Kecskeméti TE HUFBAU - Vasas FC

2022. február 28. 20:00

Játékvezetők: Pillók Ádám. Segítői: Buzás Balás, és Sinkovicz Dániel.
Helyszín: Kecskeméti Széktói Stadion
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 20:00 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság 25. fordulójában a Kecskeméti TE Hufbau - Vasas FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
A Kecskeméti Széktói Stadionban plusz 2 Celsius fokos levegőhőmérséklet, gyengén felhős idő van.
Csapatunkban két változás történt az egy héttel ezelőtti hazai pályánkon a Siófok elleni 0-0-ás döntetlennel végződött találkozóhoz képest. Ezúttal Hidi M. és Ihrig-Farkas maradt ki a kezdő tizenegyből, helyeikre Radó és Pekár került.
A kecskeméti gárda az előző fordulóban idegenben 2-1-re szenvedett vereséget a Csákvár ellen. Az akkori kezdőcsapathoz viszonyítva ma négy eltérés van. Bekerült Buna, Grünwald, Szalai G. és Tóth B., míg kikerült a kezdő 11-ből Lipcsei Á, Hadaró, Katona B. és Paudits.

1'
Csapatunk tiszta fehérben, míg a hazaiak tiszta lilában. A mérkőzést a hazaiak kezdték.
2'
Hinora végzett el szabadrúgást a bal oldalvonaltól, a kaputól 25 méterre, de beívelését kifejelte egy hazai játékos.
5'
Szivacski jobb oldali beadását Varga húzta le a magasból.
6'
Lukács cselezte be magát a bal oldalon a 16-oson belülre, majd 12 méterről jobbal lőtt, de Jova vetődve sikerült védenie.
11'
Lukács indult be, majd 17 méterre a kifutó Jova elrúgta előle a labdát. Kapusunkat ápolni kellett, de tudta folytatni a játékot.
13'
Hinorával szemben követtek el szabálytalanságot, mi kaptunk szabadrúgást, ám ennek ellenére Hinora kapott sárga lapot.
19'
Hinora végzett el szabadrúgást a bal oldalvonal mellől, 30 méterre, ám Varga kezébe ívelte a labdát.
21'
Litauszki kezezés miatt kapott sárga lapot.
24'
Élénk szél fúj a pályán hosszában, ami a hazaiakat támogatja.
27'
Hinora jobb összekötő helyéről, a kaputól 35 méterre elvégzett szabadrúgását kifejelte egy védő.
29'
Hinora bal oldali beívelését Varga köszönte meg.
32'
Grünwald bal oldali beívelését megnyomta a szél, így az kissé megzavarta Jovát, a labda a felső kapuvas tetejére pattanva hagyta el a játékteret.
35'
Lukács jobb oldali beadására a hosszú oldalon Grünwald érkezett. Kapáslövése 2 méterrel kerülte el a jobb felső sarkot.
38'
Silye bal oldali beívelését ismét Varga kaparintotta meg.
40'
Pekár jobb oldali beívelését Feczesin 11 méterről a jobb kapufa mellé csúsztatta, ám a játékvezető szögletet ítélt, ami veszélytelen lett.
42'
Hinora tört be a 16-oson belülre a bal oldalon, félmagas erős beadásáról a hosszú oldalon Litauszki maradt le.
45'
A játékvezető lefújta az első játékrészt.
46'
Csere nem történt. Elkezdődött a második félidő.
48'
Hinora megszerezte vezető gólunkat! Silye a bal oldalról laposan középre lőtte a labdát, amit Hinora, 6 méterről, bal sarokkal, a jobb lába mögött a jobb sarokba helyezett. 0-1!
51'
242 perc után szereztünk ismét bajnoki gólt.
53'
Bal oldali hazai szöglet. Nagy beívelését kifejeltük.
58'
Tót jól fedezte a labdát Iyinbor szorításában rá tudott fordulni, ám jobb lábas lövése 2 méterrel a kapu fölé szállt.
61'
Feczesin passzolt jobbra Pekárhoz, aki 18 méterről, középről, ballal lőtt, de a középre tartó labdát Varga biztosan fogta meg.
64'
Paudits és Hadaró állt be, Tóth és Grünwald helyére.
67'
A kecskeméti kispadon ülőnek mutatott fel sárga lapot a játékvezető, reklamálásért.
68'
Jobb oldali hazai szöglet. Szuhodovszki beívelését 9 méterről Szalai fejelte a jobb kapufa mellé 3 méterrel.
70'
Vágó kapott sárga lapot, lökésért.
75'
Hinora végzett el szabadrúgást, a jobb összekötő helyéről 30 méterre, ám közép magas labdáját könnyedén vágták ki.
81'
Szivacski jobbról tört a 16-ossal egy vonalban közép felé, majd középről ballal lőtt, egy védő lábán megpattanva Varga biztos zsákmánya lett.
85'
Hidi M állt be Pekár megy le. A hazaiaknál Katona állt be Buna helyére.
87'
Szalai feküdt alá, a labdáért felugró Jova alá. és nagyot esett a hátára. Ápolni kell. De tzdta folytatni a játékot.
90'
4 perc hosszabbítás.
92'
Hidi M jobb oldali beadását középen Feczesin átlépte és az érkező Berecz fölé bombázott. Otigba állt be Radó helyére.
93'
Iyinbor kapott sárga lapot. Szabadrúgás Nagy beívelését kifejeltük.
95'
Vége a mérkőzésnek, sikerült a győzelem. Így 50 ponttal, 2 pontra feljöttünk a DVTK-ra. 4 ponttal előzzük meg a Szegedet, és 6-tal a Kecskemétet. Vasárnap hazai pályán fogadjuk a Szolnokot. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!