Helyszín: Cegléd

1'
Elkezdődött a mérkőzés!
3'
Ádám vezette a kapusra a labdát, eltolta mellette, majd egy érkező védő próbált tisztázni, aki lepattant Ádámról, így az üres kapuba tudta lőni a labdát Ádám, de a játékvezető nem adta, mert szabálytalannak vélte támadónkat..
5'
Popovics a bal oldalon cselezgetett, majd tisztára játszotta magát, a 16-os sarkától jobbal a bal felső sarok felé ívelte a labdát, ám Nagy bravúrosan hárított
7'
Markó szerzett labdát Vaskótól, 10 méteres lövését Nagy kiöklözte, a kipattanót Horváth lőtte kapura, de egy védőnkről a kapu mellé pattant a labda
10'
Az NBIII-ból frissen felkerült Cegléd élénk rohamokkal kezdte a mérkőzést, a megilletődöttség nem látszik a játékukon
13'
A viharos erejű szél nagyban befolyásolja a játékot, az ívelések emiatt nem sikerülnek pontosra.
15'
Pár percen belül Hangyát kétszer is lesen állították meg (határeset volt).
20'
Kissé fáradtabb játék látható a mieinktől. Igaz, hétvégén Király Kupa szereplés volt, valamint ma délelőtt edzést is tartott vezetőedzőnk,
25'
Vezet a Cegléd. Kilépett Horváth B. a baloldalon, a 16-os vonalán találkozott Naggyal, eltolta mellette a labdát, majd kisodródva, szinte az alapvonalról begurította a kapuba a labdát.
32'
Pavlov szöktette jobboldalon Szivacskit, aki középre gurította a labdát, de Pavlov nem tudta elérni a, mert egy védő a földre vitte, de a játékvezetői sípszó nem harsant fel.
36'
Remili hozta helyzetbe Vidát, aki senkitől sem zavartatva 14 méterről belsővel a jobb alsó felé lőtt laposan, de Horváth nagy bravúrral szögletre mentette.
41'
Hangya passzolt Szivacskinak, aki középre ívelte a labdát, azt Berecz megcsúsztatta, de a labda igen furcsán pattant a gyepen, így végül Pavlov mögé került, aki ennek köszönhetően nem tudta kapura tenni.
45'
Vége az első félidőnek! Cegléd - Vasas 1-0
46'
Elkezdődött a második félidő! Cserék: Czingráber, Murka, Preklet, Kleisz, Novák, Könyves és Ferenczi álltak be. Lejöttek: Vaskó, Debreceni, Szivacski, Hangya, Vida, Ádám, Pavlov.
50'
Nagy Victor góljával 2-0. Átemelte a kijövő Nagy fölött a labdát.
52'
Markó góljával 3-0. Egy jobboldali beadást követően kipattant a labda, Markóhoz került, aki 14 méterről a lábak között laposan a jobb alsóba lőtt.
54'
Novák cselezett a 16-os vonalánál baloldalon, miután tisztára játszotta magát ballal előtte, de centikkel elkerülte a jobb felső sarkot
56'
Könyves lőtte bele a kapusba 10 méterről.
62'
A Cegléd teljes sorcserét hajtott végre.
64'
Novák kilépett a jobboldali 16-os sarkánál két védő között, egyedül vezette rá, ám hosszan szöktette magát, így nem került sor lövésre
65'
Murka cselezte be magát a 16-oson belülre, rálőtte, de Horváth bravúrral védett.
72'
Novák a 16-oson belülre verekedte magát, elhúzta a kapus mellett a labdát, aki viszont Novák lábát kaszálta el így büntetőhöz jutottunk.
73'
Szépítettünk! Ferenczi belőtte a büntetőt!
75'
Murka leshatárról kiugrott, megpróbálta átívelni a kapus fölött, de Horváth ezúttal is bravúrosan védett
77'
Kovács a félpályától egészen a kapunkig tudta cipelni a labdát, majd 10 méterről Nagyba lőtte.
89'
Könyves elhúzott a bal szélen, lefutotta a védőjét, az alapvonalról visszarúgta a kapu előterébe, de sajnos keresztbe elgurult a labda. Nagy helyzet volt.