Gyirmót - Vasas

2019. október 27. 17:00

Játékvezetők: Takács János. Segítői: Szalai Dániel, és Szilágyi Norbert.
Helyszín: Gyirmót
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Gyirmóton 16 Celsius fokos levegőhőmérséklet, derült, szélcsendes idő fogadja a játékosokat és a nézőket. A nap 16:41-kor már lement, így a reflektorok már égnek. Csapatunkat mintegy 200 szurkoló kísérte el, akik ezúttal a főlelátóval szembeni, hosszú oldali lelátó közepén, és nem a megszokott kapu mögötti lelátón foglalhatnak helyet.

1'
Csapatunk piros felsőben és kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta sárgában játszik. A mérkőzést csapatunk kezdte.
2'
Birtalan ugrott ki a balösszekötő helyérén, majd 7 méterről a jobb oldalhálóba bombázott.
3'
Terbe, középről 23 méterről lőtt, de egy védő lából magasan fölé pattant a labda.
5'
Heffler jobboldali beadását Szarka fejelte a 11-es pontról kevéssel a kapu fölé.
8'
Kovács Milán 30 méteres, középről leadott lövése, mintegy 2 méterrel a bal kapufa mellé pattogott.
11'
Bal oldali szögletét, Lakatos csúsztatta kapura, amit Rusák csak kiütni tudott, a mezőnybe.
13'
Terbe felívelt labdáját Birtalan vette át a 16-os vonalánál, ám a kezére pattant a labda, így hiába került volna gólhelyzetbe, szabadrúgással jött a Gyirmót.
15'
Szedlár futott el a jobb szélen, beadását Hinora 10 méterről középre fejelte, így Rusák könnyen megfogta a labdát.
18'
Kovács Milán bal oldali félmagas beadása suhant el három berobbanó játékosunk előtt.
20'
Időközben, mintegy 200 főre emelkedett a Vasas szurkolók száma, és folyamatosan zúg a stadion csapatunk biztatásától.
23'
Májer 25 méteres, középről leadott, ballábas lövése 3 méterrel a felső léc fölé szállt.
25'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Szedlár beívelését Lipták fejelte ki a mezőnybe.
27'
Birtalan buktatták a 16-oson belül. Büntető!
29'
Birtalan a balra vetődő kapust becsapva a kapu jobb oldalába lőtt! 0-1!
31'
26 méterről Heffler buktatásáért végzett el szabadrúgást Heffler. Noha Lipták 7 méterről a kapuba fejelte a labdát, de gyirmóti játékost lesen találta az asszisztens.
36'
Szarka a gólszerző! 1-1! Vogyicska 10 méteres lövése a bal oldali kapufáról pattant a gól vonal elé, amit még Szarka biztosított, hogy valóban a hólóba kerüljön a labda.
42'
Szarka ugrott ki a balösszekötő helyén, majd 13 méterről lőtt, de Bősz bravúrosan kispárgázta a labdát.
45'
A játékvezető nem hosszabbított, és lefújta az első félidőt.
46'
Elkezdődött a második félidő. Csere nem volt egyik csapatnál sem.
48'
Heffler ballábas, 24 méteres, középről leadott lövése centikkel kerülte el a jobb felső sarkot.
54'
Bal oldali Gyirmót szögletre Májer érkezett a rövid saroknál, és mintegy 1 méterrel a léc fölé fejelt.
58'
Szivacski kapott sárgát, reklamálásért.
64'
Szedlár futott el a jobb szélen, majd beadásáról középen alig maradt le Birtalan.
65'
Torghelle és Daróczi állt be, Birtalan, és Terbe helyére.
67'
Vogyicska jobblábas, 25 méteres lövése szállt 2 méterrel a kapu fölé.
69'
Heffler óriási helyzetben 9 méterről, csúnyán a kapu fölé lőtt.
71'
Májer fejelt 12 méterről egy jobb oldali beadás után, ám Bősz védte a léc alá tartó labdát.
74'
Sajnos Daróczit lesen állították meg, miután Torghelle sarkazása gólhelyzetbe hozta őt, a kaputól 10 méterre.
76'
Hajdú kapott sárgát lerántásért.
78'
Kleisz kapott sárgát, talpalásért.
82'
Szedlár helyére Tóth László állt be.
84'
Heffler helyére Szabó Lukas állt be.
89'
Lakatos kapott egy ajándék labdát a bal oldali 16-os sarkánál, ballal lőtt, de labdája keresztbe ment a kapu előtt, és a bal kapufa mellett süvített el.
90'
Két perc hosszabbítás.
91'
Tóth László tört be a 16-oson belülre, ám a bal oldali ötös sarkánál elesett, kirúgás lett
92'
Egy szabadrúgás után, a kapunk előtt pattogott a labda, és érkezett Hudák, aki közelről bepasszolta a labdát a hálóba. 2-1!