KFC Komárno - Vasas FC

2020. július 17. 17:00

Játékvezetők: Tomas Marsal
Helyszín: Szlovákia/Komárno
Szeretettel köszöntjük Olvasóinkat és Szurkolóinkat! Komárnoban 21 Celsius fokos levegőhőmérséklet, felhős ég és enyhe szellő fogadta a játékosokat, illetve a mintegy 500 főnyi nézőt, akik a 70-es éveket idéző fedett lelátón foglalnak helyet, 50-60 méter távolságban a pálya oldalvonalától. Labdarúgóinkat hozzávetőlegesen 150 Vasas-szurkoló buzdítja Magyarországról és a Felvidékről egyaránt, köszönjük, hogy ezen a délutánon is szeretett klubjukkal tartottak! Csapatunk piros-kék-piros szerelésben, míg ellenfelünk tiszta fehér összeállításban játszik.

1'
A mérkőzést csapatunk kezdte.
3'
Az első percekben inkább ellenfelünknél van a labda.
9'
Egy baloldali szöglet után Tóth Gábor lőtt a jobb felső sarokba. 1-0!
14'
Doktorik Dávidot indították a jobbösszekötő helyén, aki 8 méterről kapusunk mellett a hálóba lőtt. 2-0.
15'
A Komárno első találatáig mezőnyjáték folyt a pályán, és akkor az első alkalom volt, hogy ellenfelünk eljutott a kapunkig.
18'
Baloldali szöglethez jutott a Komárno. Janso beadása után, visszakapta a labdát, ám lövése egy védőnkről szögletre pattant. Az újabb sarokrúgás után felszabadítottunk.
23'
Köbölt vágták fel a a kapujuktól 25 méterre. Köböl beadására Litauszki érkezett, de fejese a kapu fölé szállt.
25'
Adayilo próbálkozott 22 méterről, középről, de Bánfalvi védte a bal sarok felé csavart labdát.
28'
Murka tört be a 16-oson belülre, visszagurítására Köböl érkezett, de előle szögletre mentettek. A lapos szögletet kivágta egy védő.
36'
Viczián egy magas labdával indította Szedlárt, de előle Janso szerelt.
43'
Kleisz baloldali beadására Szedlár érkezett a 11-es pontnál, de védője megelőzte.
45'
Vége az első játékrésznek, amit a hazaiak irányítottak és nem túlzó két gólos vezetésük.
47'
Kezdődik a második félidő. Bánfalvi helyén Szmola csere.
48'
Élénkebben kezdtük a játékrészt. Előbb Szedlár forgatta meg védőit, majd beadása veszélyes volt. A következő lehetőségnél Murka 12 méterről kevéssel lőtt a jobb felső sarok fölé.
49'
Kleisz 22 méterről, középről, jobbal centikkel lőtt a jobb alsó sarok mellé.
50'
Agresszívabban letámadjuk ellenfelünket, aminek megvan a hatása. Jobb oldali szögletet végezhetünk el, de Köböl beadását a rövid saroknál kifejelték.
53'
A Komárno kijött szorításunkból, és Doktorik révén egy veszélyes középre adással próbálkoztak, ám Szmola védett.
55'
Előbb Pinte perdítése, majd Adayilo 20 méteres lövése okozott izgalmat kapunk előtt.
58'
Jobb oldali szögletet végzett el a Komárno, Janso félmagas beadását kivágta Litauszki.
60'
Kapornai, Kalmár és Farkas állt be, Szedlár, Kiss-Szemán és Kleisz helyére.
64'
Viczián kapott sárgát lerántásért.
67'
A bal oldalról érkezett egy beadás, amit Tóth Gábor a hosszú saroknál a balra mozduló kapusunk mellett a kapu közepébe fejelt. 3-0.
69'
Gál állt be Viczián helyére.
70'
Janso végzett el egy jobb oldali szögletet, amit Krela néhány dekázás után 4 méterrel a jobb kapufa mellé lőtt.
78'
Olen állt be Vajs helyére.
80'
Szivacski jobb oldali magas beadása elsuhant Kapornai feje felett.
83'
Kalmár a gólszerző. A jobb oldalról érkező szögletet Kalmár 8 méterre a kaputól félig a kapunak háttal megfejelte, ami a bal felső sarokban kötött ki! 3-1!
88'
Kovács Milánt döntötték fel a bal szélen, az alapvonalhoz közel. Köböl kapura lőtte, amit a kapus kiöklözött.
89'
Kollár állt be Tóth Gábor helyére.
90'
Újabb Köböl szöglet, ezúttal a jobb oldalról. Kalmár ismét el tudta fejelni, ám a labda mintegy 1,5 méterrel elkerülte a bal felső sarkot.