Nagykőrösi Kinizsi - Vasas 1-4

2018. szeptember 23. 15:00

Játékvezetők: Kátai Gábor (Szarvas László, Kurinka Béla)
Helyszín: Nagykőrösi Városi Sporttelep
19-20 fok, közepesen borult ég, kiváló kupaidő. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk fehér mezben és piros nadrágban

0'
Elkezdődött a mérkőzés, amelyen csapatunk érhetett először labdába
0'
Az ünnepélyes kezdőrúgást egyébként egykori kiválóságunk, az 1977-es bajnok- és az 1986-os kupagyőztes csapat tagja, Kovács István (Kokó) fogja elvégezni
0'
Sok szeretettel üdvözlünk mindenkit innen Nagykőrösről, ahol csapatunk a 2018/19-es szezon első kupameccsét vívja a helyi Kinizsi ellen. Tíz perc múlva kezdődik a mérkőzés, a lelátó szépen töltődik a tökéletes kupahangulathoz.
2'
Szatmári lőhetett szabadrúgást a kapura, a jól ívelt labdát Szacskó fogni tudta
4'
Kisütött a nap, tovább javult a kupahangulat
8'
Újabb szabadrúgás, ismét Szatmári a labda mögött, csak most a jobb szélen. A beívelt labda elérte Királyt, aki a kapu fölé fejelt
9'
Kisebb helyzet ellenfelünknél, de Bősz megfogta a labdát.
11'
Murka jutott lehetőséghez, egy oldalváltó passz után lőtte rá a tizenhatostól három méterre a kapu felé a labdát, de Szacskó a lassuló labdát fogni tudta
14'
Most Király lőhetett a nagykőrösi kapura, középerős lövését Szacskó védeni tudta.
15'
Borsi harcolt ki szögletetet. A szöglet Borsinál landolt, aki egy kis bemozgás után rálőtte a kapura a labdát, de az magasan a kapu felett szállt el
20'
A lelátón kiváló a hangulat, szurkolóink és a helyiek is sportszerűen biztatják csapatukat
22'
Az utóbbi percekben az ellenfél térfelén mozgott a labda, helyzetszerűségek alakultak ki
25'
Szatmári lőhetett szögletet, a labda a tizenhatos középénél lévő Szilágyihoz került, aki félfordulatos ollózással próbálkozott, amit a gólvonal előtt védett egy kőrösi védő
29'
Az utóbbi percekben továbbra is megmutatkozott a mezőnyfölényünk, de a kőrosi csapat eddig jól védekezik
30'
GÓÓÓÓÓL!!! Hrepka! Rokszin átívelte a labdát Királynak, aki egy Murkával való kényszerítő után továbbpasszolta a labdát, a sor végén Hrepkával, aki bepaszzolta a kapuba a labdát. 1-0!
36'
Nagykőrösi szöglet, mindjárt kettő is, az elsőnél védelmünk megoldotta az esetet, a második pedig hosszúra sikeredett
41'
Bán Zsolt lőhetett szabadrúgást, a tizenhatos jobb sarkától nem messze, de ívelt labdája Bősz karjaiban landolt
45'
Sárga lapot kapott Bán Zsolt, miután buktatta egyik játékosunkat.
45'
A játékvezető egy percet hosszabbít
45'
A szabadrúgást Király lőtte a sorfalba
45'
Félidőt fújt a játékvezető, egy góllal vezetünk
46'
Elkezdődött a második félidő is. Tóth Sándor nagykőrösi Vasas-szurkoló lőhette az ünnepélyes kezdőt. Csapatunk kettőt cserélt: Ádám Martin és Talabér Attila jött be Tóth Keve és Király Botond helyett.
47'
A mai nap eddigi legnagyobb védését a lelátó alján lévő operatőrtől láthattuk, amikor egy feléje szálló labdát bokszolt el munkaeszköze elől
48'
Egy nagykőrsi támadás a jobb oldalról, a beadászerű lövésre Bősz vetődött ki és fogta meg a játékszert
53'
Talabér passzolt Bévárdinak, aki az alapvonalra futott le, beadását azonban Szacskó megfogta
55'
Molnár Tamás emelte a kapu irányába a labdát, be Bősz a jobboldali kapufánál megfogta a labdát
56'
Szögletet lőhettünk a jobboldalról, a tizenhatosra érkező labdát Kelemen fejelte a kapura, de Szacskó védeni tudott
59'
GÓÓÓÓL!!! Ádám Martin! Szatmári ívelte be a labdát a tizenhatoson belülre, ami a leshatáron lévő Ádám Martinhoz került, aki bal lábbal alálöbbölt a labdának. a játékszer pedig a bal kapufa mellett haladt át a gólvonalon. 2-0!
61'
Halgas István helyett Molnár Zoltán a pályán
65'
Egyértelműen fölényben vagyunk, de ellenfelünk hősiesen védekezik
68'
Kihasználjuk utolsó cserénket, Szatmári Lóránd helyett Hajdú Ádám a pályán
70'
A Nagykőrös is kihasználja Szappanos Albert és Krizsán Bence jött be, Kovács Gábor és Borsi Márton le.
71'
GÓÓÓL!!! Hajdú Ádám!! Ádám középről balra tolta ki a labdát, érkezett Hajdú olyan tizenhét méterről, a labdát átvette és ballal a jobb felsőbe lőtt. 3-0!
78'
Majdnem gól... Hajdú Ádám kényszerítőzött Ádám Martinnal, lapos lövése a jobb kapufáról repült ki
84'
Hrepka, majd Szilágyi lőhetett Szakcsó kapujára, mindkét helyzetet védeni tudta, de lest is jelzett a játékvezető.
86'
GÓÓÓÓÓL!!!! Ádám Martin!!! Hajdú Ádám ívélt be egy labdát a tizenhatoshoz, amit Ádám Martin vett le, aki kisebb nekifutás után kilőtte a kapu közepét. 4-0!
87'
Nagykőrösi szabadrúgás, a labda kisebb ívet leírva Bősz kezében landolt
89'
Megszerezte a szépítő gólt a Nagykőrös. Egy szépen kivitelezett támadás végén Hazafi Ákos lőtte a labdát a kapunkba. 4-1.
90'
Három perc hosszabbítást jelzett a játékvezető
93'
A játékvezető lefújta a mérkőzést. A végeredmény Nagykőrös-Vasas 1-4. Több mint 1000 néző tekintette meg a meccset