Nyíregyháza - Vasas 3-3

2018. szeptember 02. 18:00

Játékvezetők: Böcskei Balázs (Máyer Gábor, Kovács Gábor)
Helyszín: Nyíregyháza
31 fok, sikrázó napsütés, enyhe szellő. A mérkőzést megelőzően a nyíregyházi mazsorett-csoport lépett fel fúvós zenekar kíséretében. A mérkőzés szünetében ünnepség lesz a Szpari 90 éves fennállása alkalmából.

0'
Csapatunk tiszta fehérben, a házigazdák tiszta kékben, a mezen egy félig piros mezővel
1'
Elkezdődött a mérkőzés, mi kezdhetünk
4'
Balajti kapott szép labdát, amivel megindult és egy oldalváltó passzal Hrepkának adta. A következő lépés egy visszapassz volt Szatmárinak, aki vissza a feladónak jeligével Balajtihoz küldte vissza, aki kapásból kapura lőtt, de Jova bravúrosan védett
9'
Nyíregyházi próbálkozás, de Gulyás indítása nem jutott el senkihez
11'
GÓÓÓÓÓÓÓL!!!! Szatmári! A középpályáról érkezett pontos labda, majd Balajtitól Szatmárihoz került a játékszer, aki szépen meglátta a lehetőséget a rövid saroknál, és a hosszúba passzolta a labdát. 1-0!
13'
Ötvös jutott húsz méterről lehetőséghez, de fölé bombázta a labdát
19'
Polényihez került a labda, aki beindult középre, majd Gulyásnak passzolt. A nyíregyházi támadó lövését Szilágyi akadályozta meg egy jól időzített becsúszással
20'
Egyenlített a Nyíregyháza, Forró baloldali beadása került Daru Bencéhez, aki a kapuba fejelte a labdát. 1-1.
23'
Hasonló helyzet, mint a nyíregyi gólnál, baloldali beadás, de Daru helyett Szilágyi passzolta ki a labdát az alapvonalon túlra. A rákövetkező szöglet eredménytelen volt
25'
Nyíregyi támadás Starosta és Gulyás részvételével, a labdát Szivacski középre mentette, de Daruhoz került, akinek lövését Bese védeni tudta
29'
Balajti passzolt az érkező Hajdúnak az ellenfél térfelének középénél, aki kötényezte a házigazdák egyik védőjét, de a megmozdulásnak további eredménye nem volt
30'
Vaskó fejelhetett, de a jobboldali kapufa mellett ment el a labda, és még az asszisztens is lest mutatott
31'
Újabb támadás ellenfelünk részéről, egy jobb szélre küldött passzt követően Polényi indult meg, beadásszerű lövésére nem ért oda senki, és Bese fogni tudta a labdát
34'
Polényi indult meg ismét a jobboldalon, de beadása a hosszú mellett szállt el jóval
40'
Sárga lapot kapott a nyíregyházi Nagy Tamás könyöklésért
43'
Kisebb helyzetek, de komoly veszély ebben az időszakban nem fenyegette egyik kaput sem
45'
Böcskei Balázs játékvezető félidőt fújt, kiegyenlített meccsen 1-1 az állás
46'
Kezdődik a második félidő. Kis Károly két cserét hajtott végre: Hrepka Ádám helyett Ádám Martin, illetve Talabér Attila helyett a nálunk most bemutatkozó Kelemen Dávid a pályán
47'
Nyíregyházi szöglet jobbról, amit Balajti végül kifejelt
50'
Csapatunk jutott támadólehetőséghez: Hajdú vitte a középen a labdát, amit Ádámnak passzolt, a további állomások: Hinora és Balajti voltak, utóbbi beadását Jova halászta le Ádám leőtt
51'
GÓÓÓÓÓÓL!!! Balajti!! Egy nyíregyházi labdaveszést követően Balajti támadhatott, aki egy gyönyörű átíveléssel a kapuba küldte a labdát. 2-1!
52'
Rezes lőhetett kapura, de a hosszú mellett ment el a labda
55'
GÓÓÓÓÓÓL!!! Ádám Martin!!!! Hajdú Ádám szép beívelését Ádám Martin fejelte könyörtelenül a kapuba! 3-1!
60'
Daru Bence támadhatott, de a tizenhatos környéki lövését Szatmári tudta blokkolni
63'
Csere a házigazdáknál: Forró Gyula helyett Bakos Szabolcs a pályán
66'
Rokszin kapott labdát a bal szélen, aki tovább passzolta Hajdúnak. Új igazolásunk éles szögből lőtt kapura, a helyzetet Jova hatástalanította
67'
Kettős csere a házigazdáknál, Daru Bence helyett Pekár László, Starosta Dávid helyett pedig Dragóner Filip a pályán
71'
Gulyás Máté kapott sárga lapot buktatásért
73'
A Szpari gyors támadásba lendült, de előbb Rezes lövését akadályozta meg Szivacski, majd Gulyás nem jutott helyzethez Kelemen jól időzített odalépése miatt
74'
Veszélyes nyíregyházi támadás, de minden lehetséges irányból, szögből és magasságból sikerült a védekezést megoldani ebben a helyzetben
75'
Dragóner lőhetett rá a kapura, de ezt Bese hárítani tudta, a kipattanóba beleérő Bakos pedig lesen volt
79'
Dragóner lőhetett rá először a labdára, amit Bese hárított, az érkező Pekár lövése pedig elgurult a hosszú sarok mellett
82'
Bese pillanatait láthattuk, Dragóner két közeli lövését is hárítani tudta, igaz, a másodiknál már lest mutatott az asszisztens
88'
Szépít a Nyíregyháza. Egy szögletet követően előbb Hinora tudott a vonalon védeni, de a kipattanót kegyetlenül bevágta Nagy... 2-3.
90'
Egyenlített a Nyíregyháza... Dragóner tudott megindulni, messziről rálőtte a labdát, amibe Bese csak belekapni tudott, de leesett a kapuba a labda. 3-3
91'
A tartalék játékvezető három perc hosszabbítást jelzett
92'
Két helyzetünk is volt az elmúlt másfél percben, de mindkét lehetőség oldalhálót ért