Közel 500 szurkolónk buzdítja csapatunkat az első perctől.
Szivacski jobboldali beadását követően Korcsmár fejelt 10 méterre a kaputól, de mellé ment.
Két szögletet végezhettünk el egymás után, de egyik sem volt veszélyes.
Ádám távoli szabadrúgását kifejelték a védők
17'
Vida vakbélműtét miatt nincs a keretben
20'
GÓÓÓL! RISTEVSKI! 0-1! Bal szélről végeztünk el szabadrúgást, Remili adta be, Vaskó a túloldalon visszafejelte középre, először Saglik a kapufát találta el közelről, majd a kipattanót Ristevski lőtte a kapuba
26'
A vezető találatunkat követően továbbra is fölényben játszunk, de helyzet nincs.
31'
Szivacski kapott egy kiváló keresztlabdát a jobboldalon, a labda átvétele azonban kissé hosszúra sikerült, így már nem tudott kapura lőni.
32'
Veszelinovics lőtt kapura 13 méterről a baloldalról, de magasan a kapu fölé szállt.
33'
Veszelinovics adta középre laposan, de Nagy szépen vetődött ki a labdára.
33'
Saglik lövését védte Dombó
34'
Ádám adta be a jobboldali szögletünket, Burmeister fejelt mellé a hosszún.
37'
Tóth Bence kapott sárga lapot
38'
Saglik szabadrúgása 21 méterről a sorfalról kipattant.
39'
Egymás után két szögletet végezhettünk el, sajnos egyik sem okozott veszélyt.
42'
Tóthot kell ápolni, áll a játék.
43'
Újra játékban a labda
44'
1 perc a ráadás az első félidőben
44'
Ristevski szerelt határozottan, hazai szöglet: a sarokrúgást követően nem alakult ki helyzet.
45'
Szép összjáték végén Saglik nem tudott lőni, Dombó érkezett jól a labdára az ötös vonalánál. Ezzel vége is az első félidőnek.
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazai Mezőkövesd kezdett. Csere egyik oldalon sem volt.
48'
Egymás után kétszer is lesre futottak a hazai támadók.
49'
Hangya kapott sárga lapot ütésért.
50'
GÓÓÓL!!!! BERECZ!! 0-2!! Hangya iramodott meg sebesen a baloldalon, az alapvonalról visszaadta a középen érkező Berecznek, aki jobbal a kapu baloldalába lőtt 10 méterről.
52'
Strestik lőtt hatalmas kapufát, majd a baloldali beadást Veszelinovics fejelte fölé.
53'
Remili kapott kiváló labdát, aki 14 méterről nem sokkal a bal kapufa mellé lőtt
54'
Ádám blokkolta középen Pauljevics távoli lövését
58'
Molnár távoli tekerése szállt a kapu fölé
58'
Egymás után két kapufát is lőtt a Mezőkövesd
60'
Csere nálunk: Remili helyett Gaál lépett pályára.
63'
Egy hazai baloldali beadást követően Pauljevics érkezett középen, de kapu fölé lőtt.
67'
Hazai csere: Diallo helyett Kink érkezik
69'
Burmeister mentett szépen a kapunk előterében, az azt követő hazai szöglet veszélytelen volt.
71'
Egymás után két hazai sarokrúgás: egyik sem okozott veszélyt.
73'
Kettős csere nálunk: James és Debreceni álltak be Saglik és Hangya helyett. Így csapatunk átállt a 3-5-2-es felállásra.
75'
Egymás után két szögletet rúgtunk: az első után Korcsmár fejelt kapura veszélyesen, a másodikat kifejelték a védők
77'
Hazai csere: Pauljevics helyére Orosz érkezik.
81'
Berecz 23 méteres lövése kerülte el nem sokkal a kaput.
85'
Szivacski lőtt 22 méterről, ám nem találta el jól a labdát, fölé ment.
86'
Nagy védte Veszelinovics lapos lövését
87'
James kapott sárgát
89'
Berecz ugratta ki kiválóan Gaált középen, aki egészen a 16-oson belülre vezette a labdát, de a védők szorításában nem tudott jól lőni, Dombó védett.
90'
3 perc a hosszabbítás