Játékvezetők: Erdős József; asszisztensek: Erős Gábor és Szalai Balázs
Szürke mezben, fehér nadrágban és fehér sportszárban lépünk pályára.

A mérkőzés 18:00-kor kezdődik. Hajrá, Vasas!!!
1'
A hazai Diósgyőr kezdi a találkozót.
2'
Szabadrúgást végezhetünk el a 40 méterre a kaputól a pálya közepéről: Remili ívelte a kapu előterébe, de a védők kifejelték.
4'
Akciót vezetett a Diósgyőr, végül Makrainak ívelték be jobbról középre, de szerencsére védőfalunkba elakadt a lövése.
5'
A jobboldali beadást Hangya akadályozta meg, jól blokkolt
6'
Lipták tudott laposan lőni 17 méterről, Nagy könnyen fogta a kapu közepébe tartó próbálkozást.
7'
Ismét a jobboldalon veszélyeztettek a hazaiak, szerencsére a lapos beadás pontatlan volt, majd Szivacski higgadtan passzolta ki a mezőnybe.
10'
Szabadot végezhetünk el a baloldalról: Remili tekerte rá erősen, középmagasan a rövid kapufa irányába, Radosnak védenie kellett
12'
Egy szép akció után, veszélyes helyről, középről 18 méterről rúghatunk szabadot: Ádám tűzte rá laposan, de sajnos a sorfalban elakadt a labda.
15'
Kiegyenlített a játék, egyszer mi, egyszer a hazaiak dominálnak, bár a Diósgyőr talán többször került helyzetbe
18'
Szivacski indította szépen Pavlovot, aki már a 16-oson belül járt, de sajnos lövése szögletre pattant egy becsúszó védő lábáról. A szögletet követően Vida lőtt kapura, de fölé/mellé ment.
20'
Közben Bereczet kellett ápolni az oldalvonalon túl, a szeme alatt felrepedt a bőr
22'
Bognár baloldali beadását fejelte ki középről Ádám.
23'
Most Szivacski szabadított fel a kapunk előteréből.
24'
Makrai baloldali beadása mindenkinek hosszú volt, mi jöhetünk kirúgással.
26'
Több mint 200 szurkolónk kísérte el csapatunkat Miskolcra.
28'
Debreceni blokkolta Bognár veszélyes középre passzát, így nem alakult ki hazai helyzet.
30'
Szivacski jobboldali beadása sajnos pontatlan volt, kirúgással jöhet a Diósgyőr.
33'
Bognár ívelt be egy baloldali szabadrúgást, Nagy kiváló ütemben érkezett és kaparintotta meg a labdát.
34'
Remili baloldali beadása egyik játékosunknak sem volt jó
35'
Vezet a Diósgyőr, Bacsa volt a gólszerző: a baloldalon megiramodott, védelmünk nem lépett ki rá magabiztosan, majd jobbal laposan elgurította Nagy lába mellett a hosszúba, nagyjából 7 méterről.
36'
Nagynak kellett bravúrokat bemutatni, hogy ne kapjuk be a második gólt. Bizonytalan perceket élünk a kapunk előterében.
37'
GÓÓÓÓL! ÁDÁM!!! 1-1! Remilitől jobboldalról kapott egy felpörgetett labdát Ádám, aki tolt egyet a labdán, majd ballal a hosszúba tekert nagyjából 19 méterről.
43'
A jobb szélről végezhetünk el szabadrúgást: Ádám beadását kifejelték a védők, majd újra próbálkoztunk, Berecz lőtt kapura, de a egy védőről szögletre pattant.
44'
A szögletet Remili adta be, de nem alakult ki helyzet.
44'
Egy perc lesz a ráadás
45'
Vége a félidőnek, 1-1 az állás.
46'
Mi kezdtük a második félidőt. Hajrá, Vasas!
47'
Hivatalos nézőszám: 2873
48'
Berecz távoli lövése megpattant, szöglet: a szögletet Ádám adta be, Pavlov fejelt fölé.
50'
Remili cselezett be baloldalról a 16-oson belülre, majd jobbal megcélozta a rövidet, Radosnak kellett nagyot védeni. A szögletet követően Korcsmár fejelt, de mellé ment.
52'
A második félidő elején mi nyomunk, nem hagyjuk kijönni térfeléről a Diósgyőrt.
54'
Hangya iramodott meg a baloldalon, két ember mellett elment, majd beadta, de sajnos Pavlov mögé érkezett, így nem tudott lőni
56'
Debreceni mentett egy óriásit a kapunk előterében, becsúszva szerelt szögletre. A szöglet után nem lett veszély
58'
Remili és Pavlov játszottak össze szépen, majd Remili előtt összezártak a védők, így nem lett lövés az akció végén.
60'
Nagy kapott fel egy megpattantó diósgyőri próbálkozást.
61'
Szivacski kapott sárgát,
62'
A szabadrúgás igen veszélyes volt, szerencsére Remili tisztázni tudott
63'
Ádám szögletét Elek fejelte ki
65'
Egy veszélyes hazai akció végén Korcsmár mentett a kapu előterében.
67'
Elek kapott sárgát szövegelésért.
68'
Első cserénk a találkozón: Saglik érkezik Ádám helyére. A Diósgyőrbe Oláh állt be Makrai helyére.
72'
Szivacski nagyon veszélyesen laposan beadta balról, Radoson már áthaladt a labda, de sajnos Pavlov túlfutott, és nem tudta beletenni a lábát.
74'
Saglik lövése felpattant, majd majdnem behullott, de Rados még ki tudta paskolni szögletre.
75'
Remili adta be balról, Pavlvov fejelt, de épp hogy elment a kapu mellett/felett
76'
Kitl állt be Nemes helyére.
79'
Diósgyőri szabadrúgás bal szélről, ami nagyon veszélyesen érkezett be, de szerencsénkre mindenki előtt elszállt a labda
81'
Kettős csere nálunk: Ristevski és Remili ment le, Vaskó és Novák álltak be.
84'
Csere a Diósgyőrnél is: Vela helyett Griffiths a pályán
86'
Saglik lőtte be a baloldali szögletünket, Vaskó tudott fejelni, de a labda a felső léc mögé hullott végül.