Dorog - Vasas

2019. augusztus 04. 17:30

Játékvezetők: Nazsa Tamás. Segítői: Varga Zsolt, Márkus Péter.
Helyszín: Dorog
Tisztelettel köszöntöm Olvasóinkat! Dorogon 27 Celsius fokos levegőhőmérséklet, napsütés, kósza bárányfelhők fogadják a csapatokat, és a helyszíni drukkereket. A vendégszektor várhatóan megtelik, mivel elővételben 250 jegy elfogyott.

1'
Csapatunk tiszta fehérben. Ellenfelünk piros-fekete csíkos mezben, fekete nadrágban. A vendégszektorban jelenleg mintegy 400 Vasas szurkoló van. A találkozót csapatunk kezdte.
2'
Paudits Patrik fejesével 1-0! Egy jobboldali bedobás után, beívelték a labdát, és Paudis zavartalanul fejelt a bal alsó sarokba. 1-0!
7'
Csillag baloldali lövésszerű beadása suhant el a felugró játékosok felett, Rados megfogta a labdát.
10'
Gál 15 méteres lövése egy Dorog játékos kezén halt el. De nincs büntető.
14'
Kitl 19 méteres szabadrúgását fogta Rados.
17'
Kovácsot buktatták a kaputól 32 méterre. Szatmári szabadrúgása Gál felé szállt, de előle szereltek.
24'
Földit kellett ápolni, ezért állt a játék.
26'
Vicziánt is ápolják a pályán. Bár ő volt szabálytalan, feltartotta Pauditsot.
28'
Birtalan a baloldali alapvonalról adott középre, de senki sem érkezett a labdára.
31'
Birtalan szöktette a középen, a 16-os vonalánál beinduló Gált, akinek csele nem sikerült, így a védők felszabadítottak.
34'
Balajti sarkazta vissza a labdát, az érkező Lakatost buktatták, de a síp most is néma maradt.
36'
Délczeg húzta vissza Királyt, a felezővonalnál.
40'
Baloldali szögletet végez el Szatmári, de a védők felszabadítottak.
42'
26 méterről végez el Szatmári szabadrúgást de egy védő kifejelte.
45'
Baloldalról szállt be a labda, a hosszú saroknál, Paudits estében a jobboldali sarokba lőtt. 2-0!
46'
Vége az első félidőnek. Eddig a Dorog vezetése megérdemelt, a második félidőben sokkal többre van szükség ahhoz, hogy legyen esélyünk az egy vagy a három pontra.
47'
Csere Viczián helyett Szilágyi.
48'
Nyíri ütötte el Lakatost.
49'
Szatmári 26 méteres lövése 2 méterrel kerülte el a bal felső sarkot.
50'
Délczeg elől az utolsó pillanatban szerelt Szilágyi a jobboldali ötösünknél.
52'
Paudits ugrott ki középen a védők gyűrűjében, de közeli lövését Rados védte.
56'
Birtalant rúgták fel a 16-os vonalán kívül a 11-essel egy magasságban, a jobboldaldalon. Szatmári laposan középre adott, de Balajti elől felszabadítottak.
57'
Lakatos bár a labdát rúgta el Albert elől, de mégis sárgát kapott.
60'
Baloldali szögletet rúg a Dorog. Lénárt lövése egy védőről kmipattant.
61'
Nagyházi jön be Délczeg helyére. Balajti és Kovács helyén Daróczi és Tóth L.
63'
Király a baloldali ötös sarkától ballal, egy félmagas labdát kevéssel lőtt a bal kapufa mellé.
64'
Kitl vállalkozott lövésre 26 méterre, középen, ám a labda a vetődő Rados mellett a kapu mellé szállt félmagasan.
66'
Szabadrúgáshoz jutott a Dorog, a baloldali 16-os előteréből. Kitl lövése Albertet lesen találta.
67'
Daróczi, jobblábas, lapos lövése, 25 méterről a jobb alsó sarok mellé ment.
70'
Lakatos lapos baloldali beadását, Mursits kivetődve védte.
72'
Áll a játék Földit ápolják a kezdőkörben.
77'
Folytatódik a játék. Földi helyére Németh állt be.
79'
Paudits helyére Vígh állt be.
84'
Az elmúlt percekben a Dorog lassítja a játékot, és húzzák az időt.
84'
88'
Királyt lökték el a 16-oson belül.
89'
Birtalan lövése a bal alsó sarokban kötött ki. 2-1!
90'
3 perc hosszabbítás.