Helyszín: Gyirmót

1'
A hazai Gyirmót kezdi a találkozót.
2'
A mieink a hagyományos piros-kék szerelésben léptek pályára, a hazaiak tiszta sárgában futballoznak.
3'
Korcsmár fejelt ki egy gyirmóti szögletet
5'
Az első percekben főként a Gyirmótnál van a labda, de helyzet nélkül folyik a játék.
6'
A baloldalon vezetett akciót a Gyirmót, szerencsére a 16-oson belül egy pontatlan passzt követően Nagy megkaparintotta a labdát.
9'
Szivacski indult meg szépen a jobboldalon, a beadás pillanatában azonban szerelni tudták.
11'
Kiss hosszú ívelését fogta Nagy
15'
Remili végzett el egy távoli szabadrúgást baloldalról, de a hazaiak kifejelték.
16'
Az utóbbi percekben már mi irányítunk, többet van nálunk a labda, gólhelyzetünk azonban még nincs.
18'
Berecz próbálkozott távolról, a védők blokkoltak.
20'
Sallói kapott jó labdát, majd 15 méterről tüzelt, szöglet lett végül. A sarokrúgást követően nem sikerült felszabadítani, a kipattanót Paku lőtte rá, de blokkoltuk
22'
Gyirmóti szabadrúgás a jobboldalról: Paku rúgta rá, centikkel szállt el a kapu fölött, de Nagy rajta volt.
25'
Egy hosszú bedobást követően Remili készítette le Ristevskinek, aki kapásból lőtt középről 17 méterről, de a labda fölé szállt.
30'
Fél óra játék után még nem jegyezhettünk fel Vasas-gólhelyzetet. Kiegyenlített a játék, egyik csapat sem tud fölénybe kerülni.
33'
Hangya kapott kiváló labdát a baloldalon Ádámtól, de nem sikerült a csel, így nem jutottunk el beadásig
34'
Remili ívelt be egy baloldali szabadrúgást, de szabálytalanság történt a 16-oson belül, a Gyirmót jöhet kifelé.
36'
Sallói cselezett a 16-osunk előterében, majd ballal lőtt középről, de Nagy magabiztosan fogta
38'
Egy szép akciót követően Berecz lőtt a 16-oson belül, de ismét kipattant egy védőről, majd Szivacski próbálkozott a bal szélről de lövése elkerülte a kaput.
40'
Nagy fogott magabiztosan egy hazai baloldali beívelést.
43'
Sárga lap Bojovicsnak, veszélyes helyről jöhetünk szabaddal.
44'
Középről 18 méterről tűzte kapura Remili, óriásit kellett védenie Sebőknek.
45'
Vége az első félidőnek. 0-0 az állás
46'
Mi kezdtük a második játékrészt. Kettőt is cseréltünk: James és Vaskó álltak be Berecz és Burmeister
47'
Máris kettőt kellett védenie Nagynak, az első bravúros volt, egy szöglet utáni fejest hárított szépen.
48'
James kapott sárga lapot.
50'
Vezet a Gyirmót. Filkor lőtt bombagólt
53'
Két szögletet végezhettünk el egymás után, sajnos eredménytelenül.
56'
Összekaptuk magunkat, aktívabbak vagyunk, próbálunk kapura törni.
57'
Áchim kapott sárgát, Hangyát rúgta fel csúnyán hátulról
59'
Remilitől kapott jó labdát Saglik a baloldalon, a 16-os sarkáról lőtt, de sajnos fölé/mellé ment.
60'
Novák lőtt 18 méterről, alig néhány centivel kerülte el a bal kapufát, de Nagy rajta volt.
62'
Saglik maradt lesen. Szabadrúgás kifelé.
63'
Novák kapott egyből pirosat, miután Vaskóval szemben szabálytalankodott. Játékosunkat ápolni is kell.
65'
Ristevski fejese kerülte el a kaput.
66'
Vaskó ismét a pályán.
68'
Szivacski kapott sárga lapot lerántásáért.
69'
Remili beadása volt kicsit magas Ádámnak. támadónk em tudott fejelni.
71'
Pavlov állt be Saglik helyett
72'
Jancsó kapott sárga lapot
73'
Ádám végzett el szabadrúgást 23 méterről, de kapu mellé ment.
75'
Hazai csere: Filkor helyett Madarász a pályán.
79'
Remili kapott sárga lapot, a játékvezető úgy látta szándékosan esett el el a 16-os előterében.