Játékvezetők: Solymosi Péter; asszisztensek: Tóth II. Vencel és Becséri Gergely

A hazai Paks kezdte a találkozót
2'
Csapatuk piros-kék, a hazaiak teljes zöld szerelésben a pályán
4'
17 méterről lőhetünk szabadrúgást: Ádám laposan lőtte el, a sorfalról kipattant, majd Remili próbálkozott szinte ugyanonnan, de azt Verpecz fogta
6'
Szakály próbálkozott távolról, messze elkerülte a kapunkat
12'
Szakály balról elvégzett szabadrúgásra a kapunk mellé szállt
16'
Az első negyedóra nagyobb helyzet nélkül telt el, kiegyenlített játék folyik
21'
Jobboldali szögletünket Ádám adta be, Vaskó fejjel próbálkozott középen, de szabálytalannak ítélte a játékvezető így szabadrúgással jöhet a Paks
27'
Berecz ment el a baloldalon, középre adta Vergos irányába, de támadónk nem tudott lőni, mert Verpecz jó ütemben avatkozott közbe
33'
Vergos indította a jobboldalon elfutó Remilit, de a labda hosszú volt, Verpecz megkaparintotta a csapatkapitányunk elől
36'
Továbbra sem forognak veszélyben a kapuk, egyelőre kevés izgalmat hoz a találkozó
38'
Bertus jobboldali szabadrúgása veszélytelen volt
39'
Szabó lőtt ballal, de elkerülte a kaput
42'
Első komolyabb helyzet a találkozón, Kamenár védett nagyot
44'
Vergos távoli bombáját Verepcz tolta szögletre. A sarokrúgást Remili adta be, azonban a hazaiak felszabadítottak
45'
Vége az első félidőnek, 0-0 az állás
46'
Elkezdődött a második játékrész
51'
James és Nikházi kakaskodtak, mindketten sárgát kaptak
56'
Vezet a Paks: a hazai szögletet követően Szabó fejelt gólt. 1-0
58'
Újabb hazai helyzet, a közeli lövést blokkolták a védőink, majd Kamenár fogta a labdát
62'
Szabó ismét gólt szerzett, kétgólos a paksi előny. 2-0
67'
Kettős csere a csapatunkban: Szivacski és Pavlov álltak be Remili és Vergos helyett
70'
Cserél a Paks is: Nikházi helyett Hahn folytatja
72'
GÓÓÓL! PAVLOV szépít! 2-1! Szivacski adta be magasan jobbról, majd támadónk kapásból 13 méterről lőtt szép gólt
73'
Ismét kettővel megy a Paks 3-1, Lenzsér fejelt gólt egy szögletet követően
75'
Ismét veszélyes hazai szöglet volt, Kamenár hatalmasat védett a gólvonalon
79'
Berecz távoli lövése szállt fölé
82'
Szivacski kapott sárga lapot
82'
Kulcsár helyett Haraszti a pályán
83'
Csapatunk kihasználja a harmadik cserelehetőségét: Ferenczi érkezett Burmeister helyett
84'
Paksi helyzetek egymás után, előbb a gólvonalról mentettünk, majd az oldalhálóba kötött ki a labda
85'
Hajdú állt be Szakály helyett
87'
Kamemár ért bele Bertus lövésébe, majd a szögletet követően Kecskés lövését védte nagy bravúrral kapusunk
89'
Ádám kapott sárga lapot
90'
2 perc a ráadás a mérkőzés végén