Játékvezetők: Iványi (Berettyán, Horváth R.)
Helyszín: Groupama Aréna
20 fok, tiszta ég

0'
Csapatunk három helyen módosult. A sérült Poleksić helyett Nagy Gergely lesz a kapunkban. A kisebb sérüléssel bajlódó Korcsmár helyett Burmeister, valamint Debreceni helyett Vaskó kezd. A csapatkapitányi karszalagot Remili kapta meg.
1'
A meccset mi kezdtük.
2'
Csapatunk a többször már bejött bordó-pirosban, míg ellenfelünk zöld-fehér csíkos mezben, zöld nadrágban.
3'
Mintegy 150 Vasas szurkoló biztatja csapatunkat. Ramírez tört be a 16-oson belülre, de Nagy Geri felszedte előle a labdát.
5'
Pavlov tolta ki balra a labdát Hangyának, aki kapásból bal külsővel 1 méterrel a jobb kapufa mellé bombázott.
7'
Djuricin 13 méteres lapos lövését védte magabiztosan Nagy Gergely.
12'
Dilaver kapott sárgát Remili felvágásáért.
14'
Djuricin lött 15 méterről, de egy védőnk lábáról fölé perdült a labda. Trinks szögletét kivágtuk.
16'
Djuricin ismét helyzetbe került, ziccerben Nagy Geri óriási bravúrral, lábbal védett.
18'
FTC szöglet Félix keresztezett. Trinks szögletét Vaskó csukafejessel tisztázta.
20'
Trinks buktatta Bereczet, a kaputól 35 méterre.
21'
Remili beadását Vaskó fejelte kapura, ám Dibusz védett.
22'
Nagy Dominik bombázott egyet 14 méterről, de szerencsénkre 1 méterrel kapu fölé szállt a labda.
24'
Remili 40 méterről ívelte középre, a védők kifejelték, Burmeister elé, aki ballal a balkapufa mellé lőtt. Majd Vida 24 méterről bombázott 2 méterrel a jobb kapufa mellé.
25'
Trinks lőtt 17 méterről bal külsővel 6 méterrel a jobb kapufa mellé.
26'
Remilit rálökték Dilaverre. Mindkettőt ápolni kell.
28'
Remili szögletét Vaskó fejelte védhetetlenül a kapuba. 0-1!
28'
Hangya végez el szabadrúgást a félpályánál. Visszatért mindenki.
30'
Zúg a Vaskó Tomi!
31'
Ádám kapott sárgát, buktatásért
37'
A 150 fős Vasas-tábor túlkiabálja a hazaiakat. Pavlov ugrott ki, de hátulról elkanalazták előle a labdát. Majd Böde jobboldali beadását védte kivetődve biztosan Nagy Geri.
38'
Berecz szerzett labdát a 16-osnál, középen, ám nem találta el jól a labdát, így az mellé pattogott.
40'
Jobboldali szöglet, amit vitatunk. Trinks íveli be, Pavlov fejeli ki ismét szöglet. Kire szabadít fel.
42'
Trinks 13 méteres bombáját Nagy Geri ismét bravúrral kiütötte.
44'
Gera beadásába beleért egy védőnk, amit Nagy Gergely bravúrosan megmentett a szöglet elől.
45'
1 perc hosszabbítás. Trinks 11 méterről ajtó-ablak helyzetben a bal alsó sarokba belsőzött. 1-1.
46'
Sajnos nem tudtuk kihúzni az utolsó percet.
47'
A második félidőre beáll Osváth, aki 10 hónap után játszik ismét bajnoki találkozót, sérülése után. Ádám jött le. Osi jobb futót játszik. Átálltunk 4-4-2-be. Szivacski lett a jobb hátvéd.
49'
Jobboldali FTC szöglet. Trinks szögletét Remili ollózta ki a mezőnybe.
51'
Burmeister mentett egy lapos középre érkező labdát szögletre. Trinks beadását kivágtuk. Most nagyon nyom a Fradi. Trinks 19 méteres lapos lövését védte Nagy Geri.
53'
Djuricin közeli lövését védte Nagy Geri, majd a duplázás fölé szállt.
57'
Az 56. percben megszólalt a Fradi ülőszektora is. Beszorultunk.
60'
Djuricint rúgta meg Burmeister. Trinks beadása inkább lövésre sikerült. De mellé ment. Nagy Geri kap figyelmeztetést időhúzásért.
63'
Burmeisterről szöglet. Trinks beadása érintés nélkül a felső lécről pattant ki.
64'
Trinks helyett Sesták a pályán.
70'
Kire szögletre hárít. Sesták íveli be a szögletet. Böde fejesét Pavlov a gólvonalról fejelte ki. Majd Vida került a földre. Ápolni kell.
72'
Remili helyére Debreceni áll be.
74'
Átálltunk 5-4-1-re. Nagy Dominik lövését, 23 méterről Nagy Geri védte.
75'
Osváth szabadrúgását Debreceni elől fejelték el az ötös sarkánál.
76'
FTC szabadrúgás a 11-es magasságából. Leandró kanalazta rá a labdát, de fölé ment.
77'
Hangya kapott sárgát reklamálásért.
82'
Ristevski sérült meg. a 16-oson belül. Ápolni kell.
83'
Szivacski lökte meg Nagy Dominikot.
84'
Gyömbér jön be a megsérült Nagy Dominik helyére.
85'
6843 a hivatalos nézőszám.
87'
Hangya szabadrúgását nem tudtuk megcsúsztatni, Dibusz védett.
88'
Baloldali FTC szöglet. Sesták beadását Nagy Geri öklözte ki.
90'
Gera beadását Nagy Geri fogta meg biztosan.
91'
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Legyőzzük a Ferencvárost idegenben!!! Pavlov fordult le egy védőről és a jobb felsőbe vágta. 1-2! Óriási gól!!!! 4 perc hosszabbítás.
92'
Saglik áll be Pavlov helyére.
93'
Berecz 22 méteres szabadrúgása fölé ment. Majd Nagy Gerit rúgja meg Nalepa egy védésnél. Nalepa kap sárgát.