Monor - Vasas

2018. december 09. 13:00

Játékvezetők: Kovács Gábor (Máyer Gábor, Hofbauer Roland)
Helyszín: III. kerület
4-5 fok, borús idő, esőn túli idő, kb. 100 szurkolónk kísérte el csapatunkat Óbudára. Csapatunk tiszta fehérben, ellenfelünk kékben játszik

0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Monor-Vasas bajnoki mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Húsz perc múlva kezdünk.
0'
A két csapatkapitány (Balajti Ádám és Fülöp Noel) a játékvezetőnél, a Monor kezdheti a meccset
0'
Csapatunkból Hinora Kristóf hiányzik eltiltás, Hajdú Ádám pedig sérülés miatt, ellenfelünknél Tóth Ferenc a hiányzó
1'
Elkezdődött a mérkőzés
2'
Birtalan jutott fejeshez, a bal alsóból halászta ki a kapus
5'
Az utóbbi percekben kisebb helyzetek voltak mindkét oldalon, de egyik sem volt veszélyes
8'
Monori bedobás, egy nem túl erős lövés, Bese könnyen megfogja a labdát
13'
A pálya minősége miatt sok elcsúszás, másképp pattanó labda jellemzi a mérkőzést
15'
Megszületett a mérkőzés első sárga lapja, amit csapatunkból Borbély Bálint kapott buktatásért
17'
A Monor is megkapta első sárga lapját, Szuhodovszki Soma személyében, szintén buktatásért
18'
Szatmári lőhetett szabadrúgást a tizenhatostól hét méterre. A beívelt labdáját Kovács Milán fejelte a kapu felé, de a léc felett ment el a játékszer
21'
Szabadrúgás, amit Birtalan átfutott, és Borbély középre passzolt Szatmárinak, az ő passza viszont egy monori védőhöz került
24'
Birtalan indult a balszélen, kicselezte a védőjét, majd tisztán be tudott adni, de a kapu előtt egy monori védő kivágta a labdát
27'
Szatmári lőtt szabadrúgást, ami lepattant egy monori védőről, a labdát Kelemen szedte össze, egy szép beíveléssel Talabérnak küldte, az ő lövése is lepattant egy védőről, ezt Borbély halászta össze és egy távoli lövéssel próbálkozott, ami kicsivel ment a kapu fölé
29'
Király visszagurítását Szatmári lőtte rá a kapura, ami egy védőn irány váltott, így szöglet, amit Bozsó bokszolt ki
30'
Monori lehetőség, Palincsár bombázott a kapu felé, de elés szögből érkezett lövését Bese védeni tudta
33'
Borbély lőhetett szabadrúgást úgy harminc méterről, a sorfal mellett elmenő labdát Bozsó fogta
37'
Egy labdavesztést követően Tóth Barna indulhatott meg a saját térfeléről, majd beívelte középre, ahol létszámfölényes helyzetben volt a Monor, de a lövésüket egy visszaérkező védőnk kivágta
41'
Szabadrúgás a Monornak. Szuhodovszki lőhetett rá a kapunkra, de magasan elszállt a léc felett
42'
Tóth Barna próbálkozott egy ollózással, ami nem sokkal ment el a bal kapufa mellett
44'
Szivacskit kellett ápolni a tizenhatosunkon belül, nem tudja folytatni a játékot
45'
Lefújta az első félidőt a játékvezető, eddig gól nem született
45'
Egy perc hosszabbítást jelzett a tartalék játékvezető, Fazekas János
45'
Kényszerű cserénk következik. Murka Benedek érkezik Szivacski Donát helyett
46'
Elkezdődött a második félidő
48'
Birtalan húsz méterről lőhetett a kapura, de Bozsó könnyedén megfogta
51'
Most Borbély jelentkezett egy távoli lövéssel, de labda a jobb kapufa mellett csorgott el
53'
Fülöp Noel fejelhetett egy beadást követően, de a labda a kapu felett hagyta el a játékteret
54'
Birtalan beadás, Balajti labdaérintés, Bozsó kezében a labda
55'
Murka adott egy szép passzt Balajtinak, aki fordulásból rálőtte a kapura a labdát, ami centikkel ment a jobb felső sarok fölé
58'
Szatmári cselezte be magát ügyesen a tizenhatoson belülre, egy monori lábnak köszönhetően Birtalanhoz került a labda, aki megcélozta a kaput, de a labda oldalhálót ért
61'
Büntető kaptunk, miután egy védő lerántotta Szatmárit
62'
GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Csatárunk magabiztosan a bal alsóba küldte a labdát. 0-1!
64'
Második csere csapatunknál: Borbély Bálint helyére Bévárdi Zsombor érkezik (először rosszul mutatta a tábla)
68'
Büntetőt kapott a Monor is, miután Talabér a tizenhatoson belül felborított egy ellenfél játékost
69'
BESE!!!!! Kivédte Tóth Barna bal alsóra érkező lövését!!!
69'
Talabér Attila sárga lapot is kapott
70'
Bori Gábor kapott sárga lapot szövegelésért
72'
Első csere a Monornál: Lázár Zsolt helyett Szabó Dominik a pályán
75'
Baloldali szöglet, amit Birtalan fejelt a kapu felé, a felső lécről csattant ki a pályáról
78'
Szatmári lőhetett távolról, de a labda a jobboldali kapufa mellett csorgott el
81'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Királytól kapott egy gyönyörű labdát Balajti, aki becselezve magát a kapu közelébe rálőtte a labdát, és a bal felsőbe küldte a labdát. 0-2!
84'
Kihasználjuk utolsó cserénket: Király Botond hagyja el a pályát, Rétyi Róbert érkezik. Emellett a Monor kettős cserével él: Ficsor Richárd helyett Pintér Dominik, illetve Bori Gábor helyett Bayer Bence a pályán
86'
Balajti jó passzt küldött Birtalannak, aki rálőtte a labdát, Bozsó bravúrral védett
88'
Rétyi indult meg szépen a jobb szélen, majd átívelte a labdát a hosszúra érkező Bévárdinak. Ezt egy passz követte Balajtinak, a lövése a jobb kapufa mellett ment el
90'
Három perc hosszabbítást jeleztek
92'
Balajti újabb helyzettel, de a rossz minőségű talajon nem tudta jól ellőni, így a labdát Bozsó fogni tudta
93'
A játékvezető lefújta a mérkőzést, Balajti két góllal járult hozzá a győzelmünkhöz. Szép volt, fiúk!