2015. szeptember 26. 18:00

Játékvezetők: Solymosi Péter; asszisztensek: Berettyán Péter, Lémon Oszkár
Helyszín: Rohonci út
Időjárás: szeles, felhős, kissé hűvös időjárás, 16 Celsisus-fok.
A mieink hagyományos piros-kék mezben, kék nadrágban, piros sportszárban, míg a hazaiak fehér mezben, zöld nadrágban, zöld sportszárban lépnek pályára.
Hivatalos nézőszám: 4085

1'
A kezdőrúgást a Haladás végezte.
3'
Egyik csapat sem tudja hosszabb ideig birtokolni a labdát.
4'
30 méterről jöhettünk szabaddal, Czvitkovics ívelte középre, Könyves érkezett, de nem tudta igazán jól eltalálni a labdát.
5'
Angyal tört be a jobboldali 16-os sarkánál, lövését Pajovics blokkolta.
6'
Könyves indult meg a jobb szélen, laposan, mélyen adta be, Király könnyedén fogta.
8'
Czvitkovics kapott egy labdát Lázoktól, 17 méterről a bal oldalról, közel az alapvonalról kapásból lőtt, de 1 méterrel fölé szállt a labda.
10'
Az első 10 perc alapján többet birtokoltuk a labdát, több veszély van a játékunkban.
12'
Egy bedobást követően Németh indult meg, egészen az alapvonalunkig, majd veszélyes beadását Grúz vágta ki szögletre. A szögletet Nagy könnyedén húzta le.
13'
Németh Márió jobboldali beadását Osváth vágta ki.
15'
Egy nagy bedobást követően Gaál Bálint talán egy picit beleért a labdába, ami nagyjából 30 centivel kerülte el kapufánkat.
16'
Berecz cselezett a bal széle befelé, beadását kivágták.
18'
30 méterről, középről jöhetünk szabadrúgással, miután Bereczet hátulról buktatták.
19'
Kicsiben végeztük el, Osváthoz gurított Czvitkovics, aki jobbról, 28 méterről tüzelt, de lapos lövését blokkolták a védők.
20'
Németh lőhetett a balösszekötő helyéről, 18 méterről, Nagy szépen védte
22'
Hangya adta be laposan a bal szélről, Ubiparip átlépte, Bereczhez került, indította Ubiparipot, aki laposan lőtt, de Király kitolta szögletre.
23'
Czvitkovics szögletét kifejelték a védők.
24'
Hangya mentett nagyot Németh próbálkozása előtt egy pillanattal.
25'
Továbbra is teljesen kiegyenlített a mérkőzés. Egyszer mi máskor a Hali veszélyeztet.
27'
Jelen pillanatban nálunk van többet a labda, magabiztosan passzolgatunk, de gólhelyzetig nem jutunk el.
30'
A jobboldali szögletet Czvitkovics adta be, Grúz találta el rosszul a labdát kapásból, így Király könnyedén kapta fel.
32'
Halmosi bal oldali beadását blokkolta Grúz.
34'
Nagy Patrik kapott labdát a kapunktól 24 méterre, átvétel után lőtt, de méterekkel fölé/mellé szállt.
37'
Az utóbbi percekben csendes játék folyik.
39'
Most többet passzolgatunk hátul, nem igazán tudunk előre törni.
41'
Vukasovics kapott labdát a hazai kaputól 35 méterre, senkitől sem zavartatva erős lövést eresztett el, Király fogta.
43'
Lassan vége az első félidőnek, teljesen átvettük a játék irányítását, de nem tudunk a Haladás kapujáig eljutni.
44'
Osváth a jobboldali 16-os sarkán labdát szerzett, legurította Czvitkovicsnak, aki a kapásból lőtt, Király ismét védte.
45'
Nincs hosszabbítás, vége a félidőnek. 0-0
46'
Mi kezdtük a második játékrészt, változás nem volt a keretben.
48'
Wils Thomashoz pattant a labda a kapunktól 22 méterre, lövése nagyon mellé ment.
49'
Ubiparip kapott kapott sárga lapot, miután összecsúszott egy Haladás játékossal
51'
Tapogatóznak a csapatok, akció egyik oldalon sincs
52'
Vezet a Haladás. Halmosi lőtte el a bal 16-osunk sarkától, Nagy óriási bravúrt hajtott végre, de a labda pont Gaál elé került, aki bepöccintette a kipattanót.
54'
Berecz kapott sárga lapot reklamálásért
56'
Ubiparip mellel átvett egy labdát a hazai kaputól 30 méterre, majd egyből lőtt, Király csak másodjára tudta védeni a bombát.
58'
Németh adta be veszélyesen a bal szélről, Nagy szépen, a levegőben úszva öklözte ki a labdát. Utána Nagy Patrik kapott sárga lapot.
59'
Németh végzett el egy szabadrúgást a bal szélről, a kanyarodó labdát Nagy fogta magabiztosan. Az ellentámadáskor Könyves kapott egy labdát a jobb oldalon, tolt rajta néhányat, majd 28 méterről lőtt és csak néhány centivel kerülte el a kaput.
60'
Grúz kapott sárgát, miután Némethet hátulról buktatta.
62'
Németh erős szabadrúgása a Grúz lábáról pattant az alapvonalon túlra. A szögletet Nagy öklözte ki.
63'
Predraghoz szerencsésen pattant a labda, majd ballal lőtt a bal 16-osunk sarkától, Nagy védett.
64'
A gól óta átvette az irányítást a Haladás
65'
Czvitkovics jobboldali beadását a levegőben Könyves érte el, akinek térdéről a kapufa fölött szállt el a labda.
66'
Kenesei állt be Czvitkovics helyett. A közönség tapssal köszöntötte, hiszen korábban Szombathelyen is játszott.
69'
Könyves próbálta indítani Lázokot, de nem értették meg egymást, Király kezében kötött ki a labda.
70'
Csere: Németh helyett Medgyes a pályán
71'
Medgyes indítását Nagy fülelte le ügyesen.
74'
Kissé lecsendesedett a mérkőzés, a mezőnyben folyik a játék.
75'
Lázok végzett el egy jobb oldali szögletet, a kipattanót Kenesei 25 méterről, kapásból rátőzte, de Király védett.
76'
Csere mindkét csapatnál: Lázok helyett Vida, Fehér helyett pedig Popin állt be.
79'
Popin kapott sárga lapot, miután Grúzt könyökölte le.
81'
Csere nálunk: Pavlov érkezik Ubiparip helyére.
83'
Király kapott sárga lapot időhúzásért
85'
Hazai csere: Gosztonyi állt be Gaál helyett
86'
A hazai szögletet Berecz vágta ki
87'
11-es nekünk! Pavlovot buktatták.
88'
Kenesei belövi!!!!! 1-1
90'
Könyves előtt adódott helyzet, aki 7 méterről lőtt, de egy védő blokkolta, majd a kipattanót Berecz lőtte rá, de szintén blokkolták.
91'
3 perc a hosszabbítás.
92'
Osváth fejelt ki egy nagy bedobást.
93'
Pajovics blokkolt egy jobb oldali beadást. Nyom a Haladás
94'
Vida marad lent, de szabadrúgással a jöhetnek a hazaiak a félpályától. Nagy lehúzta szépen.