III. kerületi TVE - Vasas

2019. december 04. 12:00

Játékvezetők: ZIERKELBACH PÉTER, SEGÍTŐI: GEORGIOU THEODOROS, HORVÁTH RÓBERT
Helyszín: III. kerület, Kalap u. 1.
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! A hévízi úti III. ker TVE centerpályája havas, de a helyiek szerint nem jeges. A levegőhőmérséklete mínusz 2 Celsius fok, szélcsend, felhős idő fogadta a 11:15 óta melegítő játékosokat, és a szálingózó szurkolókat. A tét a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé kerülés. Ellenfelünk az NB III. Nyugati csoportjában a 36 pontos listavezető Érd mögött, 1 ponttal lemaradva a második, noha a III. kerületiek 1 meccsel többet játszottak.

1'
Csapatunk tiszta pirosban, ellenfelünk tiszta kékben. A mérkőzést ellenfelünk kezdte.
2'
Kovács Milán 30 méterről megpróbálta a kinnálló kapus felett átívelni a labdát, de egy védő belevetődött.
4'
Nehezen alakul ki folyamatos játék, és természetesen sokat csúszkálnak a játékosok, emiatt sok az apró szabálytalanság.
6'
A kapu mögötti vendégszektorban mintegy 150 Vasas szurkoló biztatja a csapatot.
7'
Jobb oldali szögletet végzett el Bori. Beadását Rados húzta le.
11'
Balázs ment el a jobb szélen, középre adására Rados vetődött ki, majd másodjára megfogta a labdát.
15'
Szabadrúgáshoz jutott ellenfelünk. 18 méterre a jobb oldali 16-os sarkától. Bori beadását kifejeltük. majd Balázs elé került a labda, lefordult ellenfeléről, és 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-0!
19'
Bal oldali szögletet végzett el Szedlár, Vicziánt lerántották. 11-es!
22'
Torghelle a jobb alsó sarokba lőtte a balra vetődő kapus mellett. 1-1!
22'
A 11-es miatt Erdei kapott sárgát.
23'
Majd Kovács Milán a félpályánál elcsúszott és így lerántott egy ellenfél játékost.
24'
Torghelle kapott sárgát, mert felvágta a kapust.
26'
Szedlár fekszik a hóban, ápolni kell. Úgy tűnik folytatni tudja.
27'
Tóth Dárius könyöklésért kapott figyelmeztetést.
32'
Szedlárt vágták fel a 16-os vonalával egy magasságban, a bal oldalon. Szatmári beadását a berobbanó Viczián fejelte kevéssel a jobb alsó sarok mellé.
33'
Szalai kapott sárgát Szedlár lerántásáért és reklamálásért.
38'
Szedlár utánrúgásért kapott sárgát. Ez a 6. sárga a meccsen.
39'
Szedlárt ütötte ki egy közelről ellőtt labda. Ápolni kell. Visszajött a pályára.
41'
Sajnos továbbra is csúszkálnak a játékosok, esnek-kelnek.
42'
30 méterről rúgott szabadott ellenfelünk. Bori beadásakor lökték egy játékosunkat, kifele szabadrúgás.
44'
Újabb III. kerületi szabadrúgás 35 méterről, jobbról, de Bori beadását kifejeltük.
45'
Vége az első játékrésznek. Sajnos irreálisak a körülmények.
46'
Kezdődik a második félidő.
47'
Szatmári 16 méterről lőtt félmagasan, de Megyeri védett.
48'
Nikházi próbált befordulni a 16-oson belül, 8 méterre a kaputól, de lövése a jobb kapufa mellé szállt.
50'
Kleisz adott balról középre, Torghelle egy védő szorításában 7 méterről el tudta lőni, de Megyeri bravúrral védett.
54'
Nikházi ugorhatott ki a térfelünk közepén, de meghúzódott, meg kellett állnia,. Ápolták. Majd visszatért.
55'
Esemény
56'
Petneházi állt be a meghúzódott Nikházi helyére.
58'
Bori kapott sárgát reklamálásért.
59'
Majd Kemenes kapott sárgát, de nem hagyta abba a szövegelést, így második sárgával kiállította.
61'
Szabadrúgáshoz jutottunk középről, 27 méterről. Noha ő volt szabálytalan, de Fazakas megsérült ebben. Ápolni kellett. Vissza tudott jönni. A szabadot kivágták a hazaiak.
67'
Fazakas kapott sárgát, utánrúgásért. 10. sárga.
70'
Viczián taglózták le egy beadása közben. Viczián visszajött.
72'
Kapronczai jött be Balázs helyére.
76'
Szatmári bal oldali beadására Torghelle becsúszva a felső lécre lőtte!
77'
Szatmári helyére Hinora állt be.
80'
Bori adott be szabadrúgást 35 méterről, jobbról, labdáját Rados öklözte meg, de a labda Rajcziról az üres kapu felé pattant, de a bal kapufa mellé ment a labda.
84'
A jobb oldali alapvonal mellől, a 16-os magasságában Hinora végzett el szabadrúgást, amiből szöglet lett. Hinora lapos beadását kivágták a kerületiek.
87'
A bal oldalról 26 méterről szabadrúgást végzett el Hinora, de kifejelték a védők.
89'
3 perc hosszabbítás.
91'
Erdei megkapta a második sárgát, kiállítás.
93'
Hinora szabadrúgását kifejelték! És vége a rendes játékidőnek. Kétszer 15 perces hosszabbítás. Öt perc múlva folytatják.
94'
A hosszabbítást ellenfelünk kezdte.
95'
Szedlár futott el a bal oldalon, középre adását Torghelle becsúszva centikkel a jobb kapufa mellé perdítette.
96'
Lemásolták előző helyzetünket, Szedlár adta be Torghelle a rövid saroknál a kapusba lőtte a labdát.
97'
Birtalan és Köböl állt be, Kleisz és Torghelle helyére.
99'
Szivacski jobb oldali beadását Kovács Milán fejelte 12 méterről fölé.
100'
Rabatin állt be Rajczi helyére.
101'
Hajdú kapott sárgát, reklamálásért.
104'
Bal oldali szögletet Köböl végezte el, Hajdú 16 méteres lövését a bal alsó sarokból ütötte ki Megyeri.
105'
Vége a hosszabbítás első felének.
106'
Balajti állt be Szedlár helyére.
106'
Viczián kapott sárgát, lerántásért. 12. sárga a meccsen.
108'
Petneházi szabadrúgása 16 méterről, a sorfalunkban hal t el, majd Kapronczai durrantott fölé.
112'
20 méterről végeztünk el szabadrúgást. Köböl lövése fél méterrel a bal sarok mellé szállt.
112'
Bal oldali szabadrúgást végzett el Köböl, a bal oldalról, de kifejelték, majd Kovács adta be jobbról, ám Birtalan fejéről a jobb sarok mellé szállt a labda.
114'
Megyeri kapott sárgát, időhúzásért.
116'
A jobb oldalról, az alapvonalról végzünk el szabadrúgást Köböl visszagurítását Balajti lőtte rá, de Megyeri bravúrral védett. Majd Borvető ment el egy kontrából a bal oldalon, és 7 méterről a jobb sarokba lőtt. 2-1!
118'
Borvető kapott sárgát, talpalásért.
120'
2 perc hosszabbítás.