Napsütés, 15 Celsius fok, mintegy 400 néző.

0'
Burmeister lőtt 35 méterről, Sántáról kipattant, de Kulcsár 10 méterről fölé lőtt.
2'
A Csorna kezdte a meccset. Csapatunk hagyományos piros-kék mezben, kék nadrágban, piros sportszárban, míg ellenfelünk tiszta fehérben játszik.
3'
Király Botond ma 22 éves. Boldog születésnapot!
9'
Mezőnyfölényben játszunk. A Csorna térfelén folyik a játék, de gólhelyzet nem alakult ki.
14'
Korcsmár a gólszerző! Korcsmár adta Kulcsárnak, jobbra a labdát, aki beívelte, és az érkező Korcsmár a jobb sarokba fejelte a labdát. 0-1!
19'
Korcsmár 16 méteres lövése Ferenczi lábán változtatott irányt és centikkel kerülte el a bal alsó sarkot.
22'
Hangya baloldali beadása Ferenczi feje mellett suhant el centikkel, a jobboldali ötös sarkánál.
26'
Királyt akadályozták a 16-os előtt. Berecz szabadrúgása egy védőről pattant Sánta kezébe.
29'
Osváthot tartották fel a jobb oldalon. Berecz beadását Korcsmár fejelte meg a rövid saroknál, de a labda 1 méterrel fölé szállt.
32'
Kulcsárt buktatták a kaputól 35 méterre. Berecz beadását Király vette mellre, de tisztáztak előle.
35'
Hangya a gólszerző! Király szerzett labdát a 16-oson belül, Hangyához passzolt, aki ballal a bal sarokba csavart, úgy, hogy a kapufáról pattant a hálóba a labda. 0-2!
39'
Berecz végzett el szögletet balról, Ristevski levette a labdát, Vaskóhoz passzolt, aki a bal alsó sarokba lőtt 8 méterről.
41'
20 méterre a kaputól Ferenczit buktatták. Ristevski lőtt a bal sarok felé, de Sánta védett.
42'
Czanik cselezgetett a jobboldalon, tisztára játszotta magát, laposan berúgta a labdát, de Osváth az utolsó pillanatban a 11-es pontnál tisztázott.
45'
Vége az első félidőnek. A hazai csapatnál nyolc sérült van, így a csornaiak tartalékosan próbálnak helytállni csapatunk kreatív, lendületes játéka ellen.
46'
Elkezdődött a második félidő. Nincs cserénk.
47'
Berecz baloldali szögletét Vaskó megsarkalta, de felszabadítottak a védők.
49'
Ferenczi rutinosan kivárta, hogy a kapus balra vetődjön és jobbra az alsó sarokba gurított. 0-4!
49'
Ferenczi tört be a 16-oson belülre, de lerántották.
53'
Czanik helyén Simon játszik tovább.
58'
Hármas cserére szánta magát, Michael Oenning. Manjrekar, Remili és Saglik áll be. Lejön Korcsmár, Kulcsár, Hangya.
59'
Tüzijáték a Csorna kapuja előtt. Király adta be balról a labdát, berercz lövése lepattant, Osváth lövését védte Sánta, a lecsorgó labdát Korcsmár centikkel mellé lőtte.
60'
Saglik a gólszerző. Remili baloldali beadását Saglik a jobboldali ötösről a kapu közepébe lőtte. 0-5!
62'
Remili 22 méterről lőtt a jobb felső sarok felé, de Sánta lehúzta a labdát.
67'
Remili szögletét Burmeister szelidítette meg a 16-oson kívül, felvágták. A szabdrúgást kivágták a védők.
70'
Kerékgyártó Dávid a gólszerző. Balról érkezett be a labda, Kerékgyártó 18 méterre középről, kapásból, fordulásból, szép mozdulattal, a bal alsó sarokba bombázott. 1-5!
73'
Ferenczi a gólszerző. Berercztől kapta a labdát Ferenczi, 16 méterről a jobb sarokba lőtt. 1-6!
74'
Berecz bombázott 25 méterről, a kapus kiütötte, de Saglik és Ferenczi sem tudta a kapuba paskolni a labdát.
76'
Saglik ismét a gólszerző. Remili ívelte be a labdát baloldalról, Saglik a ötösnél csukafejessel a kapu baloldalába fejelt. 1-7!
81'
Osváth jobboldali beadását Ferenczi 15 méterről kevéssel fejelte a jobb kapufa mellé.
87'
Saglik kitolta Remilinek a labdát balra, beívelte ám Ferenczinek egy kicsit magas volt a labda, így nem tudta befejelni az üres kapuba.
88'
Remili baloldali beadását, Vaskó a hosszú saroknál, becsúszva centikkel perdítette a jobb kapufa mellé.
91'
Folmer a gólszerző. A csornai támadó, lecsapott egy labdára a 16-os vonalánál, és az üres kapuba lőtt. 2-7!