Kazincbarcikai SC - Vasas FC

2020. február 23. 14:00

Játékvezetők: Szigetvári Márk, segítői: Máyer Gábor, Kovács Gábor.
Helyszín: Putnok
Tisztelettel köszöntjük Szurkolóinkat és Olvasóinkat! Putnokon, a Várady Béla stadionban 12 Celsius fokos levegőhőmérséklet, borús ég, és élénk szél fogadta a melegítő csapatokat, és nézőket. Csapatunkban három változás történt a múlt heti kezdőcsapathoz képest. Ezúttal kimaradt a megsérült Birtalan, Szivacski és Kovács Milán. Helyettük Szedlár, Hinora és Terbe került be a kezdőcsapatba.
A hazai együttesben a múlt héten megsérült Horváth kapus helyén Fila véd. Rajta kívül a kezdőben helyet kapott Berki, Mitruscsák, OLteán, és Orosz. Kimaradtak a múlt heti kezdő 11-ből: Oldal, Kovác, Krausz és Toma.

1'
Csapatunk tiszta fehérben, míg ellenfelünk sárga mezben és kék nadrágban játszik. A találkozót csapatunk kezdte.
2'
Az első szögletet balról a hazaiak végezhetik el. De Jova biztosan húzta le a labdát.
3'
Szedlár jobb oldali beívelése kevéssel szállt el Feczesin feje felett.
4'
Terbe húzott a jobb oldalról a 16-os vonalával párhozamosan, majd középről ballal, a bal kapufa mellé lőtt.
6'
Csapatunkat mintegy 100 szurkoló kísérte el, és buzdítja folyamatosan.
8'
Szedlár futott el a jobb szélen, visszagurítását Balajti 10 méterről kapásból fölé vágta.
11'
Szatmári ívelhetett szabadrúgást 40 méterre a kaputól, de a védők felszabadítottak.
14'
Hid M szerzett labdát a félpályánál, szöktette Szatmárit, akinek bal oldali kapu elé kanyarítása elől Szedlár maradt le a 11-es pontnál.
15'
Feczesin a gólszerző! 0-1! Szatmári szöktette Feczesint, aki 10 méterről a kapu bal oldalába lőtt.
18'
Bal oldali szöglethez jutott a Barcika. A beívelést Feczesin fejelte ki a mezőnybe.
19'
Hidi M kapott sárgát, rúgásért. Olteán volt szenvedő fél.
21'
Feczesin adott be balról, ám a berobbanó Szedlárnak magas volt a labda.
24'
Jobb oldali szögletet végzett el a Barcika. Berki beadását Feczesin vágta ki a rövidsaroknál. Újabb hazai szöglet. Berki a szöglet után 12 méterről, jobbról lőtt, de Jova kitolta a léc alól.
28'
Berki sérült meg, rosszul lépett, az egyenetlen, mély talajon. Percekig ápolták, majd letámogatták.
31'
Mikló állt be a sérült Berki helyére.
35'
Olteán sárga lapot kapott, Lakatos lekönyökléséért.
38'
Szatmári, Feczesin összjáték után, a visszatett labdát Balajti jobb külsővel a bal kapufa mellé lőtte, 17 méterről, középről.
42'
Fótyik 30 méterről ballal 2 méterrel a felső léc fölé bombázott.
44'
Olteán ugrott ki a leshatáron, majd 14 méterről visszagurított, és az érkező Korbély 14 méterről 2 méterrel fölé vágta a labdát.
45'
Egy perc hosszabbítás.
46'
Vége az első játékrésznek, megérdemelten vezet csapatunk.
47'
A vezetőedzők nem változtattak.
48'
Szedlár sérült meg a térdét fájlalta, de felállt, és folytatta a játékot.
49'
Szatmári végzett el szabadrúgást a bal oldalon, 35 méterre a kaputól, Tóth Bence fejese magasra szállt, ám Fila felnyúlva lehúzta a labdát.
50'
Balajti futott be egy hosszan előrevágott labdát, két védő gyűrűjében, ám megszerezte a labdát, és 7 méterről lőtt, de Fila vetődve hárított.
51'
Ismét Balajti húzogatott a bal szélen, középre játszotta magát, és jobbal, 14 méterről lőtt, de a jobb alsó sarok elől, Fila vetődve védett.
60'
Balajti a bal oldali 16-os sarkától, jobbal életerős lövést, de Fila védett. Majd egy jobb oldali labdával futott el Balajti, 8 méterről lőtt, de a jobb kapufáról kipattant a mezőnybe a labda.
61'
Korbély kapott sárgát rúgásért.
62'
Szedlár helyett Vernes állt be.
64'
Szatmári futott el a bal szélen, középre kanyarítását Fila kivetődve megkaparintotta.
65'
Hidi M beadását Balajti 10 méterről rálőtte, de Fila védett, óriási bravúrral.
66'
Esemény
67'
Fekete állt be Géringer helyett.
68'
Hinora 9 méterről a jobb oldalhálót találta telibe.
69'
Hinorát a pálya közepén kell ápolni.
70'
Fel tudott állni, lebicegett a pályáról.
73'
Vernes a 16-oson belül elesett egy barcikai lábában, de nincs büntető.
74'
Viczián érkezett a sérült Hinora helyére.
78'
A bal oldalról szabadrúgáshoz jutottunk. Vernes 30 méteres beívelését kifejelte egy védő.
81'
Mitruscsák kapott sárgát, Lakatost taposta meg.
82'
Feczesin kapott sárgát, rúgásért.
84'
Balajti jött le, helyére Kalmár érkezett, akinek ez az első mérkőzése csapatunkban.
85'
Korbély helyére Gábor állt be.
86'
Vernes a gólszerző! 0-2! Viczián nagy bedobása után Vernes ugrott ki a jobbösszekötő helyén, majd 8 méterről, a jobb sarokba lőtt.