Mezőkövesd - Vasas 3-3 (1-1)

2017. november 18. 15:30

Játékvezetők: Szabó Zsolt; asszisztensek: Szert Balázs, Garai Péter
Helyszín: Mezőkövesd
Legutóbb az idei szezon 5. fordulójában találkoztunk a Mezőkövesd ellen, akkor "hazai" környezetben 1-1-es döntetlent ért el csapatunk, a találkozón Kulcsár volt eredményes angyalföldi részről.

1'
Mi kezdtük a találkozót, hajrá, Vasas!
2'
Remili távoli próbálkozását blokkolták a hazai védők
3'
Csapatunk szürke mezben, fehér nadrágban és fehér sportszárban, a Mezőkövesd kék-sárga szerelésben a pályán
4'
Benes blokkolt egy jobboldali beadást
6'
Remili szabadrúgását Novák vágta ki a kapu előteréből
11'
Újabb távoli szabadrúgás, most Ádám ívelte be balról, a védők azonban kifejelték
13'
Vezet a Mezőkövesd, Koszta látványos mozdulattal lőtt gólt. 1-0
19'
Berecz fejelt ki egy távoli hazai szabadrúgást
21'
Ádám ívelte be távolról a szabadrúgást, Dombó az égbe öklözte, majd kisebb kapusakadályozás miatt a hazaiak jöhetnek kifelé
22'
Strestik került nagy helyzetbe, Kamenár azonban védte az 5 méteres lövést
24'
Remili kapott kiváló labdát Ádámtól, 10 méterről kapásból próbálkozott, de eltörte a labdát, kapu mellé ment
25'
Mintegy 300 Vasas-szurkoló biztatja helyszínen a csapatunkat
28'
GÓÓÓÓL! BURMEISTER! 1-1! Remili jobboldali szögletét követően Burmeister kiválóan csúsztatott fejjel a hosszúba
30'
Vida lapos lövése elakadt a lábakban a kapu előterében
32'
Remili távoli beívelését Dombó fogta
33'
Novák került helyzetbe, Kamenár újabb nagy védést mutatott be
36'
Ismét Kamenárnak kellett védenie, másodszorra fogta meg a 16 méteres lövést
39'
Koszta került hatalmas helyzetbe a jobboldalon, az ötös vonaláról azonban mellé lőtt
44'
Gaál tolta meg hosszan a labdát miközben megiramodott a hazai kapu felé, így helyzet nem alakult ki
45'
Vége az első félidőnek, 1-1 az állás
46'
Elkezdődött a második játékrész, csere egyik csapatnál sem volt
47'
Berecz távoli próbálkozása ment mellé
48'
Vadnai mentett nagyot Ádám elől a kapu előterében
49'
Berecz tekert kapura 16 méterről, de elkerülte a kaput
53'
Berecz indult meg a kapu felé balról, 2-3 védőt is maga mögött hagyott, de végül utolérték és szerelték a 16-os magasságában
55'
Koszta lövését védte Kamenár
58'
Gaál kapott kiváló labdát, egy csellel elküldte Szalait a 16-osnál, majd ballal laposan lőtt, de Dombó fogta
59'
Újra vezet a Mezőkövesd, Koszta volt megint eredményes 2-1
62'
Hivatalos nézőszám: 2430
64'
GÓÓÓL! BERECZ!! 2-2! 17 méterről lőtt nagy gólt Berecz, Gaál készítette le labdát kiválóan
65'
Sajnos nem állt sokáig x-re a meccs, 25 méterről Strestik lőtt nagy gólt. 3-2
67'
GÓÓÓL! GAÁL! 3-3!! Gaál maradt üresen az ötös magasságában, nem hibázott közelről
69'
Koszta kapott sárga lapot
75'
Gaál mentett szögletre egy szabadrúgást, a sarokrúgást követően Hudák fejese kerülte el nem sokkal a kapunkat