Haladás - Vasas 2-1 (0-1)

2016. április 06. 19:00

Játékvezetők: Solymosi Péter, segítői: Ring György és Berettyán Péter
Helyszín: Sopron, 1.117 néző.
Csapatunk a hagyományos piros-kék csíkos mezben, kék nadrágban, piros lábszárban, míg ellenfelünk fehérben, zöld díszítéssel. 15 Celsius fok, enyhe szellő, fátyol felhős az ég.

1'
A mérkőzést a Haladás kezdte.
2'
Ádám futott el a jobb szélen középre adta de Remilinek hosszú volt, középre adta, Ristevski lőtt közelről, de szögletre pattant a labda.
4'
Müller ugrott ki a jobboldali 16-os sarkánál, ám lesállást jelzett az aszisztens.
9'
Joel lőtt 15 méterről tisztán, ám Hermány bravurral, a felső testével védett.
13'
Wils Thomas lőtt 10 méterről, de Debreceni belevetődött a lövésbe.
15'
Szabadrúgást végzett el a Haladás, a baloldali oldalvonalától, ám Korcsmár kifejelte.
22'
Müller végzett el szabadrúgást a kaputól 30 méterre a baloldalról, ám Debreceni fejese a jobboldali ötös sarkától középre szállt, így Király meg tudta fogni.
24'
Ádám jutott lövéshez, a jobbösszekötő helyéről, 22 méterről, ám Király biztosan védett.
32'
Ristevski fordult le a 16-osnál, majd középre adott ám egy Haladás védő kezéről szögletre pattant. DE nincs büntető.
35'
A gólszerző Müller. 40 méterről Müller felnézett, lőtt, Király kinnállt a kapujából, így a labda felette a hálóba hullott. 0-1!
37'
Müller ismét aktívizálta magát ismét. Elfutott a balszélen, a 16-osnál visszahúzta a labdát, majd jobbal a bal felső sarok fölé csavart.
44'
A baloldalról Bosnjak adott be, Martinez lőtt 7 méterről, de egy védőnkben elakadt a a labda. A hazaiak kezezést reklamáltak, de Solymosi továbbot intett.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
A Haladás cserélt. Kovács helyett Jánvári a pályán. Ő lett a belső védő és Iszlai egy sorral feljebb lépett. Elkezdődött a második félidő.
48'
Hangya ível be egy szabadrúgást a jobboldalról a 16-os sarkához közel. Egy védő kifejeli, újabb szöglet. De az ártalmatlan lett.
49'
Hangya ment el a balszélen éles, félmagas beadását lefülelték a védők.
50'
Williams lőtt el kapásból egy labdát a jobboldali 16-os sarkánál. Ám lövése a túlodalon az oldalvonalon hagyta el a játékteret.
53'
Thomas Wils 25 méterről jobb külsővel 5 méterre a kapu fölé, mellé lőtt.
55'
Berecz jobblábas lövése Iszlain pattant meg és erőtlenedett el, így Király védett. Majd a következő támadásnál Ádám lőtt egy laposat 17 méterről, ám Király vetődve védett.
56'
Egyenlített a Haladás. Németh Márió ugrott ki a leshatáron egyedül, majd 14 méterről Hermány lába között a kapuba lőtt.
61'
Müller baloldali szabadrúgását Ádám fejelte rá 14 méterről, de Király biztosan hárított.
61'
Egy jobboldali lapos beadás, Németh 11 méterről rálőtte, de egy védőnk belevetődött a lövésbe.
63'
Egy előreívelt labdát Gaál Bálint fejelt meg a 11-es pontnál, és a kint álló Hermány fölött a kapu közepébe hullott a labda. 2-1.
66'
Kettős csere. Remili helyett Könyves, míg Ádám helyén Novák a pályán.
68'
Thomas Wills és Müller futott ossze. Müllert le kell vinni hordágyon.
69'
Müller kapott sárgát, mert őt látta a játékvezető szabálytalannak.
70'
Pavlov áll be Müller helyére.
72'
Martinez nyesett 23 méterről, középről, de a labda egy méterrel a felső léc fölé szállt.
75'
Berecz ívelte a 16-osról a bemozduló Pavlovhoz, aki jobbal kapura perdítette, Király a bal alsó sarok elől mentett, de csak másodjára tudta megkaparintani a labdát, ám nem volt a közelben játékosunk.
77'
Novák lőtte be jobbról laposan a labdát, az érkező Pavlovot azonban megelőzték, így fel tudtak szabadítani.
79'
Német helyett Medgyes áll be.
82'
A baloldali 16-os sarkától végez el szabadot a Haladás. Williams ívelte be, ám három Haladás játékos feje mellett is elszállt a labda.
85'
Berecz ívelt be egy szabadrúgást, Pavlov 10 méterre fordulásből azonban mellé lőtt.
86'
Martinez helyére Gyürki állt be.
91'
Baloldalról 35 méterre végeztünk el szabadot, ami egy védő fején megcsúszott. Szöglet. Majd a szöglet után parázs jelenet a kapujuk előtt, újabb szöglet.
92'
4 perc hosszabbítás.