Mezőkövesd - Vasas (MK) 0-5 (0-2)

2017. május 17. 20:00

Játékvezetők: Pintér Csaba; asszisztensek: Szert Balázs, Farkas Balázs.
Helyszín: Mezőkövesd
Az elődöntő első mérkőzésén 2-0-ra győztük le a Mezőkövesd csapatát, Berecz és Kulcsár voltak a gólszerzőink.
Hivatalos nézőszám: 1105

1'
A hazai Mezőkövesd kezdte a találkozót. Hajrá, Vasas!
2'
Csapatunk bordó szerelésben lépett pályára
4'
GÓÓÓL!! Berecz! 0-1! A labdát Vida ívelte középre a kapu előterébe, Berecz pedig kiváló ütemben lépett ki a védők vonalából, majd fejjel, átemelve Dombót talált a kapuba
7'
Hosszabbítás már biztos nem lesz a találkozón, összesítésben 3-0-ra vezetünk az elődöntő párharcban.
10'
A távoli hazai szabadrúgást Nagy fogta magabiztosan
11'
Berecz próbálkozott távolról, lövése azonban kapu fölé szállt
12'
Diallo fejelt 6 méterre a kapunktól, de fölé ment
14'
Saglik ívelte át jobb oldalról a túloldalon érkező Berecznek, aki azonban nem találta el jól a labdát a 16-oson belül
16'
Hazai szöglet a jobboldalról: Tóth ívelte be, majd Diallo fejelt kapu fölé
18'
Újabb két mezőkövesdi szöglet: az elsőt Nagy kiöklözte, a másodikat magabiztosan fogta.
19'
Diallo volt veszélyes ismét a kapunk előterében, Nagy azonban fogta a próbálkozását.
21'
Berecz jobboldali beadását fejelték ki a védők
23'
Szabadrúgásunkat Remili ívelte be balról, a hazai védők azonban sikeresen szabadítottak fel
25'
Dombó kaparintotta meg a kiugró Kulcsár elől a labdát
26'
Pauljevic került helyzetbe a 16-osunkon belül, de a védőink végül szerelték
27'
GÓÓÓL! Kulcsár! 0-2! Szivacski tette jobbról a labdát középre a hazai 16-oson belülre, majd Vida egy átvétel után szépen készítette le Kulcsárnak, aki 14 méterről lőtt laposan a kapuba.
28'
Összesítésben már 4-0 a javunkra
31'
Vida veszélyes távoli lövését fogta Dombó
33'
Tóth kapott sárga lapot reklamálásért
35'
Saglik hagyott ki egy hatalmas lehetőséget Dinjar blokkolta a lövését az utolsó utáni pillanatban
38'
Dombót kell ápolni a pályán
39'
A hazaiak kapusát le is kell cserélni, Tujvel állt be Dombó helyére
40'
Tóth távoli lövése jócskán elkerülte a kapunkat
42'
Mintegy 300 szurkolónk buzdítja csapatunkat a helyszínen
44'
2 perc lesz a ráadás. Remili lövését blokkolták a védők
45'
Vége az első félidőnek, kétgólos előnnyel mehetünk a pihenőre
46'
Mi kezdtük a második félidőt. Cseréltünk: Debreceni állt be Burmeister helyett, aki a csapatkapitányi karszalagot is átvette
48'
Ristevski mentett a kapunk előterében
52'
Veselinovic és Ristevski is sárga lapot kapott, miután kakaskodtak a pályán.
55'
Saglik veszélyes lövését védte Tujvel
57'
Veselinovic sérülés miatt nem tudja folytatni, helyett Molnár állt be
60'
Tóth szögletét követően a fejest Nagy fogta magabiztosan
61'
Pauljevic lövését védte Nagy
62'
Hazai szabadrúgás közel 20 méterről: Tóth lövését Nagy tolta ki a kapu sarkából
64'
Remili szabadrúgását követően felszabadítottak a védők
65'
Ádám állt be Kulcsár helyett
65'
Diallo talált a kapunkba, de már lesen volt, így nem érvényes
66'
Pauljevic lőtt magasan fölé 17 méterről.
67'
GÓÓÓL! Saglik! 0-3! Támadónk 20 méteres távolságból lőtte ki a a bal alsó sarkot
67'
Orosz helyett Bacelic-Grgic a pályán.
69'
Berecz jött le, Kleisz állt be
72'
GÓÓÓL! Ádám! 0-4! Saglik kiválóan tálalt Ádám elé a 16-oson belül, aki jobbról a hosszúba lőtt 7 méterről.
73'
Tóth szögletét követően felszabadítottunk
76'
Uraljuk a találkozót, magabiztosan jutunk a Magyar Kupa döntőjébe, ahol a Ferencváros lesz az ellenfelünk
77'
Remili távoli lövése kerülte el a kaput
80'
82'
Remili lőtt hatalmas kapufát a 20 méteres szabadrúgásából
87'
GÓÓÓÓL! Hangya! 0-5!! Egy frappáns szabadrúgás szituációból született a gól: Remili ívelés helyett lekészítette a labdát Hangyának a baloldalon, aki a 16-oson belül gyönyörűen lőtte ki a bal alsó sarkot
89'
2 perc a hosszabbítás
92'
VÉGE! Összesítésben 7-0-al jutottunk a május 31-i Magyar Kupa fináléjába! Szép volt, fiúk!