Les miatt mi jöhetünk szabadrúgással, Poleksic rúgta ki a mezőnybe a labdát
Vukmir buktatta Remilit 23 méterre a kaputól, jó helyről rúghatunk szabadot.
Remili tekerte rá jobbal, a labda veszélyesen szállt a kapu bal alsó sarka felé, de Hegedüs leért, és megfogta a labdát.
Letámadjuk az MTK, ezzel meg is tudjuk zavarni a játékukat, nem tudnak kibontakozni
Berecz ívelte be a labdát baloldalról, jól érkezett Ádám, aki védőjét megelőzve tudott fejelni, de nem találta el a kaput
27'
Vida jobboldali beadását senkitől sem zavartatva lehúzta Hegedüs
28'
Nagy helyzet maradt ki! Berecz passzolt középre a 16-oson belül, Vidának kissé hosszú volt, tovább pöckölni tudta csak, és Pavlov tudott lőni kapásból, 8 méterről, de pont Hegedűsbe lőtte.
30'
Vida végzett el szabadrúgást 20 méterre a kaputól, középről, de Hegedüs kezeibe szállt a labda.
35'
Hangya baloldali beadását vágták ki a védők
36'
A jobboldali szögletünk nem okozott veszélyt, felszabadított a kék-fehér védelem
37'
Hangya volt szabálytalan, szabadrúgással jöhet az MTK: a beadást védelmünk a levegőbe fejelte, majd Poleksic húzta le a labdát.
39'
Kanta iramodott meg, de a passza kissé hosszúra sikeredett, Ristevki szögletre mentett. A szögletet Kanta adta be, Poór érkezett jól, de szerencsére mellé lőtte 5 méterről.
42'
Hangya ívelt a kapu előterébe balról, de sajnos nem tudtunk fejelni. Majd jött a következő támadás, ezúttal a jobboldalról érkezett a beadás Szivacskitól, Remili a hosszún kapásból lőtt, de sajnos nem találta el jól a labdát, egy védőről pedig kipattant.
44'
Egymás után három szögletet is elvégezhettünk, amiből az egyik nagy veszélyt okozott: Remili húzott vártalant, kapura tekerte baloldalról, de Hegedűs résen volt és védte a lövést.
45'
Vége az első félidőnek, 0-0. Sokkal aktívabbak voltunk, rengeteget támadtunk, 7 lövéssel is veszélyeztettünk, de sajnos gól egyelőre nem született.
46'
Kezdődik a második játékrész, az MTK indította útjára a labdát.
48'
Megint a kék-fehérek kezdtek aktívabban, de jól védekezünk
50'
Poleksic fogott meg egy gyenge jobboldali beadást
52'
Két szögletet is elvégeztünk egymás után, végül felszabadítottak a kék-fehérek
55'
Poór buktatta Ádámot a 16-oson belül büntetőhöz jutottunk,
56'
Poór természetesen kapott egy sárgát a szabálytalanság miatt
56'
ÁDÁM MARTIN belövi! VEZETÜNK! 0-1!
59'
Hangya adta be balról, Ádám érkezett aki fejelt, de közben meglökte védőjét, így szabadrúgás kifele
60'
Közben kisütött a nap, és megérkezett a hivatalos adat a nézőszámról: 638-an látogattak kis az összecsapásra
61'
Nikac helyett Hrepka a pályán.
62'
Ristevskit kellett ápolni az oldalvonalon túl, de minden rendben, visszajött a pályára.
64'
Szatmári kapott kiváló labdát a 16-osunkon belül, majd ballal lőtt 8 méterről, de Poleksic nagyot védett!
66'
Gera lőtt 16 méterről, Poleksic védett szögeltre.
68'
Egymás után három sarokrúgást is elvégeztek a kék-fehérek, végül sikerült felszabadítanunk.
69'
Újabb Poleksic bravúr! Egy veszélyes jobboldali szabadrúgást követően jött a fejes, de Poleksic a felső lécre tolta a labdát reflexből.
70'
MTK csere: Korozman helyett Katona a pályán.
72'
Most helyzet a mieink előtt: Vida és Remili játszottak össze, majd Vida a 16-os vonaláról laposan előtte, de Hegedüs lábbal hárított.