2020. március 14. 17:00

Játékvezetők: BOGÁR GERGŐ, SEGÍTŐI: KOVÁCS II. GÁBOR, KISS BALÁZS
Helyszín: Hidegkuti Nándor Stadion
Tisztelettel köszöntjük Szurkolóinkat és Olvasóinkat! A Hidegkúti Nándor stadionban 11 Celsius fokos levegőhőmérséklet, napos, enyhén szeles idő fogadta a csapatokat.
Érdekesség, hogy Bene Ferenc vezetőedző nem változtatott az előző heti kezdőcsapatán, és még a cserepadon helyet foglalókon sem.
Ezzel szemben Boris Michael az előző heti kezdőcsapatán öt helyen módosított. Ezúttal a kapuban Varga lesz, Somodi helyett. Ma nem került a kezdő 11-be Deutsch, Mezei, Kata, Prosser. Helyettük Schön, Cseke, Palincsár, és Baki kapott bizalmat.

2'
Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk szürke mezben, fehér nadrágban. A mérkőzést az MTK kezdte.
3'
Vernes a jobb oldali 16-os sarkától beadta a labdát, de Feczesin feje felett elszállt.
7'
Szatmári ívelte be a labdát jobbról, de Vernes elől szögletre fejelték. Vernes szögletét Varga kiöklözte, majd Szatmári rálőtte, a lepattanó labdát Balajti lőtte a kapu fölé.
10'
Bognár jobb oldali lapos beadását Lakatos vágta ki. Majd Bognár duplázott, de szögletre pattant a labda. Bognár beadását felszabadítottuk.
12'
MTK szabadrúgás a jobb oldalról, 40 méterre a kapunktól. Bognár kapu elé kanyarintása elsuhant a berobbanó Lencse előtt.
16'
Terbe adta be a jobb szélről a labdát, az érkező Feczesin a rövid saroknál, 6 méterről rálőtte, de Pintér lábáról visszapattant a lábára, így kirúgással jött az MTK.
19'
A balösszekötő helyéről, a kapunktól 26 méterre szabadrúgást végezhetett el az MTK. Bognár beadását kivágtuk. Katona letalpalta Hinorát. Sárga lap.
21'
Hinorát ismét megrúgták. Ápolni kellett, de visszatért.
23'
Jobb oldali szögletet végezhetett el Vernes, de Varga kiöklözte a labdát.
27'
Pintér akadályozta a kiugrani akaró Balajtit.
28'
A szabadrúgás után Feczesin fordult le védőjéről, majd át akarta emelni a labdát Vargán, de a kapus elérte.
29'
Katona lőtt középről, jobbal 4 méterre a kapu fölé.
30'
Szatmári szöktette Hidi M-et a jobbösszekötő helyén, ő laposan középre adta a labdát, Balajti pedig a bal kapufa mellé lőtt.
31'
Lencse kapott sárgát műesésért. Előtte Bognár lőtt a bal kapufára, és a kipattanó után alakult ki a büntető gyanús helyzet: Lencse rájátszott egy esetre.
34'
Lakatos kapott sárgát buktatásért.
35'
Nagy jött le, helyére Prosser állt be.
37'
Lencse közeli lövését védte bravúrral Jova.
45'
Schön bal oldalról az alapvonalról lőtt, de Jova kiütötte a labdát. Bognár bal oldali szögletét kivágtuk. Vége az első játékrésznek. A mérkőzés az első és harmadik együtteshez méltóan, izgalmas.
46'
Folytatódik a mérkőzés. Cserélünk. Gál állt be Csató helyére, aki többször fájlalta a meccs közben a derekát.
48'
Cseke 23 méteres, középről leadott jobblábas lövése félméterrel suhant el a jobb kapufánk mellett.
52'
Szatmári vezette a jobbról befelé a labdát a 16-os előterében, majd ballal lőtt, de Varga vetődve kiütötte a jobb alsó sarok elől a labdát, majd a kipattanónál Vernes már lesen volt.
57'
Terbe kapott sárgát.
58'
Balajti visszagurítására Szatmári érkezett és 16 méterről centikkel lőtt a felső léc fölé.
59'
Vernes is besárgult.
60'
A kapunktól 35 méterre középről Bognár végzett el szabadrúgást, de Jova lehúzta a levegőből a magas labdát.
62'
Cseke a gólszerző! 1-0. Cseke mintegy 22 méterről középről lőtt, ami egy védőnkön irányt változtatott.
63'
Vernes a gólszerző! 1-1. Vernes középen a 11-es pontról a bal felső sarokba vágta a labdát.
66'
Prosser a gólszerző. 2-1. Schön balról érkező beadását Prosser lőtte be közelről a jobb alsó sarokba.
67'
Viczián sárgult be.
69'
Vernes helyére Szedlár állt be.
71'
26 méterről középről Bognár végzett el szabadrúgást, de a sorfalban elhalt lövése.
72'
Bognár helyére Mezei állt be.
76'
Feczesin szinte az alapvonalról, a bal oldalról lőtt, de Varga lábbal védett. A bal oldali Szatmári szögletet kifejelték, és kontra támadással indultak volna, ha Szedlár nem szerel szabálytalanul, már a mi térfelünkön.
78'
Palincsár 22 méteres jobb külsővel meglőtt labdája 1 méterrel a bal kapufa mellé szállt.
79'
Feczesin jól fedezte a labdát Pintér mellett, majd 8 méterről lőtt, de a lövés erejét vesztette a védő lábán, így Varga könnyen védett.
81'
Lencse helyére Bíró állt be.
82'
Baloldali MTK szöglet következik. A beívelésre Pintér érkezett középen, de fejese fölé szállt.
86'
Balajti helyére Torghelle állt be.
87'
Prosser 15 méteres lövését védte bravúrral Jova.
88'
40 méterről Szatmári végzett el szabadrúgást, Lakatos fejesét Varga védte.
89'
Jobboldali szögletet végzett el az MTK. De kisszögletet végeztek el, amivel ott tartották a labdát a szöglet zászló körül.