Időjárás: felhős, 12 Celsius

1'
Mi kezdtük a találkozót. Hajrá, Vasas!
2'
Máris nagy gólhelyzet adódott csapatunk előtt, Kleisz szerzett labdát a 16-oson belül, de az oldalhálóba lőtt 7 méterről
5'
Csapatunk szürke mezben, fehér nadrágban és fekete sportszárban, a dunaújvárosiak teljes piros szerelésben a pályán
7'
Hangya tüzelt 11 méterről balról, de a labda kapu fölé szállt
8'
Szepessy gyengére sikerült próbálkozását fogta magabiztosan Nagy
14'
Csehi veszélyes lapos lövését védte szépen Nagy. Majd a szögletet kapusunk kiöklözte a mezőnybe
17'
Vida távoli lövése ment kapu mellé
19'
Remili egy szép cselt követően beadta jobbról, azonban a védők kifejelték középről
20'
Karacs távoli lövése szállt magasan fölé
22'
Vida is távolról vette célba a kaput, ez is magasra sikeredett
26'
Hangya baloldali beadását követően elcsúszott Gaál lába alatt a labda középen
29'
Remili iramodott meg a jobboldalon, ám hosszan tolta meg a 16-oson belül, a labda az alapvonalon túl kötött ki
33'
Benes kapott kiváló labdát a 16-oson belül a bal oldalon, középre adta, de sajnos az ötös magasságában lévői támadóinknak nem volt jó
36'
Nagy előbb bravúrosan védett, majd a szögletet követően megszerezte a vezetést a Dunaújváros, Tóth volt eredményes. 1-0
40'
Burmeister kapott sárga lapot
43'
Remilit közben az oldalvonalon túl ápolják
43'
Csehi fordult le Burmeisterről, majd lőtt, de mellé ment
44'
Vergos lőtt 17 méterről, Vaszócsik azonban kitolta
45'
Vége az első félidőnek, 1-0-ra vezet a Dunaújváros
46'
Elkezdődött a második játékrész. Remili sérülés miatt nem tudta tovább folytatni, helyette Kulcsár a pályán
48'
Bizonytalanul kezdünk, az első percekben a hazaik az aktívabbak
50'
Vergos lőtt 6 méterről ráfordulásból, de a hazai kapus fogta
54'
Hangya és Karacs kaptak sárga lapot, nézeteltérés akadt közöttük
57'
Hangya adta be jobbról a szabadrúgást, a védők szögletre mentettek
58'
Két szögletet is elvégezhettünk egymás után, a másodikat Vaszócsik öklözte ki
60'
Vergos hagyott ki egy óriási lehetőséget: Benes jobboldali beadását Vergos vehette át üresen a túloldalon, majd 5 méterről lőtt, de egy becsúszó védőről végül kapu fölé pördült a labda
62'
GÓÓÓL! VERGOS! Vergos ezúttal nem hibázott, a 16-oson belül hozzá került a labda, majd 11 méterről magabiztosan a kapuba talált
63'
Gaál ment el a bal oldalon, beadta, de az érkező Kulcsár sajnos nem tudott kapura lőni közvetlen közelről
64'
Karacs helyett Sándor a pályán
68'
Nagy védte szépen Tóth 20 méteres próbálkozását
75'
Kleisz jobboldali beadására nem volt érkezőnk a hosszún
77'
Vida lőtt távolról magasan fölé
79'
Vida közben megsérült, sajnos nem tudja folytatni, helyette James folytatja
81'
Tóth Ákos helyett Ferencz a pályán
86'
Vaskó fejesét Vaszócsik védte
86'
Csendes kapott sárga lapot
87'
Kulcsár adta középre az alapvonalról, a középen lévő Gaál feje felett éppen hogy csak elszállt a labda, nem tudott fejelni
88'
Nagy fogta Zvara beívelését
90'
Újra vezet a Dunaújváros, Ferencz távoli lövésébe Csehi ért bele, majd megpattant Kleiszen, és így került a kapunkba a labda 2-1