Játékvezetők: Erdős József; asszisztensek: Tóth II. Vencel és Szalai Balázs.
Berecz eltiltás, Ádám térdsérülés, Vida és Remili betegség miatt nem játszik ma.

A hazai Debrecen kezdi a mérkőzést. Hajrá, VASAS!!!
2'
A mai találkozónkon Czvitkovics viseli a csapatkapitányi karszalagot.
4'
Az első kisebb lehetőség a hazaiak előtt adódott, de szerencsére védelmünk résen volt.
5'
Kleisz először kezdő az NB1-ben.
7'
Korcsmár érkezett jól az ötös előterében, hazai szöglet. A sarokrúgást követően Holman lőtt, újabb szöglet. Az újabb beadást Saglik fejelte ki.
11'
Burmeister volt szabálytalan. Jó helyről jöhet szabaddal a Loki: Tőzsér adta be végül, de senkinek nem volt jó, mi jövünk kirúgással.
14'
Egy felpattanó lövést Nagy húzott le magabiztosan
15'
Az első 10 percben a hazaiaknál volt többet a labda, de az utóbbi percekben mi vagyunk kezdeményezőbbek.
20'
Odakerültünk a debreceni kapu elé, Kleisz adta be jobbról, de sajnos lőni nem tudott Saglik, összezártak előtte a védők.
21'
Sajnos Ristevskit ápolni kell a pályán
24'
Ristevki ismét a pályán, és baloldalról máris egy beadással veszélyeztetett, Saglik érkezett jól középen, kapásból akart lőni, de sajnos rosszul találta el a labdát.
28'
Nagy helyzet volt! Kleisz közeli lövése pattant ki egy védőről.
29'
Saglik beadott szögletét követően nagy kavarodás alakult ki az ötösön belül, de sajnos nem tudtunk kapura lőni, végül felszabadítottak a hazai védők.
35'
Nagyjából 250 szurkolónk kísérte el csapatunkat a mai találkozóra.
37'
Egymás után kétszer is beadtuk balról, de mindkétszer kifejelték a védők.
37'
Könyves indult meg a baloldalon, beadta, de Ristevksi jól blokkolt.
38'
Saglik tekerte rá ballal 20 méterről, Danilovic könnyen fogta.
40'
Saglik cselezett kiválóan a 16-os előterében, majd jobbal laposan lőtt, de Danilovic kiszedte a jobb alsóból.
41'
Vittek lódult meg egyedül egy hibát követően, már a 16-oson belül járt, Nagy jól pozicionált, és végül Vittek belelőtte kapusunkba
42'
Baloldalról végeztünk el szögletet kétszer egymás után: az elsőt blokkolták, a másodikat kifejelték a védők
44'
Burmeister blokkolt egy lövést a 16-oson belül.
45'
GÓÓÓÓÓL!! MURKA!!! Murka nagyjából 16 méterről, középről laposan ellőtte, és gyönyörűen gurult be a jobb alsó sarokba. Ezzel Murka megszerezte első gólját az első osztályban,
46'
Vége a félidőnek, 1 góllal vezetünk!
46'
Mi kezdtük a második játékrészt!
50'
Pavlov próbálkozott 25 méterről, de lövése elkerülte a kaput
51'
Holman góljával egyenlít a Debrecen.
56'
GÓÓÓÓÓL!!! SAGLIK!!! Hamar válaszoltunk az egyenlítő találatra, Kleisz adta be a laposan a jobboldalról, Saglik érkezett középen és vágta be kapásból 5 méterről.
62'
Nagy húzott le magabiztosan egy magas beadást.
63'
Cserél a Debrecen: Szakály helyett Mészáros érkezik a pályára.
64'
Egy veszélyes lapos hazai lövés kerülte el a kapunk bal alsó sarkát.
65'
Könyves helyett Castillion a pályán.
66'
Vittek lőtt kapura 12 méterről jobbról, Nagy jól fogta a rövid alsót sarkot, szépen védett.
71'
Castillion kapott sárga lapos figyelmeztetés
71'
Nagy fogott szépen egy közeli fejest.
72'
Czvitkovics helyett Manjrekar a folytatja
75'
Hangya beadása kissé lecsúszott, de így lett veszélyes, végül Danilovic fogta.
78'
Horváth állt be Jovanovic helyett.
79'
Castillion lőtt el 20 méterről, nem sokkal kerülte el a kapunkat.
81'
Murka mutatott be szép cseleket a baloldalon, végül lövését blokkolták
82'
Nagy helyzet maradt ki: Murka elől Danilovic mentett becsúszva, a kipattanót Pavlov emelte rá, de néhány centivel a kapu fölé perdült a labda.
83'
Kleisz jobboldali beadását fejelték ki a védők.
84'
Nagy hazai helyzet maradt ki. Először Nagy védett egy távoli lövést , a kipattanót 7 méterről Holman lőtte mellé szerencsére.