Nyitra - Vasas

2019. július 13. 18:00

Helyszín: Nyitra
Csapatunk tiszta pirosban, ellenfelünk fehér-kék mezben, fehér nadrágban. Borús az ég, 18 Celsius fok, Nyitrán.

0'
Elkezdődött a mérkőzés.
2'
Szedlár jobboldali beadása után Birtalan takarították el a kapu előtt, de a síp néma maradt.
6'
Ismét Szedlár a jobboldalról adott be, de a védők felszabadítottak.
8'
Egyelőre egyenlő erők küzdelme a pályán.
10'
Mintha leszakadt volna az ég, hirtelen záporozni kezdett az eső.
14'
Király próbálta a 16-os vonalánál álló kapust meglepni a kaputól 40 méterre, de lapos próbálkozása sikertelen volt.
15'
Szatmári ugratta ki Birtalant, de az asszisztens lesen találta őt.
18'
26 méterről középről a Nyitra jut szabadrúgáshoz. Fábryt lökte meg Terbe a levegőben, ápolni kell a szlovák csatárt.
20'
Most Királyt döntötték fel a balösszekötő helyéről, a kaputól 30 méterre. Szatmári beívelése elpattant Király előtt, ami megtévesztette a kapust, és csak bravúrral tudott hárítani szögletre.
22'
Nyitrai szabadrúgás az oldalvonal mellől, a baloldalt a 16-os magasságában. Bilovsky lövését, Rados tolta a léc fölé.
24'
Büntetőhöz jut a Nyitra. Surnovsky tört be a 16-osra, ám Lakatos nem tudta átlépni a csatár lábát, így összeakadtak.
25'
Surnovsky ballal 3 méterrel fölé bombázta a 11-est.
26'
Szatmári végzett el jobboldalról szögletet. Beívelését kifejelte egy védő.
29'
Birtalan törhetett egyedül kapura a Szatmáritól kapott tökéletes beindítással, ám nem lőtt, hanem kisodrodva beívelte a labdát, ami érintetlenül az alapvonalon túl hagyta el a játékteret.
30'
Az eső elállt.
32'
Jobboldali szögletet harcolt ki Szedlár. Szatmári beadását felszabadították a védők.
34'
Szedlár futott el a jobb szélen, Király pompás labdájával. Néhány csel után 11 méterről ballal laposan lőtt, de Kuciak biztosan védett.
37'
Terbe élesen a jobboldalról belőtt labdáját Birtalan elől becsúszva rúgta el egy védő. A szögletet Szatmári ívelte be, amit Gál fejelt a kapust megelőzve fel, magasra, ám ezután a kapus ki tudta öklözni a labdát.
38'
25 méterről, középről végzünk el szabadrúgást. Bírtalan jobb felső sarok felé szálló labdáját Kuciak a levegőben úszva bravúrosan fogta meg.
40'
30 méterről, a jobbösszekötő helyéről végezhet el szabadrúgást a Nyitra. Rados védett.
41'
Hinora a gólszerző! 0-1! Király iramodott kapura, lövését a kapus még bravúrosan kiütötte, az érkező Hinora nagyon okosan a védők és a kapus felett a jobboldali sarokba ívelte a labdát.
45'
Vége az első játékrésznek. A Nyitra kihagyott büntetője és egy Rados bravúros védést leszámítva több gólszerzési alkalma volt csapatunknak, így vezetésünk mindenképpen megérdemelt.
46 '
Csapatunkban nincs csere. A Nyitrában Farkas állt be a csapatkapitány Bilovsky helyére. Paukner, Magda, Fabis, is a pályán. Lejött Vrábel, Horodnik, Kunik,
49'
Mezőnyjátékkal folytatódott a játék, a kapuk nem forogtak veszélyben.
54'
Szatmári ugratta ki Birtalant középen, aki 11 méterről a jobb alsó sarokba lőtt! 0-2!
55'
Király törhetett egyedül a kapura, de egy védő utolérte, és szerelte, mielőtt lőtt volna.
56'
Szedlár combját kell ápolni. Így jelenleg 10 emberrel játszunk.
58'
Úgy tűnik, Szedlárt le kell cserélni.
62'
Szivacski áll be a megsérült Szedlár helyére.
65'
Fábry helyén Legnani a pályán.
66'
Király cselezte be magát a 16-oson belülre, majd 15 méterről két méterrel a bal kapufa mellé lőtt.
71'
Király a baloldalról vezette a labdát a 16-os vonalával párhuzamosan. Jobb lábas lövése félméterrel a felső léc fölé szállt.
73'
Birtalan 0-3! Terbe hozta kiváló helyzetbe a középre adással Birtalant, aki a kapussal szemben alányesett a labdának, ami a kapus felett a kapu közepébe hullott.
76'
Bilovsky ívelte rá az üres kapura a labdát, ám Tóth Bence szögletre tudott hárítani.
79'
Dunda Surnovsky helyén.
82'
Szatmári helyén Kapornai.
84'
Nagy Z. a két gólt szerző Birtalan helyére állt be.
85'
Baloldali szöglethez jutottunk. Kapornai beadása ott pattogott a gólvonal előtt, majd az asszisztens lest jelzett.
86'
Király passzolta középre a labdát, Kapornai 15 méterről laposan centikkel lőtt a jobb kapufa mellé.
88'
A baloldali 16-os sarkától ívelt be szabadrúgást a Nyitra, ám felszabadítottunk.
90'
És vége a mérkőzésnek. Csapatunk imponáló játékkal győzte le elsőosztályú szlovák ellenfelét. Szép volt fiúk!