, de Molnár fogta.
30'
Órási lehetőség adódott Pavlov előtt, aki kiváló labdát kapott a 11-es pont magasságában, senkitől sem zavartatva lőtt, de Molnár védte a lapos, középre tartó lövést.
35'
A vendég szektor megtelt, mintegy 500 szurkolónk kísérte el csapatunkat
37'
A hazaiak szögletét Pavlov fejelte ki
39'
Murka veszélyes távoli lövését védte Molnár
43'
Megszerzi a vezetést a Paks..Hahn a gólszerző
45'
Vége az első félidőnek 1-0 a Paks a javára.
46'
Elkezdte a Paks a második félidőt, amelynél egy csere is történt: Hahn sérülés miatt nem jött ki a pályára, helyette Vernes a pályán.
49'
Újabb nagy gólszerzési lehetőséget szalasztottunk el: Hangya szerzett labdát a baloldalon, megindult vele, majd beadta a középen érkező Pavlovnak, aki előtte, de pont oda, ahol a Molnár is állt, így védeni tudott.
51'
Kakaskodás miatt Ádám és Vernes kaptak sárga lapot.
52'
Egy veszélyes paksi szabadrúgás a kapunk felső lécét súrolta.
55'
Berecz távoli lövését öklözte ki Molnár
58'
Kifejeltük a baloldalról érkező paksi szögletet.
59'
Meglehetősen indulatos a találkozó, újra összeakadtak a játékosok, most Remili és Gévay kaptak sárgát.
62'
Szakály kapott sárgát buktatásért.
65'
20 méterre a kaputól végeztünk el szabadrúgást: Remili tekerésre nagyon veszélyes volt, de sajnos a kapu mellett zúgott el
66'
Burmeister is sárga lapot kapott
67'
Továbbra is mi dominálunk, de sajnos az utolsó pillanatokban pontatlanok vagyunk
68'
Nagy fogott magabiztosan egy távoli paksi lövést.
69'
Csere mindkét együttesnél: nálunk Ádám helyére Király érkezett, a hazaiaknál Bartha állt be Koltai helyett
73'
Molnár fogott egy veszélyesen érkező labdát.
74'
Korcsmár is besárgult
75'
Bertus szabadrúgását Nagy fogta magabiztosan
79'
Ferenczi állt be Remili helyett
79'
Most Lenzsér kapott sárgát buktatásért.
80'
A szabadrúgásunk veszélyesen érkezett a kapu előterébe, Korcsmár középre fejelte Pavlovnak, aki centikkel maradt le a labdáról, sajnos nem tudta kapura tenni.
81'
Jön az utolsó 10 perc, nagyon nyomunk, de egyelőre nincs meg az egyenlítő gól.
82'
Jobboldali szögletünket kifejelték a védők.
83'
Burmeister csapott le egy magas labdára a 16-oson belül, lapos, sarokra tartó lövését azonban Molnár védte
84'
Szakály helyett Laczkó a pályán
84'
Nagynak kellett védést bemutatnia, szépen érte le a kapu jobb sarkához
86'
Molnár öklözte ki a mezőnybe a jobbról beérkező szögletünket.
87'
Laczkó kapott sárgát lerántásért.
88'
Murka távoli próbálkozása pattant szögletre. A szögletet Molnár húzta le a levegőből