Játékvezetők: Vad II. István; asszisztensek: Albert István és Medovarszki János
Murka kisebb sérülés miatt nincs, ellenben Poleksic hosszú idő után újra a keretben.

1'
Elkezdődött a találkozó. Hajrá, Vasas!
2'
Csapatunk bordó mezben, piros nadrágban és piros sportszárban, a hazai Haladás neon zöld mezben, fekete nadrágban és fekete sportszárban játszik
7'
Kulcsár balról középre passzolt, de Berecz elől szereltek a védők
10'
Mi uraljuk a játékot, magabiztosan járatjuk a labdát
11'
Büntetőt rúghatunk, Kulcsárt buktatták 16-oson belül.
12'
Király kivédte Berecz lövését, nincs gól
15'
Hangya baloldali beadását követően tisztáztak hazai védők
18'
Az utóbbi percekben aktív volt a Haladás, de helyzetekig nem jutott el
19'
A jobboldali 16-os sarkáról jöhet szabadrúgással a Haladás: Tóth adta be a kapu elé, végül sikerült felszabadítanunk
20'
Remili távoli beadás szerű szabadrúgását Király fogta egy pattanást követően
25'
Remili balról beadta, majd Gaál fejelt középen, de kapu fölé
27'
Gaál iramodott meg a jobboldalon, de a védők végül sikeresen megakadályozták a támadásunkat a 16-oson belül, nem sikerült középre adni
28'
Jobboldali beadásunk mindenki előtt elszállt középen
29'
Nagy hatalmas védéssel mentette meg csapatunkat a góltól, Rácz emelését hárította reflexmozdulattal
30'
A szabadrúgást követő fejest Nagy fogta magabiztosan
30'
Korcsmár kapott sárga lapot
35'
Jagodics került helyzetbe az ötösünk jobboldalán, de lövése kapu fölé ment
36'
GÓÓÓÓL! Burmeister! 0-1! Berecz ment el a 16-oson belül a jobboldalon, majd szinte az alapvonalról adta vissza középre, Burmeister pedig 7 méterről a kapuba fejelt.
39'
A gólt követően is mi uraljuk a játékot
41'
Vida indítását követően Kulcsár lőtt kapura, de támadónk lesen volt.
43'
Hangya beadását követően Gaál próbálkozott középen, de nem találta el jól a labdát
45'
Vége az első játékrésznek, 1-0 a javunkra.
46'
Elkezdődött a második játékrész. Bíró csere történt, Vad II. sérülés miatt az alapvonalnál folytatja mérkőzést, Andó-Szabó vezeti tovább a találkozót
46'
Az első félidő statisztikái: Haladás / Vasas - kapura lövés: 3 / 5 - szöglet: 0 / 1 - szabálytalanság: 11 / 6 - les: 0 / 1 - sárga lap: 0 / 1
48'
Büntetőhöz jutott a Haladás
49'
Iszlai belőtte, 1-1.
51'
Nagy szombathelyi helyzet maradt ki, Tóth lőtt fölé
54'
Berecz fejese kerülte el nem sokkal a hazai kaput
56'
Remili távoli szabadrúgása a kapu mellett szállt el
58'
A hivatalos nézőszám: 2435
63'
Szabadrúgás a hazaiaknak a jobboldalról: a beadás hosszúra sikeredett
64'
Hangya baloldali beadását követően felszabadítottak a védők
65'
Hangya kapott sárga lapot
66'
Újabb hazai szabadrúgás a jobboldalról: a beadást kifejeltük középről
68'
Csere nálunk: Vaskó állt be Korcsmár helyett
69'
Hatalmas helyzetet hagytunk ki: Kulcsár már egy az egyben volt Királlyal szemben, de végül középre passzolt az érkező Gaálnak, akit azonban már zavartak a védők, így lövése a kapu mellé ment
70'
Remili szabadrúgását kivágták a védők középről.
73'
GÓÓÓÓL!! Gaál! 1-2! Hangya balról szépen adta be, középen pedig kiváló ütemben érkezett Gaál, aki végül a védők között a kapuba juttatta a labdát.