Játékvezetők: Solymosi Péter; asszisztensek: Farkas Balázs, Huszár Balázs.

Csapatunk bordó, a hazai Gyirmót pedig sárga szerelésben játszik
6'
Az első percek helyzet nélkül teltek el
9'
GÓÓÓL!!!! 0-1!! Kulcsár! Támadónk lecsapott egy felpattanó labdára a hazai térfélen, majd ráfordulásból, közel 20 méterről bombázott a kapu jobb felső sarkába. Hatalmas gólt szerzett Kulcsár!
12'
Nagy helyzet maradt ki! Berecz cselezett a kapu előterében, a lövését azonban védte Nagy
17'
Lehetőség adódott a Gyirmót előtt, a balról beérkező labda azonban mindenki előtt elgurult a kapu előterében, a hosszú oldalról pedig nem tudták kapura tenni
20'
Magabiztosan játszunk, nem hagyjuk kibontakozni a hazaiakat
25'
Kulcsár baloldalról érkező passza megpattant egy védőn, így sajnos nem jutott el a középen érkező Gaálhoz a labda, a kapusé lett
26'
Simon került helyzetbe egy kiugratást követően, a kiérkező Nagyot próbálta átemelni, de hosszúra sikerült az emelés
28'
Remili ívelte a kapu előtérbe a távoli szabadrúgást, Burmeister belefejelt, de a labda végül jócskán a kapu mellett hagyta el a játékteret
30'
Novák cselezte be magát a 16-osunkon belülre, lapos lövése nem sokkal ment a kapunk mellé
34'
Hangya távoli, jobboldali szabadrúgását fogta meg Nagy
36'
Murka beadása sikertelen volt, egyik támadónk sem érhette el
38'
Berecz iramodott meg szépen, néhány cselt követően, a 16-os vonalának magasságából megpróbálta átemelni Nagyot, de a hazaiak kapusa még pont elérte a labdát
39'
Kulcsár beadását kifejelték a védők Gaál elől
42'
Radeljic kapott sárga lapot, a jobb szélen megiramodó Kulcsárt buktatta
43'
A szabadrúgást Remili és Hangya kicsiben oldották meg, csapatkapitányunk készítette elő lövésre a labdát, Hangya azonban fölé lőtt.
44'
Hangyát kellett ápolni, aki aztán visszatért a pályára
45'
Vége az első félidőnek, egy góllal vezetünk!
46'
A Gyirmót kezdte meg a második félidőt
48'
Közel 400 szurkolónk buzdítja csapatunkat a helyszínen
50'
Az 50. percben szurkolóink köszöntötték az 50. születésnapját tegnap ünneplő Vancsa Miklós ügyvezető igazgatót
52'
Veres helyett Szalánszki a pályán
53'
Présinger kapott sárga lapot
55'
Egyenlített a Gyirmót, Csiki volt a gólszerző. 1-1
58'
Máté váltotta Novákot
59'
Előbb Remili szabadrúgását, majd Korcsmár távoli próbálkozását védte Nagy
62'
Nagy védte szépen a távoli hazai próbálkozást
63'
Bojovic lőtt közelről, kapásból kapu mellé egy baloldali beadást követően
65'
Gaál lőtt balról kapura, de Nagy védeni tudta
67'
GÓÓÓL!!!! Berecz! 1-2! Szép akciót vittünk végig: Berecz iramodott meg középen, majd kitette balra Hangyának, ő bepasszolta a kapu előterében lévő Kulcsárnak, ő lekészítette Berecznek, aki egy átvételt követően 15 méterről lőtt a kapuba
70'
Murka helyett Kleisz folytatja
73'
Nagy paskolta szögletre a veszélyesen érkező labdát
75'
Remili baloldali szögletét kifejelték a védők, majd Kulcsár lőtt távolról, azt pedig Nagy védte