Kolorcity Kazincbarcika SC - Vasas FC

2020. december 06. 17:00

Játékvezetők: Derdák Mercell. Segítői: Máyer Gábor, és Ország Péter.
Helyszín: Pete András Stadion
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat! A Merkantil Bank NB II-es Liga 20. fordulójában a Kazincbarcika vendégei leszünk, 17 órai kezdettel. A Kazincbarcikán 8 Celsius fokos levegőhőmérséklet, szélcsend, gyengén felhős ég fogadta a Játékosokat. A mérkőzést szurkolók nélkül, zárt kapuk előtt rendezik meg.
Ellenfelünk, 14 helyezésszámmal mögöttünk, a 18. helyet foglalja el a tabellán. Csapatunknál 17 ponttal kevesebbet, 19 pontot szereztek.
Kezdőcsapatunk a múlt hét vasárnap idegenben a Győr elleni 1-0-ás győztes csapattól egy helyen tér el, Kalmár helyén ismét Silye kezd.
A hazaiaknál a múlt héten a Szegedtől hazai pályán 1-0-ás vereséget elszenvedő kezdő 11-ben helyet kapó Fótyik, Bereczki, Farkas M. helyén ma Olteán, Borbély, és Kelemen kezd.
A héten a csapat sikertelen szereplése miatt megváltak Vitelki Zoltán vezetőedzőtől, és az új szakvezető kinevezéséig megbízottként Kriston István látja el a vezetőedzői teendőket.

1'
Csapatunk a hagyományos piros-kék-piros összeállításban, míg a hazaiak tiszta sárgában. A mérkőzést csapatunk kezdte.
2'
Borbély Bálint kapott sárgát könyöklésért, Pátkai volt a sértett.
3'
Balajti 28 méteres szabadrúgását a jobb alsó sarokból tolta ki Horváth.
6'
Toma lőtt 17 méterről középről a bal alsó sarok mellé.
8'
Időközben a pálya melletti házak kéményéből tekintélyes mennyiségű füst terítette be a küzdőteret.
10'
Kelemen lőtt a bal oldali ötös sarkától, ám Jova kiöklözte a közeli erős lövést.
11'
Szabadrúgáshoz jutott a Barcika, a bal oldali 16-os sarka előterében. A beívelést után lesen találták Kelement.
15'
Bal oldali szögletet végezhet el Balajti. Beívelését a kapu torkából kifejelte egy védő.
19'
A kapunktól 30 méterre szabadrúgáshoz jutott a Barcika. A beívelésre Olteán érkezett, ám 10 méterről leadott fejese a jobb sarok mellé szállt.
21'
Feczesint ölelték át. szabadrúgás a hazaiak kapujától 35 méterre. Ám a Terbe felé szálló labda túlságosan magas volt, így bedobással jöhettek a hazaiak.
23'
Kelemen fordult be 13 méterre középen, ám lövése 2 méterrel a kapu fölött hagyta el a játékteret.
28'
Kovac iramodott meg a balösszekötő helyén,, majd 15 méterről lőtt, de Jova biztosan fogta a jobb alsó felé tartó labdát.
31'
Kelemen lövése Otigba ölében akadt el. Kezezést reklamáltak a hazaiak, de a játékvezető jogosan továbbot intett.
33'
Silye szöktette a bal oldalon a beinduló Balajtit, akinek 4 méterről leadott középre adását kivágta egy védő, Feczesin elől.
33'
Terbe jobb oldali beadását az ötösnél berobbanó Balajti centikkel csúsztatta a bal kapufa mellé.
36'
Silye került kecsegtető helyzetbe, és a kaputól 7 méterre be akarta passzolni Feczesinhez, ám Horváth kivetődve megkaparintotta a labdát csatárunk elől.
39'
Feczesin szöktette Balajtit, aki a hátráló védők mellett egy jó csel után 15 méterről lőtt, ám egy védő lábáról felperdült a labda, ám majdnem így lett veszélyes, mert Horváth már a földön ült, de az ő szerencséjére az ölébe hullott a labda.
41'
Silye passzolta a 16-os vonalánál helyezkedő Baljatihoz a labdát, ám csatárunk 14 méterről, ballal a bal sarok mellé lőtt.
43'
Ismét Kelemen veszélyeztette kapunkat, amikor 17 méterről lőtt, de Jova védte a jobb sarok felé szálló középmagas labdát.
44'
Balajti 26 méterről végzett el szabadrúgást. Beívelése túlságosan mélyre sikerült, így Horváth könnyű zsákmánya lett a labda.
45'
Véget ért az első játékrész.
45'
Kovác kapott sárgát lökésért.
46'
Elkezdődött a második játékrész. Csere nem volt egyik oldalon sem.
47'
Egy jobb oldali beadást Kelemen lőtt 12 méterről kapura, de Szilágyiban elakadt a labda.
48'
Silye bal oldali beadását Balajti 10 méterről a kapu fölé lőtte.
50'
Kovácsot rántották le a kaputól 26 méterre a bal oldalon. Balajti beívelése Feczesint találta meg a hosszú oldalon, akinek bal oldali beadását kivágta egy védő.
53'
A térfelünk közepétől szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat. Majzik beadását kivágtuk, de most a jobb oldalról ismét szabadhoz jutott a Barcika, 26 méterről. A beívelés után felszabadítottunk, és Korbély 24 méterről kapásból a jobb alsó sarok mellé lőtt.
56'
Balajti 6 méterről, a jobb oldalon a bal alsó sarokba lőtt, de a játékvezető lesen találta.
60'
Egy jobb oldali beadást Kovác fejelt 6 méterről a kapunk bal oldalába. 1-0.
64'
Radó helyére Vernes állt be.
65'
Borbély helyén Mikló folytatta.
67'
Hazai szabadrúgás a kapunktól 28 méterre a bal oldalról, amit kifejeltünk.
68'
Újabb hazai szabadrúgás után Kelemen 10 méteres fejesét Jova húzta le.
73'
Balajti helyére Pekár állt be.
74'
A hazaiak jutottak szabadrúgáshoz a kapunktól 25 méterre. Majzik beívelését felszabadítottuk.
76'
Vernes kapott sárgát, a játékvezető szerint reklamálásért.
79'
Kovács és Terbe helyére Szatmári és Kilyén állt be.
79'
Feczesin 7 méterről a felső lécre fejelte a labdát, majd Kovács a kipattanót mellé bombázta.
83'
Olteán és Kelemen helyén Oldal és Iszák folytatja.
87'
Vernes közelről, 6 méterről lőtt a labdája a bal alsó sarokban kötött ki. 1-1
87'
A bal oldalról a kapunktól 25 méterre jutott szabdrúgáshoz a hazai csapat. Majzik beívelését kivágtuk.
90'
4 perc hosszabbítás.
93'
Otigba a gólszerző! Egy bal oldalról érkező beívelést Otigba egészen közelről fejelte a kapu közepébe.