2017. szeptember 20. 15:00

Játékvezetők: Kátai Gábor (Berényi Ákos, Katona Brigitta)
Helyszín: Nyíradony Városi Sporttelep

2'
Csapatunk, piros-kék felsőben, kék nadrágban. Ellenfelünk szürke felsőben és fekete nadrágban. A meccset a Nyíradony kezdte.
3'
Berecz löfbölte a labdát Ádámnak a 16-os vonalánál, de csatárunk lesen volt.
5'
Ádám 17 méterről, középről, ballal a bal kapufára bombázott.
7'
Királyt tartották fel a baloldali 16-os sarkánál. Berecz félmagas szabadrúgását kifejelték.
10'
Király ment el a baloldalon, de lapos középre adását kivágták a védők. A kipattanót Berecz rúgta rá 18 méterről, de egy védőről kipattant.
12'
Ismét Királyt lökték fel a baloldali alapvonalnál a 16-os magasságában. Berecz beadása elment a felugró Benes feje mellett.
13'
Ádám jobboldali szögletét kifejelték a védők.
15'
Pavlov szöktette Királyt, lapos beadását kirúgta egy védő.
16'
Berecz baloldali beadását Ádám lőtte rá, de egy védő önfeláldozóan hárított.
20'
Pavlov lőhetett 10 méterről, de a kapus szögletre hárított. A szögletnél felszabadítottak a lelkes védők.
25'
Egy jobboldali beadás után Pavlov a baloldali ötösnél érkezett, ám kapáslövése fölé szállt.
28'
Vergos egy jobboldali beadást közelről a kapusba fejelte. A kipattanót Vogyicska a felső lécre bombázta.
31'
Berecz lőtt 22 méterről, ám a jobb alsó sarok felé tartó lövést Bakonyi vetődve hárította.
35'
Berecz szöktette Ádámot középen, ám 12 méterről a kapusba lőtt, a kipattanót Berecz fölé emelte. Sajnos Ádámát és Bákonyi kapust ápolni kell. De szerencsére mindketten tudják folytatni a játékot, ami néhány percig emiatt állt.
36'
Szilágyi Zoltán lőtt 17 méterről, de Vaskó hárította a lövést. Majd Gyügyei lövését hárította bravúrral Póser.
37'
Baloldali szögletünket Pavlov fejelte fölé.
38'
Vogyicska lábát húzták el a 16-oson belül, de a játékvezető továbbot intett.
40'
Óriási nyíradonyi helyzet maradt ki. Egy távoli szabadrúgást póser védett, majd egy 22 méteres bombát tolt a léc fölé.
42'
Ezek a Nyíradony percei. Furó lövését védte Póser.
45'
Mintegy 300 fős fedett lelátón zúgott a "Nyíradonyi srácok, ti vagytok az ászok" rigmus. A játékvezető lefújta az első félidőt.
46'
Cseréltünk. Kulcsár jött be a Vogyicska helyére. Az ellenfelünknél pedig Gáll helyett Pataki a pályán. A második félidőt mi kezdtük.
47'
Rögtön egy jobboldali szöglettel kezdtük. De Vaskó fejesét hárították. Majd Szilágyi lódult meg egyedül Póserrel szemben, de 15 méterről fölé emelt.
50'
Egy jobboldali beadást Éles 10 méterről centikkel lőtt a jobb kapufa mellé. Majd Gyügyei hibázott ziccerben, Póserrel szemben, de félméterrel a jobb kapufa mellé gurított.
54'
Benes 16 méteres lövése pattant szögletre.
57'
A baloldali szögletet könnyen ártalmatlanítottak. Majd Ádám 10 méterről a kapussal szemben belelőtte Bákonyiba.
58'
Király helyén Remili folytatja a játékot.
59'
Vergos 10 méteres lövését védte Bákonyi.
62'
GÓÓÓÓL! Pavlov fejesével végre vezetünk! Remili beívelte, Félix ráfejelte, amit kivédett a kapus, Félix ismételt, és Pavlov csukafejessel a hálóba továbbította a labdát! 0-1!
67'
30 méterre szabadrúgáshoz jutottunk. Remili balra ívelte Benesnek, aki középre ívelt, ahol Pavlov ráfejelte, de Bákonyi ismét bravúrosan védett. A beívelést Vergos fejelte felső lécre. A 3. kapufánk.
72'
Baranyi jött be és Kónya ment le.
75'
Gyurina be és Furó jött le.
77'
Ferenczi Pista állt be, Vergos helyére.
79'
Pavlov tört be a 16-oson belülre két védő között, elesett az ollóban, de a játékvezető továbbot intett.
84'
Berecz 16 méteres lövése egy védőn megpattanva halt el Bákonyi kezében.
86'
Csaknem egyenlített a Nyírbátony. Egy előreívelt labdát Szilágyi 8 méterről alig lőtte a kapu mellé.
88'
Berecz kapott sárgát, gáncsolásért.
90'
2 perc hosszabbítás.
91'
A Nyíradony jut szabadrúgáshoz. A 11-es magasságában, a baloldali 16-os vonalánál. Bákonyi előrement, de felszabadítottunk.
92'
Góóól! Kulcsár megindult az üres kapu felé, a térfelünktől. Lefutott egy védőt és begyalogolt vele a kapuba! 0-2!
94'
Vége a mérkőzésnek! Ha nehezen is de sikerült a győzelem, a szívósan küzdő Nyíradonnyal szemben. Így bejutottunk a Magyar Kupa következő körébe, a legjobb 64 csapat közé.