Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika SC

2021. július 17. 11:00

Helyszín: Fáy utcai edzőpálya
Tisztelt Szurkolóink, Olvasóink! Hamarosan elkezdődik a Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika SC felkészülési mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat. A mérkőzés kétszer 45 perces lesz. A Fáy utcai hibrid füves edző pályán 23 Celsius fokos, párás, fátyolfelhős idő van.

1'
Csapatunk a megszokott piros-kék-pirosban, míg ellenfelünk sárga-kék-sárgában. A mérkőzést a vendégcsapat kezdte.
3'
Bal oldali szögletet végezhettünk el. Pekár beívelését kifejelte egy védő.
5'
Kalmár beadásba lépett bele egy védő, a bal oldalon. Pekár szögletébe belecsúsztatott egy védő, bedobás.
12'
Bonifert jobb oldali lapos beadásáról lemaradtak a belül érkező játékosaink. Az ellentámadásból Laczkó lőtt 14 méterről, de Uram biztosan védett.
13'
Pekár bal oldali szögletére Viczián érkezett, és 10 méterről kevéssel fejelt fölé.
15'
Kristófi húzogatott a 16-os vonalánál, középen, egy lövőcsel után, fordulásból, jobbal kirúgta a pályáról a Hajdú utcába a labdát.
16'
Pekár bal oldali szögletéből indult a Kazincbarcika, és Kristófi begyalogolt a bal szélen az ötösig, ahonnan jobbal a bal alsó sarokba belsőzött. 0-1.
18'
Süttő Attila a második kazincbarcikai gól szerzője, aki egy Uramról kipattant labdát közelről a bal sarokba helyezett.
19'
Pekár bal oldali szögletét Viczián fejelte a kapus érintésével a kapu jobb oldalába. 1-2
27'
Uram védte Kristófi 15 méteres lövését.
31'
Bonifert ívelte lágyan a jobb oldali 16-os sarkától a beinduló Birtalan feje felé, de Fila megelőzte, és kiöklözte előle a labdát.
38'
Rétyit buktatták a kapujuktól 28 méterre. Pekár állt a labda mögé. Beadását kifejelte egy védő.
45'
Véget ért az első játékrész. NB III-as ellenfelünk lelkesen, agresszív letámadással játszva vezet.
46'
Három csere volt nálunk. Lejött Bonifert, Farkas, Rétyi. Beállt: Terbe, Szilágyi Szabolcs, És Szalai. A Kazincbarcika is cserélt. Ur, Kristófi és Ádám helyén, Szemere, Kovács Dávid, és Vladul folytatta.
49'
Viczián érkezett tökéletes ütemben egy bal oldali beadásra, és védhetetlenül a jobb sarokba bólintott. 2-2.
54'
Pekár bal oldali szögletére Guzmics emelkedett, de fejese egy védő fejéről újabb szöglet lett, amit Fila húzott le a levegőből.
61'
Terbe jobb oldali beadását, Pekár 8 méterről, csukafejessel juttatott a kapus kezét érintve a bal felső sarokba.
64'
A Kazincbarcika kapust cserélt. Lejött Fila, és beállt Megyeri.
67'
Ivószünet. A Kazincbarcika cserélt. Beállt Kálmán, és Talabér, elhagyta a pályát Márton és Nagy.
76'
Szabó helyén, Laczkó folytatta.
80'
Szilágyi Szabolcs játszotta magát tisztár, majd a 16-os bal oldali sarkától jobbal, a kapu fölé bombázott 1,5 méterrel.
84'
Székely helyére Szemere állt be.
86'
Jobb oldali szöglethez jutottunk. Pekár, de egy védő kifejelte.
87'
Cserélt a Kazincbarcika. Lejött a pályáról Schildkraut, helyére pedig Czár állt be.
89'
Pekár végzett el szabadrúgást a jobb oldali 16-os sarkától, ám lövése kevéssel a felső léc fölött hagyta el a játékteret.