DVSC - Vasas FC

2021. július 17. 17:00

Helyszín: Telki (zárt kapuk)
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, Olvasóinkat! Hamarosan, 17:00 órakor elkezdődik a DVSC - Vasas FC felkészülési mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat. A mérkőzés kétszer 45, plusz 30 perces lesz. A Telki edzőközpont centerpályáján 26 Celsius fokos, párás, fátyolfelhős idő van. Szerencsére Telki "huzatos" település, így a mostani szellő jótékony szolgálatot tesz.

1'
A Debrecen tiszta pirosban, míg csapatunk tiszta fehérben játszik. A mérkőzést csapatunk kezdte.
2'
Bal oldali DVSC szöglettel kezdődött a mérkőzés, Vargához került a beadás, aki estében lőtt, de Jova védte a lapos lövést.
6'
Ugrai jobb oldali beadását Dzsudzsák lőtte kapásból 18 méterről 2 méterrel fölé.
7'
Radó került lövőhelyzetbe 12 méterre, de Kosicky bravúrral oldalra ütötte a labdát.
7'
13'
Ugrai 20 méterről középről, jobbal kemény lövést eresztett el, ami fél méterrel a felső léc fölött hagyta el a játékteret.
15'
Ugrai lopott el egy labdát a kapunktól 25 méterre, majd 17 méterről lőtt, de labdája 1 méterrel fölé szállt.
19'
Dzsudzsák bal oldali beadását a hosszú oldalon, Ugrai, félfordulattal lőtte rá, de célt tévesztett, a labda két méterrel fölé szállt-
20'
Balajti helyére Szatmári állt be. Csatárunk sérülést szenvedett, ápolják az oldalvonalon túl.
25'
Sztojka Silye bal oldali lapos beadását 17 méterről középről rálőtte, de a labda a jobb kapufa mellé ment.
29'
Jobb oldali szögletet végzett el Sztojka, de Deslandes kifejelte.
31'
Újabb Sztojka szöglet ezúttal a bal oldalról, de a rövid saroknál egy védő kivágta a labdát az alapvonalon túlra. Az újabb szöglet veszélytelen lett.
34'
Bal oldali debreceni szöglet. Dzsudzsák beívelését kifejeltük.
36'
Sztojka bal oldali szögletét Kosicky öklözte oldalra. Majd Hinora jobb oldali beadását Szivacski fejelte a jobb kapufa mellé, a 11-es pontról.
38'
Berecz szöktette a bal oldalon felfutó Radót, akinek beadásról lemaradtak a belül berobbanó játékosaink.
43'
Ferenczi került lövőhelyzetbe, de az előtte összezáró védők lábai miatt túlságosan alárúgott a labdának, így az méterekkel fölé szállt.
45'
Véget ért az első játékrész. Kiegyenlített mérkőzést vív a két csapat.
46'
A Debrecennél nem volt változtatás. Nálunk Rétyi állt be Szivacski helyére.
48'
Rétyi futott el a jobb szélen, labdája megtalálta középen Sztojkát, aki 17 méterről az általa felperdített labdát jobb külsővel 2 méterre a bal kapufa mellé lőtte.
51'
Ugrai csúszott rá Sztojkára hátulról. Szabadrúgás 27 méterre a bal összekötő helyéről. Sztojka lövése magasan kapu fölé szállt. Ugrai kapott sárgát a szabadrúgás előzményéért.
53'
Otigba is besárgult a félpályán egy lökésért.
55'
Sztojka a bal oldali 16-os sarkától laposan belőtte a labdát a kapu elé, de mindenki lemaradt róla.
58'
Radót buktatták a 11-es pontnál, gólhelyzetben, de a játékvezető sípja néma maradt.
59'
Cserélt a DVSC. Kosicky helyére Gróf állt be.
66'
Ivószünet.
69'
Ivószünet. Cseréltünk. Beállt Terbe és Bobál, Hinora és Szivacski helyére.
71'
Silye kapott sárga lapot buktatásért.
74'
Ferenczit hátulról buktatták, 11-es.
77'
Dzsudzsák ballal a balra vetődő Jova keze mellett, erővel a sarokba lőtte a labdát. 1-0.
78'
Elkezdett szakadni az eső. Egyelőre folytatódik a játék, mert nem villámlik.
80'
Kusnyír állt be Szécsi helyére.
83'
Varga megsérült egy beadás közbeni felugráskor. Csere. Bényei jött be a helyére.
85'
Egymás után két szögletet végeztünk el a jobb oldalról, de nem sikerült lövéssel befejezni.
87'
Szilágyit és Ugrait kiállította a játékvezető kakaskodásért.
87'
90'
A két csapat cserélt. Csapatunk az Molnár Zsombor - Terbe, Szilágyi Szabolcs, Puskás, Kovács Dominik - Farkas Gábor, Varga, Boros Zsombor, Puska Péter - Szalai, Bobál, összeállításban folytatta a játékot. A DVSC a Gróf – Kusnyír, Nikolic, Poór, Korhut – Bényei Á., Babunski – Pintér, Bárány, Gyönyörű – Tischler összeállításban kezdte az utolsó 30 percet.
90'
Radó hagyta ki a mérkőzés helyzetét, amikor üres kapu fölé emelte a labdát. Vége a kétszer 45 percnek. Következik az utolsó 30 perc.
93'
Bárány Donát használt ki, egy védelmi megingásunkat, és 14 méterről lőtt magabiztosan a kapuba. 2-0.
104'
Boros Zsombor jobb oldali beívelését húzta le Gróf, Szalai elől.
104'
106'
Egy bal oldali DVSC szögletet Bárány 12 méterről, kevéssel fejelt a bal alsó sarok mellé.
108'
Varga kevergetett a 16-oson belül, két játékost is átjátszott, majd 12 méteres lövésébe Poór tette bele a lábát, így a labda centikkel kerülte el a bal felső sarkot.