Helyszín: Fáy utca, Mészöly műfüves pálya
Csapatunk tiszta pirosban, a monoriak fehér-kék szerelésben a pályán.

1'
Elkezdődött a találkozó
5'
Balról érkezett egy vendég beadás, majd Berki nagyjából 6 méterről lőtt, de Kamenár hárított
9'
Barczi adta be jobbról, az ötösnél felugró Burmeister a bal alsót célozta meg fejjel, de Bozsó bravúrral kiütötte. Az ellentámadás során Berki ugrott ki, majd 8 méterről lőtt, de Kamenár ismét védett
13'
Hangya baloldali lapos beadását követően Berecz 10 méterről, kapásból a jobb felsőt célozta meg, de Bozsó ismét a helyén volt
15'
Hangya futott el a baloldalon, a 16-os magasságában beadta, érkezett Vida, akinek lapos lövését azonban védte Bozsó
20'
Közben egy jó hír, hogy Csiki múlt pénteki ultrahangvizsgálatának eredménye szerencsére jó lett, játékosunknak nincs komoly sérülése
23'
Hangya adta be balról, az érkező Remili 7 méterről lőtt, de a bal felsőből kivédte Bozsó. Egyből jött az újabb helyzetünk, a balról beérkező labdát Berecz 10 méterről laposan a bal kapufa mellé lőtte
25'
Hangya lőtt kapura, majd a kapusról kipattanó labdát Egerszegi fölé lőtte
26'
Gól! Remili! 1-0. Barczi rúgta rá jobbról 10 méterről, a kapus bravúrral hárított, de csak középre tudta ütni, ahol érkezett Remili és magabiztosan a jobb alsóba passzolt
31'
Gól! Remili! 2-0. Remili ugrott ki kiválóan a 16-osnál, eltolta a kifutó kapus mellett jobbra, majd a kapu közepébe lőtt
34'
Hangya jobboldali beadását Benes az ötösnél kapura fejelte, de Bozsó hárított
44'
Barthel fordult le jól, kapura lőtt, de Kamenár bravúrosan védett
45'
Vége az első félidőnek, két góllal vezetünk
46'
Folytatódik a találkozó, egy cserénk volt, Kamenár helyett Nagy a kapuban
47'
Gól! Ádám! 3-0. Remili cselezte be magát a 16-oson belülre, a kifutó kapus mellett középre gurított, majd az érkező Ádám nagy erővel a kapuba lőtt
56'
Ádám csapott le egy labdára a 16-oson belül, majd 10 méterről ballal a bal kapufa mellé bombázott
65'
Ádám játszotta vissza labdát az ötösről, az érkező Barczi kapásból lőtt, de a kapus hárított
68'
Balogh szaladt el a jobboldalon, rávezette a védelemre, néhány csel után lőtt, de a labda két méterrel a kapu fölé szállt
70'
Csere: Egerszegi, Hangya, Burmeister, Vida, Barczi le, Vaskó, James, Laczkó, Szivacski, Pavlov be
85'
Pavlov 10 méterről a lábak között kapuba talált, de a játékvezető les miatt nem adta meg