BVSC-Zugló - Vasas FC

2021. június 26. 10:00

Játékvezetők: Bodzay Áron. Segítői: Majer Gábor és Agócs Róbert.
Helyszín: Szőnyi úti sporttelep
Tisztelettel és Szeretettel köszöntjük Szurkolóinkat, Olvasóinkat. A 2021-22-es bajnoki évad első felkészülési mérkőzése következik 10:00 órától, a BVSC zuglói stadionjából.

1'
Elkezdődött a mérkőzés.
2'
24 Celsius fokos levegőhőmérséklet, élénk szél, verőfényes napsütésben játszanak a csapatok.
3'
Berecz 10 méteres lövésébe álltak bele a védők.
6'
Kleisz külsővel indította a bal oldalon felfutó Kis-Szemánt, aki gólhelyzetbe került, de az asszisztens jelezte, lesen kapta a labdát.
11'
Az első szöglet a hazaiaké, bal oldalról. De Berecz mellre vette, és kihozta a labdát a 16-osunkról.
14'
Fisli ment el a jobb oldalon, beadását a rövid saroknál Otigba becsúszva, a bal kapufát érintve szerelt.
17'
25 méterről, középről a hazaiak végezhetnek el szabadrúgást. Pintér középmagas szabadrúgása a sorfalban halt el.
19'
Mi birtokoljuk többet a labdát a mezőnyben, de igazi gólhelyzetbe még nem sikerült kerülni.
20'
Terbe jobb oldali beadására Kovács vetődött ki a 11-es pontnál, és fogta meg a labdát.
21'
Kleisz húzta meg a bal oldalon, majd sikerült laposan belőnie a labdát, de középen lemaradtak róla játékosaink.
24'
Ivószünetet rendelt el a játékvezető.
25'
Folytatódott a játék.
29'
Józsa futott el a jobb szélen, majd Márkvárthoz passzolt, aki betört a 16-oson belülre, ám lövésébe belelépett egy védő.
34'
Pekár kapta a labdát Berecztől, a 16-os előterében, középen, ám lövése 1 méterrel fölé szállt. Majd Kis-Szemán futott el a bal szélen, középre adásáról lemaradtak játékosaink.
35'
Vernes találta el a felső lécet, egy jobbról érkező beadás után.
36'
Cseréltünk. Lejött Jova, Kleisz, és Józsa. Beállt, Uram, Farkas és Szilágyi Szabolcs.
39'
Vernes, már kapura lőhetett volna, ehelyett az ötösről középre adta a labdát, amit Berecz bombázott kapura, de egy védő belevetődött, így odalett a gólhelyzet.
42'
Jobb oldali kis szöglet után, a beadást kifejelte egy védő.
44'
Szilágyi Máté 19 méteres lövése szállt a kapu fölé 3 méterrel.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
A második félidőre a következő 11 játékossal vágtunk bele. Uram - Bonifert, Viczián, Szilágyi Zoltán, Silye - Hidi M, Szilágyi Szabolcs, Pátkai - Rétyi, Birtalan, Farkas Botond.
49'
Pátkai rabolt el egy labdát az utolsó hazai védőtől, kapura tört, de a játékvezető meglepetésre szabálytalannak látta középpályásunkat.
54'
Bal oldali szögletünk után Szilágyi közelről, 4 méterről fölé fejelte a labdát.
56'
Szilágyi Szabolcs ugrott ki a védők gyűrűjében, középen, de Kovács kivetődve megszerezte előle a labdát.
58'
Silye futott el a bal szélen, alapvonali beadását Farkas lőtte a hálóba, de az asszisztens már Silyét lesen látta.
62'
Cseréltünk: lement Farkas és Szilágyi Szabolcs. Bejött Szalai és Sztojka.
63'
Szalai első labdaérintéséből 12 méterről bombagólt lőtt! 0-1!
65'
Birtalan 24 méterről, középről lőtt, ám Kovács vetődve megfogta a labdát a jobb alsó sarok elől.
67'
Ivóvízszünet után folytatódott a játék.
71'
11-eshez jutottunk kezezés miatt.
72'
Birtalan a kapu közepébe bombázott. 0-2!
76'
Szalai második gólját szerezte. Egy kapujuk előtti tüzijáték után, Birtalan lövése után, a kapusról Szalai elé pattant a labda, aki kapásból 8 méterről a kapu jobb oldalába zúdította a labdát. 0-3!
80'
Rétyi-Silye-Rétyi kényszerítő után, Rétyi a kifutó kapus elől elpöckölte a labdát, ami a kapu jobb felső sarkában kötött ki. 0-4!
86'
Zala szerzett labdát a 16-osunknál, majd a kiszolgáltatott Uram mellett a jobb alsó sarokba lőtt. 1-4.
87'
Sztojka 18 méterről középről lőtt, és a pattogós lövés a bal kapufáról pattant ki a mezőnybe.
88'
Bal oldali szögletet végzett el Silye, de egy védő kivágta a labdát.
89'
Egy jobb oldali beadásra a balösszekötő helyén érkező Silye, 13 méterről kapásból a kapust érintve a kapu közepébe bombázott. 1-5!