MTK Budapest - Vasas FC 1-2 (1-1)

2018. július 04. 17:00

Játékvezetők: Kovács Gábor
Helyszín: Székesfehérvár
28 fok, enyhe szellő, borult ég. Csapatunk piros felsőben és kék nadrágban játszik, míg ellenfelünk kék-fehérben.

1'
Elkezdődött a mérkőzés, mi kezdünk.
3'
Vass Patrik beadásából Szelin szerzett volna gólt, de les miatt nem adta meg a játékvezető.
5'
Hinora indult meg a jobboldalon, de beadását lehalászta az ellenfél
7'
GÓÓÓÓL! Murka szerzett labdát középen, majd szélsebesen megindult, ezt követően önzetlenül Gaálnak passzolt, aki belőtte a kapuba a labdát. 0-1!
12'
Gaál lőtt szabadrúgást olyan 25 méterről, a kapu felé küldött labda csak kicsit ment a kapu jobboldala mellé
15'
Ellenfelünk szögletét Szokol fejelte ki a tizenhatosunkból.
19'
MTK-helyzet, Kulcsár tizenhatoson belüli jobboldali lövését Ádám Martin védte a gólvonalon.
22'
Lencse indult meg a baloldalon, beadását Hinora blokkolta.
24'
Ádám szerzett labdát a jobboldalon, beindult középre, majd leadta a labdát Egerszeginek, de lövése a kapu oldalhálójába vágódott.
26'
Újabb MTK-helyzet, Kanta kapott labdát, melyet a játékvezető továbbengedett, de lövését Bese védte.
27'
Kanta értékesítette a büntetőt. 1-1
27'
Büntetőt kapott az MTK, miután Bognár ellen szabálytalankodtak.
29'
Kis Károly vezetőedzőnk rendszeres időközönként taktikai utasításokat ad csapatunknak.
32'
Szabadrúgást harcoltunk ki, Ádámot buktatták 18 mérette a kaputól. A szabadrúgást a sorfal blokkolta.
34'
Bognár jutott helyzethez jobboldalról olyan 13 méterről, de erős lövését Bese bravúrosan védte.
35'
Gaál szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd lepasszolt a labdát Ádámnak, de lövését blokkolta egy ellenfél játékos
36'
Borbély szögletét Vaskó fejelte a bal kapufa mellé.
37'
Bognár jutott megint helyzethez, de lövése levágódott a jobb kapufáról.
40'
Kulcsár jutott helyzethez a jobb kapufánál, de lövése Bese védése után a bal kapufáról pattant ki.
42'
Szabadrúgáshoz jutott az MTK, miután Lencsét buktattuk a tizenhatos előtt
43'
Kanta lőtte a szabadrúgást, ami a felső lécről pattant ki.
45'
Félidő, kiegyenlített a mérkőzés, az állás 1-1.
46'
Csere a csapatunknál, Laczkó helyett Rokszin lép pályára. Az MTK-nál bejött Kicsak, Ikenne-King, Gengeliczki, Deutsch, Vogyicska, Schäfer, Bidzilya, Takács és Gréczi
48'
Középről lőtt MTK-helyzet, amelyet Bese tornázott ki a jobb kapufa mellé
49'
Birtalan jutott helyzethez, a bal kapufától olyan 12-13 méterről, a labda az oldalhálóba vágódott.
54'
Csere nálunk, Murka helyett Barczi a pályán.
55'
Mezőnyjáték utalja a látképet
57'
Újabb csere, Ádám helyett Bévárdi a pályán.
59'
Csere az MTK-nál, Lencse helyett Farkas.
62'
Bévárdi szép passzai után Gaálnál volt a labda, Kicsak buktatta a tizenhatoson belül. Büntető!
63'
Birtalan értékesítette a büntetőt! GÓÓÓL! 1-2!
68'
Vogyicska került helyzetbe a kapunk előtt, de Bese ismételten védte a lövést.
70'
Csere nálunk, Egerszegi és Gaál helyett Molnár Dominik és Szilágyi Zoltán a pályán.
71'
Birtalan került helyzetbe az ellenfél kapuja előtt, de lövése a bal kapufa mellett landolt.
74'
Molnár Dominik vállalt fel cselpárbajt Ikenne-Kinggel, amiből sikeresen jött ki, és be is tudta adni a labdát, de azt az MTK védelme blokkolta.
79'
Mezőnyjáték, kisebb helyzetekkel mindkét oldalon.
81'
Újabb Bese-védés a bal kapufánk felőli oldalról kapusunkba lőtte a labdát Farkas.