FTC – Vasas 5-1 (3-0)

2015. október 31. 17:55

Játékvezetők: Farkas Ádám; asszisztensek: Lémon Oszkár, Takács Gábor
Helyszín: Groupama Aréna
A mieink tiszta fehérben, a hazaiak zöld-fehér mezben és zöld nadrágban, sportszárban lépnek pályára.

1'
A mérkőzést a Ferencváros kezdi.
2'
Vezet a Fradi. Ramírez adta be balról, Sesták fejelte be 5 méterről.
3'
A gólt követően majdnem kaptuk a másodikat, Grúz adta el a labdát, Sesták indulhatott meg, aki középre adott, Böde a jobb kapufát találta el.
6'
Szép akciót vezettünk, Berecz szöktette Prekletet a jobb oldalon, aki beívelte a 11-es pont magasságában, a védők azonban szögletre fejelték. A szögletet Grúz fejelte veszélyesen kapura, de 20 centivel elkerülte a bal felső sarkot.
8'
Nem vagyunk alárendelt szerepben, de főként a hazaiak irányítanak.
9'
Ramírez kevergetett a bal oldalon, a baloldali 16-os sarkától lőtt, de Nagy óriási bravúrral védett.
10'
26 méterre a kapunktól a bal oldalról Varga Roland végzett el szabadrúgást, ami a sorfalról a szögletre pattant.
11'
A szöglet elsőre veszélytelen volt, majd Vargához került középen a labda, 16 méterről lőtt laposan, de Nagy magabiztosan védte.
14'
Ismét szögletet lőhetett a Fradi, Gera beívelését Nagy öklözte ki.
16'
Remili indult meg a bal szélen, aki egészen a 16-oson belülre vitte, lőtt, Dibusz tolta ki, a kipattanó Vukaszovicshoz került, aki laposan próbálkozott 18 méterről, de lövése 15 centivel elkerülte a jobb kapufát.
18'
Nyugodtan passzolgatnak a hazaiak
20'
Varga cselezte be magát jobboldalon a 16-osunkon belülre Hangya mellett, 9 méterről lőtt, Nagy lábbal védte a lapos, kissé erőtlen lövést.
23'
Újabb Fradi gól. Ramírez adta be a bal szélről, Varga érkezett jó ütemben, aki erősen lőtt Nagy feje fölött kapuba.
25'
Berecz végezhetett el szabadrúgást 30 méterről a bal oldalról, beívelését kivágták a hazai védők.
26'
Sajnos 3-0. Varga beadása után nagy kavarodás alakult ki az ötösünkön belül, Leandro lecsapott a labdára és bepöccintette.
30'
Továbbra is a Fradi irányítja a meccset, sajnos Vasas-lehetőségekről nem igen tudunk beszámolni, saját térfelünkre szorulunk vissza.
33'
Egy jobboldali hazai szabadrúgást követően Nagy kaparintotta meg a labdát az ötösön belül
36'
Berecz próbálkozott 35 méterről, középről, lövése szögletre pattant.
37'
A szöglet maga veszélytelen volt, de a felszabadítás után hozzánk került ismét a labda, Hangya beívelését Grúz fejelte gyengén Dibuszhoz.
40'
A félidő vége fele csendesedik a játék, időnként próbáljuk megtartani a labdát, de sokáig nem tudjuk birtokolni.
42'
Jobb oldalról végezhettünk el szögletet, Berecz beadását először kifejelték, majd Pajovicshoz került a labda szintén a jobb oldalon, beadását Vukaszovics fejelte kapura, de sajnos középre tartott a labda, Dibusz könnyen fogta.
44'
Adamovics sárgult be, Gerát buktatta
45'
Vége a félidőnek, FTC - Vasas 3-0.
46'
Mi kezdtük a második játékrészt. Cserék is voltak nálunk, Vida és Ubiparip léptek pályára Adamovics és Berecz helyett
47'
GÓÓL! Ubiparip beállt és gólt lőtt. A 16-osról, középről a jobb alsóba tekert.
50'
A második félidő első perceiben kiegyenlített a játék.
52'
Hiába birtokoljuk talán többet a labdát, támadni sajnos nem igen tudunk
54'
Lamah 20 méteres bombáját blokkolta Preklet.
57'
Szabadrúgással jöhettek a hazaiak a bal összekötő helyéről, Varga adta be, Gera fejese a szögletre pattant.
58'
A szögletre Böde érkezett, kinek fejese épp hogy elkerülte a kapunkat.
60'
Grúz és Sesták is besárgult, előbbi szabálytalansága miatt estek egymásnak.
62'
Preklet húzta vissza a megiramodó Sestákot, sárga lap.
63'
Fradi-gól. Sesták indította Vargát a leshatáron, aki senkitől sem zavartatva 10 méterről Nagy lábai között talált be.
68'
Megúsztuk az újabb kapott gólt, bal oldalról ívelte be Ramírez a labdát, Varga fejelte rá a hosszú oldalon, de Pajovics mentett fejjel a gólvonalról.
69'
Debreceni kapott sárgát miután hátulról odarúgott Bödésen
70'
Varga végezte el a jobboldali szabadrúgást 20 méterről, de az egyszemélyes Remili-sorfalba lőtte a labdát
73'
Szabadrúgást végezhettünk 25 méterről a jobb oldalról, Vida adta be, sajnos gólhelyzet nem alakult ki.
74'
Csere a hazaiaknál, Nolepa helyett Pintér a pályán.
77'
Újabb hazai csere, Busai érkezett Lamah helyett
78'
Csere nálunk is. Könyves helyén Ádám Martin a pályán
80'
Ádám kapott sárgát, Leandróval szemben szabálytalankodott.
81'
Ramírez berúgja az 5. hazai gólt. A baloldali ötös sarka közeléből lőtt erősen a kapunkba.
85'
Cukic jön be Gera helyére.
88'
Csendesen csordogál tovább a mérkőzés, említésre méltó dolgok nem történnek.
90'
2 perc a ráadás
90'
Hazai szabadrúgás, 18 méterről, középről. Leandro csavarta kapura, a jobb kapufán csattant a labda.
92'
Varga adta be a jobb szélről, Böde kapásból nagyon fölé bombázta a büntetőpont környékéről.