Győri ETO - Vasas 2-3 (1-1)

2016. november 29. 18:00

Játékvezetők: Zierkelbach Péter; asszisztensek: Iványi István, Szécsényi István.
Helyszín: ETO Park

1'
A hazai győriek kezdik a találkozót.
3'
Szépen járatjuk a labdát lábról lábra, de egyelőre még nem jutottunk el a győri kapuig.
5'
Zeke adta be balról, Hangya sikeresen hozta ki a túloldalon.
10'
Korcsmár próbálkozott nagyjából 20 méterről, de lövése elakadt a védőkben. Ezt követően egy beadás után fejjel veszélyeztetett, de mellé ment.
11'
GÓÓÓÓÓL!! SAGLIK!! 23 méterről tekerte be a szabadrúgásunkat a kapu baloldalába. 0-1
14'
A gólunkat követően továbbra is nálunk a labda, magabiztosan passzolgatunk, a győriek szorosan visszazárnak.
16'
Korcsmárt buktatták 22 méterre a kaputól a jobboldalon, szabadrúgás: egy begyakorolt figurával rukkoltunk elő, Ádám laposan középre passzolt, Remili közben beindult a jobboldalon, aki kapta is a labdát a 16-oson belülre, de közben jól érkezett Horváth és hárította Remili lövését
19'
Berecz szép tekerését védte Horváth.
20'
Veszélyeztettek a győriek is: Zeke a baloldalon szépen ment el, beadására érkezett Szabó L. középen, de Debreceni szorításában nem tudta pontosan kapura tenni a labdát, kirúgással jövünk.
21'
Hangya verekedte be magát a 16-oson belülre a baloldalon, de középre adását kivágták a védők.
22'
Egymás után kétszer is beadással próbálkoztunk baloldalról, de mindkétszer mentettek a győriek.
24'
Hangya baloldali beadását követően Ádám fejese erőtlen volt a kapu előterében, Horváth védte.
26'
Nagy védett szépen egy hazai ellentámadást követően, miután eladtuk a labdát a Győr térfelén
28'
Kleisz jobboldali beadását kifejelték a győriek
33'
Főként a győri térfélen folyik a játék, nagy a labdabirtoklási fölényünk
35'
Remili ívelte középre a baloldali szögletünket, de a védők fel tudtak szabadítani.
38'
Büntetőhöz jutott a Győr, Kleisz buktatta Illést a 16-oson belül
39'
Rácz magabiztosan belőtte a 11-est, egyenlített a Győr. 1-1
41'
Remili adta be balról, a győri védők kifejelték.
42'
Egy távoli szabadrúgást követően Bereczhez pattant a labda a 16-oson belülre, kapura tette, de egy védőről szögletre pattant. A szöglet is veszélyes volt, de végül a védők felszabadítottak.
43'
Burmeister lőhetett nagyjából 13 méterről, de a győri védők blokkolni tudtak
44'
Szép passzjátékkal törtek előre a hazaiak, végül Burmeister tudta megakasztani a támadást.
45'
Vége az első félidőnek, 1-1.
46'
Mi kezdtük a második játékrészt, egyik fél sem cserélt a szünetben.
47'
Szabó L. góljával vezetéshez jutott a Győr. Debreceni bizonytalankodott hátul utolsó emberként, Szabó pedig lecsapott a labdára és átemelte Nagy fölött 5 méterről.
50'
Ristevski indítása hosszúra sikeredett.
51'
Saglikot állította meg a játékvezető lesen, nem biztos hogy jó ítélet volt.
53'
Varga kapott sárga lapot magatartásbeli problémák miatt
54'
Berecz távoli lövése ment fölé
55'
Szabó került a 16-osunkon belülre, veszélyesen adta középre, majd sikerült felszabadítani.
56'
Indulatos második játékrészt láthatunk, sok a szabálytalanság, durva jelenet.
57'
Kleisz helyett érkezik Kulcsár a pályára.
59'
Németh kapott sárgát miután Remilivel szemben szabálytalankodott
60'
Ádám jobboldali szögletét fejelték ki a védők.
61'
Győri csere: Lázár helyett Pongrácz a pályán
61'
Kulcsár is sárgát kapott egy korábban vétett szabálytalanság miatt
65'
Remili baloldali beadása sajnos hosszúra sikeredett
67'
Csere nálunk: Ádám helyett Pavlov érkezik
68'
Saglik próbálkozott távolról, de Horváth védte a középre tartó lövést.
68'
Pavlov is egy távoli lövést eresztett el, ez a kapu mellé szállt.
71'
Remili beadását követően felszabadítottak a győriek.
72'
Az első félidőhöz hasonlóan ismét egykapuzunk szinte, nyomás alatt a hazai kapu.
73'
Gyagya áll be a Szalai helyett
75'
Németh sérülés miatt elhagyja a pályát, helyette Zamostny lépett a gyepre.
77'
Nagynak kellett védenie Zamostny veszélyes lapos lövését.
79'
GÓÓÓÓÓL!! REMILI!!! 2-2! Remil egymás után kétszer is nagy helyzetbe került, először Horváth hatalmas bravúrral hárította támadónk fejesét, majd az újabb támadást követően egy szép akció végén szinte az üres kapuba kellett csak beemelnie a labdát
83'
Nem hosszabbításra játszunk, továbbra is nyomás alatt tartjuk a Győr.
85'
Saglik kapott jó labdát a 16-oson belül, kapura lőtt, de végül a védők blokkoltak.
86'
Veszélyesen érkezett be a jobboldali beadásunk, de végül nem tudtuk kapura tenni
87'
Baloldali szabadrúgás: a győri védők kifejelték.
88'
Egy szabadrúgást követően Debreceni húzta a kapura 12 méterről, végül Horváth védte a középre tartó lövést.
89'
Nagy fogott egy gyengébb lövést.
90'
Nagy bravúrosan védte Szabó lövését!
91'
GÓÓÓÓÓÓL!!!!! PAVLOV!!!!! 2-3!! Kulcsár tört előre a jobboldalon az ellenakcióból, bepasszolta Pavlovnak, aki kapásból, szinte háttal a kapunak ellőtte Horváth mellett és hosszúban kötött ki a labda.