Játékvezetők: Bognár Tamás; asszisztensek: Albert István, Horváth Zoltán.

Mintegy 800 szurkolónk buzdítja csapatunkat
5'
Az első percekben passzjáték folyik, egyelőre nincs helyzet egyik oldalon sem
10'
Szabadrúgás a javukra, 30 méterről: Remili beívelését kifejelték a védők, majd Berecz adta be újból, de Petkovic lehúzta a levegőből.
12'
Korcsmár és Kanta összefejeltek, mindkét játékos fejbőre felszakadt, az oldalvonalnál ápolják őket
14'
Myke kapott sárga lapot, buktatásért
17'
Petkovic védte szépen Ádám lapos, erős lövését, az ezt követő szögletünk azonban nem volt veszélyes.
19'
Kolomoeits ment el a jobb szélen, beadta élesen, ám Nagy együtt élt a játékkal, szépen vetődött ki a labdára
21'
Myke fejelte a labdát a keresztlécre Kanta szabadrúgását követően
26'
Nagy érkezett kiválóan egy indításra, Torghelle elől szerezte meg a labdát kapusunk.
31'
Veszélyes helyről, jobboldalról rúghat szabadot az MTK: Kanta mindenkit meglepett, hogy élesen kapura tűzte, de Nagy résen volt, szépen védett a kapu bal alsó sarkánál.
33'
Korcsmár fejelte kapura a baloldalról beérkező szögletünket, kapu mellé ment.
36'
Szivacski akadályozott meg szépen egy baloldali beadást, az ezt követő szögletet Torghelle fejelte rá, de kapu mellé ment
39'
Hazai szabadrúgás a baloldalról: Kanta adta be, Saglik fejelte ki.
42'
Vezet az MTK. 1-0. Myke talált a kapuba Kanta baloldali szabadrúgását követően
42'
Korcsmár kapott sárga lapot buktatásért.
44'
Myke veszélyeztetett fejjel, a kapu fölé szállt a labda
44'
Két perc lesz a ráadás az első félidőben
45'
Vége a első játékrésznek, 1-0 az MTK javára
46'
Mi kezdjük a második játékrészt. Vezetőedzőnk cserélt a szünetben, Kleisz állt be Korcsmár helyére.
47'
Egy hazai szabadrúgást követően Nagy szerezte meg a labdát Torghelle elől a kapu előterében
53'
Kolomoeits kapott sárgát műesésért.
55'
Baloldalról jöhetünk szabadrúgással: Remili tekerését fogta meg Petkovic
59'
Szögletet rúghatunk a jobboldalról: Ádám adta be, a védők azonban felszabadítottak
61'
Remili helyett Gaál érkezik
65'
Hangya mentett a kapu előterében egy baloldali veszélyes beadást követően
68'
Kanta kapott sárgát Gaál buktatásáért.
69'
Csere mindkét csapatnál: nálunk Király állt be Ádám helyett, az MTK-nál Nikházi váltotta Vogyicskát
71'
Saglik került helyzetbe a kapu előterében, cseleit követően beadta középre, de a védők felszabadítottak
74'
Berecz lőtt kapura 16 méterről, Petkovic védett
75'
Gera állt be Myke helyett
80'
Gaál beadására vetődött rá Petkovic
83'
Kanta beadását fogta Nagy
86'
Gaál szögletét fejelték ki a védők
88'
Egy veszélyes MTK kontra végén Nagy érkezett kiválóan a labdára
89'
Hazai csere: Kolomoiets helyett Borbély a pályán
90'
3 perc a hosszabbítás