III. kerületi TVE - Vasas 1-2 (0-0)

2017. július 19. 18:00

Helyszín: III. kerület, Hévízi út
31 Celsius fokos meleg, fátyolfelhők és szélcsend fogadta a csapatokat. Játékosaink tiszta pirosban, míg ellenfelünk kék mez, fekete nadrágban játszik.

1'
Csapatunk kezdi a mérkőzést.
4'
Gaált döntötték fel a a baloldali oldalvonalnál, de a szabdrugást hárították.
5'
Egymás után két szögletet végeztünk el a másodiknál a kapus lehúzta a labdát.
8'
Simunek futott össze a kapussal. Pár perc ápolás után visszatért, de láthatóan húzza a lábát.
10'
Simunek cserét kér.
13'
Kenesei ívelt be egy szabadrúgást, Szűcs visszafejelte, majd az érkező Szkuncz közelről a hálóba fejelt.
14'
Simunek helyére Vaskó állt be.
16'
GÓÓÓL!!! Murka a gólszerző! Kulcsár a baloldalról ívelte át a labdát, a 16-os sarkán érkező Murka átvette, és 14 méterről jobbal, a jobb alsó sarokba bombázott.
17'
Ádám végzett el a jobboldalról szögletet, Vaskó fejesét felszabadították.
20'
Domokos lőtt 20 méterről középről, de a labda 1 méterre mellé ment.
21'
GÓÓÓL! Gaál a gólszerző! Vukmir adta röviden hátra a labdát, Gaál rácsapott, az ötös sarkáig nyargalt, ahonnan a rövid alsó sarokba lőtt.
24'
Benes rúgott össze egy játékossal. A földön maradt. Cserélni kell.
29'
Czingráber jön be a megsérült Benes helyére.
33'
Gaál iramodott fel a jobboldalon, középre adta Kulcsárnak, aki visszajátszotta neki, lövése egy védőről szögletre pattant.
36'
24 méterről rúghat szabadrúgást Kenesei. Lövése a jobb kapufa mellé szállt.
39'
Murkát rúgták fel 40 méterre. Ádám beívelését kivágták a védők.
45'
Vége az első félidőnek. Sajnos két sérültünk lett, Simunek és Benes. Állapotukról később hírt adunk.
46'
Cseréltünk. Beállt, Póser, Remili, Pavlov, Kleisz, Kürti, Szivacski. Lement: Kamenár, Kulcsár, Gaál, Ádám, Murka, Risztevszki. Kürti Zsolt, az FTC U19-ből van nálunk próbajátékon, jelenleg középcsatárt játszik.
47'
Remili passzolt Pavlovhoz, aki az ötös sarkáról mellé lőtt.
50'
Hangya passzolt a jobboldalon felfutó Szivacskihoz, aki az alapvonalról élesen belőtte, de belül lemaradt a labdáról Pavlov és Remili is.
52'
Vida nyeste rá a balololdali 16-os sarkánál a hosszú sarok felé., de néhány centit tévedett és fölé szállt a labda.
56'
25 méterről végzünk el szabadrúgást. Pavlovot vágták fel. Remili jobb felső sarok felé szálló bombáját a kapus megfogta.
58'
Kleisz indította a jobboldalon felfutó Szivacskit, akinek beadását Kulcsár lőtte a rövid saroknál a kapu mellé.
60'
Jobboldali szögletet Remili ívelte át a hosszú oldalon Vaskó fejére, ám felszabadítottak a védők.
62'
Hangya robogott fel a baloldalon, Remilihez passzolt, aki egy csel után ballal kevéssel bombázott a bal alsó sarok mellé.
65'
Érdekesség, hogy egykori belső védőnk, Grúz Tamás is beállt, akit most igazolt a III. kerület a Budafoktól.
68'
Pavlov szerzett labdát a 16-os vonalánál. Lövése, középről, 15 méterről a jobb kapufa mellé ment, laposan.
71'
Egy szép III. kerületi támadás futott a baloldalon, ám Póser bravúrral védte a közeli lövést.
73'
Hangya futotta le a védelmet, lövése a felső lécről pattant ki a mezőnybe.
77'
Gálfi lőtt a jobboldali 16-os sarkáról az oldalhálóba.
80'
Burmeister helyett Ferenczi a pályán, aki a középpályán játszik.
82'
Pavlov vezette rá a labdát a kapusra, elhúzta mellette, de kivárt és a védők beérték, így mellé gurított.