Csákvár - Vasas

2019. november 24. 17:00

Játékvezetők: Barna Gábor, segítői: Kis Zoltán, Kiss Balázs.
Helyszín: Csákvár
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Csákváron 8 Celsius fok, szélcsend, hűvös idő, bár a hőérzet ennél hidegebbet sejtet. A pálya talaja mély, néhol sáros, amit fűrészporral hintettek le. Elsősorban a jobb oldali térfél középső része a félvonaltól csaknem a 16-os vonaláig van rossz állapotban. A csapatok már 16:15 óta melegítenek. Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta sárgában. A meccset a Csákvár kezdte. Csapatunkat mintegy 200 szurkoló kísérte el.

0'
Elkezdődött a meccs.
2'
Szedlár harcolt ki szögletet a jobb oldalon. Hiinora lapos szögletét Terbe bombázta 2 méterrel a kapu fölé.
6'
Szedlár ment el a jobb oldalon, beadása Birtalan előtt suhant el, és a védők felszabadítottak.
8'
Kleisz jobb oldali beívelésére Szedlár érkezett az ötösnél, de fejéről a bal kapufa mellé szállt a labda.
11'
Baracskai forgolódott a 11-es pontnál, de nem jutott lövéshez. A felszabadításra Szedlár csapott le és a 16-oson belülig nyargalt, de nem tudott középre adni, oda lett a lehetőség.
14'
Szedlár futott el a bal oldalon, középre adását Birtalan 12 méterről, középről, egy védőbe lőtte. Nagy helyzet volt.
17'
Bal oldali csákvári szögletet kifejeltek védőink.
18'
Folyamatosan zúg a Hajrá, Vasas, Angyalföld.
21'
Hinora kapott sárgát, egy összerúgást ítélt ellenünkre a játékvezető.
22'
Esemény
24'
Birtalan lőtt a jobbösszekötő helyéről, 14 méterről. A lábak között elment labdát Markek védte a bal alsó sarok elől.
26'
Birtalant rúgták fel hátulról, nincs sárga lap. Hinora 35 méterről ívelte a kapu elé a szabadrúgást, Gál fejéről centikkel ment a bal kapufa mellé a labda.
28'
Szivacski dobta be a labdát , majd visszakapta, középre adását Birtalan perdítette kapura, de Markek résen volt.
34'
Hinora végzett el szabadrúgást a kaputól 40 méterre, de beívelésénél lökést látott a bíró, kifele szabadrúgás.
37'
Egy jobb oldali csákvári támadáskor, a beívelt labda átszállt védőink felett, és Skribek 6 méterről felugorva, senkitől sem zavartatva 4 méterrel fölé belsőzte a labdát.
40'
Birtalan 23 méterről, középről, fordulásból, ballal a kapu közepébe tartó lövést eresztett el, de Markek biztosan fogta a meg a labdát.
43'
Szedlár a gólszerző! 0-1! Egy előre vágott labda egy csákvári védőről Szedlár elé került, aki rávezette Markekre, és mellette a bal alsó sarokba lőtt 7 méterről.
45'
Vége az első félidőnek. Megérdemelten vezetünk, több gólhelyzetet alakítottunk ki.
46'
Nincs csere. Elkezdődött a második játékrész.
48'
Kleisz futott el a jobb oldalon, középre adását kivágták Birtalan elől. Nagy gólhelyzet volt.
51'
Kleisz indította Birtalant, aki visszaadta Kleisznek, de középre adását kivágták a védők.
53'
Mim lőtt 18 méterről, a jobbösszekötő helyéről, a bal felső sarokból Bősz kipiszkálta bravúrosan.
56'
Hajdúnak aláfordult a bokája, ápolni kell.
58'
Deutsch lement, Kocsis állt be helyére.
60'
Baracska a gólszerző! 1-1! Egy előrevágott labdánál kapusunk és a védőink egymásra vártak, érkezett Baracskai, aki 16 méterről az üres kapuba gurított.
60'
Szedlárt ugratta ki Kovács, ám Markek messze kifutott kapujából, és felszabadított.
64'
Ismét Baracskai a gólszerző! 2-1! Ismét egy előrerúgott labdánál Szivacski hátracsúsztatta a labdát, amire lecsapott Baracskai és a bal alsó sarokba lőtt 15 méterről.
65'
A sérült Hajdú helyére Tóth Bence jött be.
66'
Tányéros kapott sárgát, rúgásért.
68'
Szedlár a gólszerző! 2-2! Birtalan bal oldalról középre adta a labdát, amire Szedlár csapott le, és 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt.
72'
Csákvári szabadrúgás 30 méterről, Skribek 5 méterről lőtt, de Bősz bravúrral védett!
73'
Mim helyére Sipos állt be.
74'
Kleisz helyére Daróczi állt be.
75'
Birtalan ugrott ki középen Daróczi labdájával, de mielőtt lőhetett volna szerelték. A szöglet után tűzi játékot rendeztünk a Csákvár kapuja előtt, kétszer is a kapufáról pattant ki a labda.
76'
Szivacski kapott sárgát, felvágásért.
77'
Bal oldali szögletet rúgtunk, Daróczi beívelését Markek kiöklözte.
78'
Sejben helyére Pratsler állt be.
80'
Daróczi lőtt 14 méterről, a jobbösszekötő helyéről, de egy védő belevetődött.
83'
Skribek lőtt 16 méterről, és Bősz spárgázva védett.
85'
Bal oldali szögletet végzett el Daróczi, a kifejelt labdát 32 méterről Terbe a bal felső sarokba bombázta! 2-3!
86'
Hinora helyére Viczián állt be.
87'
Esemény
90'
3 perc hosszabbítás.
92'
Birtalan a gólszerző! 2-4! Szedlár passzolt Birtalanhoz, aki 10 méterről a bal sarokba lőtt!