Nyíregyháza - Vasas FC 1-1 (11-esekkel 5-3)

Játékvezetők: Iványi Zoltán. Segítői: Buzás Balázs, Medovarszki János.
Helyszín: Nyíregyháza Városi stadion, 2.300 néző
Párás, fátyolfelhős, 12 Celsius fokos levegő hőmérséklet fogadja a játékosokat.

0'
A hazaiak kezdték e meccset.
2'
Csapatunk neon-zöld mezben, fehér nadrágban, míg a hazaiak piros-kék mezben kék nadrágban.
3'
Egyelőre mezőnyben passzolgatnak a csapatok.
5'
Kapura lövés még nem volt.
8'
A főlelátó csaknem megtelt. Mintegy 2.300 néző foglal helyet a stadionban. Rezesnek gurítottak vissza egy labdát a 16-osnál, lövése szögletre pattant egy védőnkről. Egymás után 2 szögletet is elvégzett a hazai csapat.
10'
Vida ugrott ki a térfél közepén, ám passza Novák felé rövid volt. Több volt ebben a helyzetben.
13'
Novák ugrott ki a leshatáron, ám 8 méteres lövése elhalt egy védőben, aki oldalvonalon túlra tisztázott.
15'
Novák cselezgetett a 16-os előterében, majd Ádámhoz passzolt, akinek lövése a szögletre pattant.
17'
Ádámhoz került a labda a 16-os vonalánál, a balösszekötő helyén, ám lövése a kapu közepébe, laposan a kapus könnyű csemegéje volt.
18'
Rezeshez íveltek egy szabadrúgást, aki a jobboldali 5-ös sarkáról a bal alsó sarokba lőtt.
19'
Újabb Nyíregy szabadrúgás 27 méterről, ám most Rezes lesen volt.
20'
Abdouramant szöktették, ám Pajovics tisztázott. Preklet kapott sárgát Rezes felvágásáért, még a hazaiak térfelén.
23'
Preklet tört be a 16-oson belülre, ám lövése 2 méterre elkerülte a kaput.
26'
Hangya lökte el Kosticot a kaputól 23 méterre a jobbösszekötő helyén. Zofcak 3 méterre a kapu fölé lőtte.
28'
Preklet egy esernyő csel után élesen félmagasan középre lőtte a labdát, ám az egy védőn megpattanva a kapus kezében landolt.
29'
Remili, Novák kényszerítő után, előbbi 13 méterről rálőtte, ám a kapus fölé tenyerelte a labdát.
33'
Adamovics a középkörben rácsúszott Ramosra.
35'
Zofcak veszélyesen ívelte a labdát középre, amire többen felugrottak, de Hermány lehúzta a labdát.
37'
Remili kapott \"műesésért\" a 16-os vonalánál sárgát.
38'
Remili vezette kb. 20 méteren keresztül a labdát, majd a 16-oshoz érve jobbal a jobb kapufa mellé lőtt, 1 méterrel, laposan.
39'
Kostic tört be a 16-oson belülre, ám üggyel-bajjal, becsúszva tisztáztunk előle, szögletre.
41'
26 méterről nyíregyi szabadrúgás. Törtei bombája telibe találta Remilit.
42'
Remilit buktatták a 16-os előterében. Kostic kapott sárgát.
43'
Remili jobblábas lövése 1 méterrel fölé szállt.
44'
Egy jobboldali beaádéást Abdouraman 3 méterről fölé fejelte.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdődik a második félidő. Nincs csere.
47'
Remili a baloldali 16-os vonalától, a 11-es magasságában centikkel lőtt a bal kapufa mellé. Óriási helyzet maradt ki.
48'
Vida bombázott középről 1 méterrel a felső léc fölé.
50'
Ádám fordult be a 11-es pontnál ám ballábas lövését a kapus vetődve megfogta.
52'
Czvitkovics a jobboldalon 3 jó csel után beadta a labdát, ám Remili lövése elakadt egy védőben.
53'
Remili kilőtte a balsarkot. 12 méterről a baloldalról. 1-1!
57'
Abdouraman helyett Farkas a pályán.
59'
Ádám ugrott ki a leshatáron, ám kisodródott a jobboldalon és már csak az oldal hálóba lőtt.
59'
61'
Lázok és Pavlov áll be, Ádám és Czvitkovics jön le.
62'
Lázok jobboldali szabadrúgását Remili fejelte a bal kapufa mellé 2 méterrel.
65'
Lázok pördítette a 11-es pontra a labdát de Nováknak hosszú volt.
70'
Egy 16-oson belüli kezeést reklamáltak a hazaiak, de Iványi továbbot intett. Egy veszélyes szabadrúgás ívelődött be, ami Pölöskei fejéről alig kerülte el a jobboldali kapufát.
71'
Sokat folyik a labda a pálya középső részén.
73'
Remili vett mellre egy labdát a 11-es pontnál, majd Novák lövése egy védőről szögletre pattant.
74'
Kezezésért 16 méterról majdnem középről szabadrúgás. Lázok elcsavarta a sorfal mellett, de pont a kapus kezébe aki a balalsó saroknál megfogta a labdát.
75'
Remili helyett Berecz a pályán.
76'
Lázok szabadrúgását 16 méterről a bravúrral ütötte ki a jobbfelső sarok elől a kapus.
77'
Szokol kapott sárgát, még Remili előző buktatásáért.
81'
Kostic 3 jó csel után az 5-ösről lőtt, de Pajovics lábáról fölé pattant a labda.
86'
Nyíregyházi szabadrúgás az oldalvonal mellől, a 16-os magasságában. Pajovics kifejelte szögletre.
89'
A jobboldali szögeletet Pölöskei 2 méterről ráfejelte, Hermány óriási bravúrral kivédte. Novák vissza gurítását Berecz 17-ről rálőtte, de a kapus óriásit védett.
90'
Lázok jobboldali szögletét Debreceni fejelte mellé.
91'
Két perc hosszabbítás.
92'
Rezes kapott sárgát műesésért.
93'
Vége. Kétszer 15 perc hosszabbítás.
94'
Kezdődik a hosszabbítás. A hazaiak kezdenek.
95'
Pölöskei helyén Csorba a pályán.
96'
Vida 30 méteres bombája alig kerülte el a bal kapufát.
97'
Egy jobboldali beadás Debreceni fején csúszott meg szögletre.
98'
Egymás után 2 szögletet adtak be a hazaiak. De veszélytelenek voltak.
99'
Újabb Szpari szöglet a baloldalról. A beadást Hermány megtolta a hosszú saroknál, és egy lövést szögletre spárgázott.
100'
Ezekben a percekben a hazaiak irányítják a játékot. Nem tudunk kijönni a térfelünkről.
104'
Most kijöttünk a szorításból. Berecz mellezte vissza Pavlovhoz, akinek lövésébe belevetődtek.
105'
Vége az első 15 perces hosszabbításnak.
106'
Csapatunk kezdte a második 15 percet.
108'
Jobboldali hazai szöglet. Ám Berecz felszabadított, indítva Lázokot, ám a kapus megkaparintotta előle a labdát.
111'
11-es. Hangya buktatta Kosticot.
113'
Kostic lövését védte Hermány. A bal alsó sarok elől. Ki se pattant róla a labda! Bravó Bence!