DVTK - Vasas 5-0 (1-0)

2017. október 14. 15:30

Helyszín: Debrecen
Tisztelt Szurkolók! Debrecenben 18 Celsius fok, napsütés, szélcsend fogadja a csapatokat. Csapatunkban Murka még lábadozik a térdszalag műtéte után. Kleisz ugyan már együtt edz a csapattal, de térd porc műtéte után még idő kell amíg rendelkezésre állhat. Jan Simunek csípősérülése miatt nem játszhat. Csapatunk szürke felsőben és fehér nadrágban, míg ellenfelünk tiszta pirosban.

1'
A meccset csapatunk kezdi.
2'
Mintegy 150 Vasas szurkoló kísérte és biztatja csapatunkat. Ugrai adta be balról, de James felszabadított.
4'
Ugrai baloldali szabadrúgását Benes fejelte ki.
5'
Ristevskit vágták fel a baloldali 16-osnál. A szabadrúgást Remili laposan lőtte el, de a védőkről lepattant, majd James duplázott, de egy diósgyőribe rúgta a labdát.
7'
Remili a félpályától 5 méterre ívelte előre a labdát, de James a 16-oson belül lesen ragadt.
8'
Hangya ugratta ki Gaált, aki 8 méterről, balról fölé bombázott.
10'
Baloldali szögletet Remili végezte el, de a rövidnél felszabadítottak a védők.
11'
Jobboldali DVTK szögletet Ugrai belelőtte Hangyába. Újabb szögletet James kivágott.
13'
Kulcsár, Gaál összjáték után Kulcsár lőtte rá 16 méterről, de egy védőről szögletre pattant. Hangya visszalőtte Berecz elé, akinek 20 méteres lövésébe beleállt egy védő.
15'
Nono 17 méterről vezetést szerez a DVTK-nak.
16'
Remili reklamálásért sárgát kapott. Csapatkapitányunk azt tett szóvá, hogy a gól előtt Jamest felrúgták.
19'
Lipták hátulról letaglózta Remilit.
21'
30 méterről jövünk szabadrúgással. Remili előreívelését kivágták a védők.
24'
Remili tőrt előre a jobboldalon. Beadását szögletre hárították. A szöglet után Benes lőtt az ötösről, de Antal védett.
27'
Remilit rúgták fel a DVTK kapujától 30 méterre. Remili lövése lepattant a sorfalról.
30'
Ismét Remilit buktatták az alapvonalnál, a jobboldalon. Hangya beívelését kifejelték a védők.
36'
Jobboldali szögletet Hangya végezte el, de a rövid saroknál felszabadítottak a védők.
39'
Baloldali szögletet végzett el Hangya, Burmeister a jobboldali ötös sarkánál lőtt, de a labda fölé szállt 2 méterrel.
42'
Burmeister 22 méterről lőtt, de a labda a bal kapufa mellé szállt 2 méterrel.
44'
Ugrai 25 méteres lövése a felső léc fölé szállt.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Folytatódik a mérkőzés, csere nem volt egyik csapatban sem. A DVTK kezdte a második félidőt.
48'
Jobboldali szögletet Remili adta be, de újabb szöglet belőle. A második után kontrázott a DVTK, és Ugrai a baloldali 16-os sarkától a jobb sarokba csavart.
50'
Eperjesi kapott sárgát, Remili combjába rúgott bele. Ápolni kell.
51'
De tudja folytatni a játékot.
53'
Baloldali szöglet után nem alakult ki gólhelyzet.
54'
Ugrai szabadrúgását - az oldalvonaltól - kifejeltük. Majd Lipták elé pattant a labda, aki 11-es pontról az égbe lőtt.
55'
Nono helyett Kocsis állt be.
56'
Remili helyett Vergos állt be.
58'
Ismét Ugrai ment el a bal szélen, megforgatta Szivacskit majd ismét a bal sarokba csavart.
59'
Szarka szaladt el a bal szélen, lövésszerű beadását Kamenár tolta a léc fölé.
62'
Berecz kapott sárgát utánrúgásért.
64'
Berecz helyére Vogyicska állt be.
66'
James helyére Vaskó állt be.
68'
Baloldali szögletet végzünk el. A kis szöglet után Gaál lövése egy diósgyőri lábról pattant ki.
71'
Vela futott el a jobboldalon, a sérült Ristevski mellett, majd közelről a kapu közelébe lőtt.
72'
Ugrai helyett Óvári jött be.
72'
10 emberrel folytatjuk a játékot, Ristevskit le kell támogatni.
74'
Gaál lőtt 21 méterről középről, de a labda 1 méterrel fölé szállt.
76'
Ioannidis mintegy 40 méteren keresztül vezette a labdát, majd 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt.
78'
Szarka helyett Makrai a pályán.
80'
Óvári 10 méteres lövését védte Kamenar.
82'
Csaknem meglett a hatodik, de Makrai 8 méterről gyengén lőtt, így Kamenar védeni tudott.
83'
Baloldali szögletet végeztünk el, de felszabadítottak a diósgyőriek.
85'
Hangya 7 méterről, a baloldalon kapufára bombázott. A kipattanót Vergos 10 méterről 2 méterrel fölé bombázta.
87'
Forgács kapott sárgát műesésért.
90'
1 perc hosszabbítás.